Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

Saj sem v klanu, samo je klan v Destiny nekako pointless, ker sploh nikjer nekaže kdo so clanmates, če so trenutno online, kaj počnejo, guild chat itd.... Vse kar imaš je napis pod imenom. Če hočeš vedet ves ostali info pa moraš celoten clan rooster dodat med friende ter uporabljat ps4 party chat itd. kar pa nekako izniči smisel klana.... IMHO

Link to comment

Edino, če imajo idejo za drugačen pristop, kot smo ga vajeni pri klasičnih mmo.... Ker večina folka nima prikloplene tipkovnice torej je pisanje med igro zelo nepraktično. (Non FFXIV players :P )

Se mi pa zdi, da preko Destiny companion appa dostopaš do bungie.net, tam pa je ene vrste clan rooster ter chat, samo nisem ziher....

Needs further investigation ^^

Link to comment

Zaenkrat je pa to, da se lažje meniš in poiščeš soigralce, kasneje bodo skoraj zagotovo dali tudi temu večji pomen. Podobne težave imajo tako BF kot npr. KZ, ki so mu pred kratkim dodali Clan system... kot da bi bilo res težko narediti, da ti pokaže in game clan members in implementirati interakcijo... sicer pa en model na veliko razlaga kaj vse naj bi bilo v igri pa ni...

https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2hrpzx/ama_request_someone_from_bungie_or_activision_who/ckvowy2

Še uradni odgovor...

http://www.bungie.net/en/Forum/Post/70908920/0/0/1

You are being trolled, Internet. Don't let it happen.

Bungie employees are easy to spot in the wild.

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Destiny 1.0.2 patch je včeraj postal živ!

EDIT: Celoten changelog:

Summary:

With this patch, we address some widely-discussed concerns with how Engrams are earned and claimed. Strikes have become more rewarding, and the rewards gained from them are more predictable. Also affected is the rotation of maps that appear in the Crucible.

Cryptarch

  • Legendary (purple) engrams will always produce a Legendary quality item or higher
    • Note: Legendary engrams that exist in your inventory will change to Rare quality items when the patch is applied. However, decoding these engrams will still produce the same results as before

    [*]Rare (blue) engrams will always produce a Rare quality item or higher

    • Chance for Legendary gear increased

    [*]Materials: Ascendant Shards and Ascendant Energy promoted to Legendary quality (from Rare quality)

Rewards

  • Rare (Blue) and Legendary (Purple) Engram drops added to the potential rewards for:
    • Vanguard: Tiger Strike Playlist
    • Daily Heroic Missions (first time per day)
    • Weekly Heroic Missions (first time per week)

    [*]Known issues

    • When selecting a higher difficulty for daily missions, XP Bonus not show in the reward display
    • You will still get the XP bonus, you just won't see it in the UI

Crucible

  • Reduced time limit on Bastion and First Light in Control and Clash from 15 to 12 minutes, bringing them in line with non-vehicle maps in those playlists
  • Lowered weighting on Bastion and First Light in Control and Clash so they appear less often in those playlists

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

tko ne, je malo boljše. se pravi en modri (od treh) mi je dal modro čelado. ostala dva sta mi dala mode of light. še zmeraj pa skoraj nič modrega ne dobivam od "sovražnikov". vsi samo zelene stvaru puščajo.

včeraj končno dobim modor ččelado z 8 light, jo 1x upgrejdam in to samo za 1?!? kako naj pridem do vsaj 21 s takšno hitrostjo in mojo srečo?

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni

Verjamem da ni prijetno ko gre tako počasi. Je pa tudi res da obratno - prehitro ni dobro. Vzame voljo. Meni do Destiny žal ni več. SP še dokončam pol bom pa počakal da porihtajo ta leveling če ne se je ne dotaknem. Je tako ali tako še nekaj iger ki sem jih začel in ne dokončal ali pa sploh začel ne. Tud ta sistem z lvljanjem je čuden. 20 je max. ampak lahko dalje samo z določeno opremo in atributi? Upam da bo lvling dvignjen kmalu in da bo uporabnik normalno lvlal z ne neko posebno opremo do lvl. 30.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Do lvl 24 se pride z lahkoto, za kaj več pa se moraš potrudit in že malo naštudirat kako in kaj da lahko nadaljuješ. Vsaj takšna je moja izkušnja. IMO je ta sprememba dobra, drugače bi bilo vse skupaj nezanimivo in samo eno veliko grindanje XPjev. Najenostavneje jim je dvigniti lvl na 100, ampak kaj bo igralec imel od tega?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Do lvl 24 se pride z lahkoto, za kaj več pa se moraš potrudit in že malo naštudirat kako in kaj da lahko nadaljuješ. Vsaj takšna je moja izkušnja. IMO je ta sprememba dobra, drugače bi bilo vse skupaj nezanimivo in samo eno veliko grindanje XPjev. Najenostavneje jim je dvigniti lvl na 100, ampak kaj bo igralec imel od tega?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Točno tako bi jaz napisal. KRALJ SI. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.