Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

  • vrhovni
Tudi sam sem probal remote play preko direktne wifi povezave, ter sem bil vec kot navdusen! Kontrole so se mi zdele initiutivne ter odzivne Treba bo se probat z remote lokacije ^^

Baje da je ob malo boljšem ruterju zadeva boljša preko wifi omrežja, kot pa direct wifija (direkt PS Vita <--> PS4 povezava). Nisem pa še sprobal če to res drži. Je pa zelo odvisno od nastavitev ruterja in kvalitete wifi signala.

Drži se raje lokalnih omrežij. Iz oddaljenih lokacij se sicer da igrati, ampak sem imel veliko napak v sliki in velik lag (streljačine definitivno odpadejo).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Baje da je ob malo boljšem ruterju zadeva boljša preko wifi omrežja, kot pa direct wifija (direkt PS Vita <--> PS4 povezava). Nisem pa še sprobal če to res drži. Je pa zelo odvisno od nastavitev ruterja in kvalitete wifi signala.

Drži se raje lokalnih omrežij. Iz oddaljenih lokacij se sicer da igrati, ampak sem imel veliko napak v sliki in velik lag (streljačine definitivno odpadejo).

Če povežem PS4 žično v omrežje, ter izklopim opcijo direktne wifi povezave za remote play, ter se z Vito povežem na wifi bi moral verjetno biti (naj)boljši signal, ne? Ker danes sem probal igrati z druge strani hiše ter je bilo na slabo - na čase obupno. Nisem pa ziher kako točno sta se connectala.

Link to comment
  • vrhovni
Če povežem PS4 žično v omrežje, ter izklopim opcijo direktne wifi povezave za remote play, ter se z Vito povežem na wifi bi moral verjetno biti (naj)boljši signal, ne? Ker danes sem probal igrati z druge strani hiše ter je bilo na slabo - na čase obupno. Nisem pa ziher kako točno sta se connectala.

Točno takšna povezava kot si jo opisal, bi naj bila najboljša za remote play.

Je pa kot sem že napisal, veliko odvisno od ruterja.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Bom videl kakšna bo singleplayer kampanja. Trenutno je sicer nimam prednaročene te igre, ampak razmišljam, da bi jo vendar zgolj zaradi SP, ker MP ne bom igral. Tako kot pri Tom Clancy's The Division in Rainbow Six: Siege.

Samo upam, da bodo ustvarjalci naredili tako, da bo SP kampanjo možno dokončati brez MP načina. Ker vkolikor bo MP pomoč potrebna potem SP kampanja po mojem mnenju nima veze in je povsem brezpredmetna. Je bolje da je potem ni.

10573384652.png

Link to comment

jaz bom prednaročilo kar obdržal me pa moti nekaj drugo.prednaročilo sem oddal samo zato, da dobim vpogled v igro-beta acess koda, dober mesec pred izidom, igra se me je oprijela,kar pa me je razočaralo, da preidem k bistvu je to, da mi niso poslali kode in, da na mejle sploh ne odgovarjajo,,,da ne govorim o bungiju samem........kodo sem dobil sicer na drug način a to je zadnje prednaročllo zaradi beta keyev,,,,,,takšen odnos doživljam zadnje čase skoraj vsepovsod, da ne govorim kako so mi pri eni vam znani trgovini zašuštrali z naročilom,zmešnjava pur, pa še enkrat nazaj, ko je naročilo šlo skozi,potem pa so mi sporočili enostavno, da mi ne bodo poslali gejma-vzrok je sicer bil v teži ampak na strani trgovine je, da potem prepreči takšna naročila,,, in, da so mi poslali na mejl to sporočilo so porabili 2 dni!!!!

Link to comment

Beta je zdaj odprta za vse!

@Kratos

Vsi, ki jih poznam in so prednaročili Destiny so dobili celo po 3 beta keye in so jih talali vsepovsod... tako, da je pri tebi kot kaže šlo nekaj fino narobe.

Najbolj easy varianta je bila, da si prednaročil na PSNju in nato, ko si dobil key skenslal naročilo...

BessieSABU.png

Link to comment
Zakaj bi farmal gear itd če še ni znano, če bo wipe ali ne?

A ma kdo upanje da nebo wipea slučajno?

Kot sem že omenil v 99% vseh bet je bil wipe, ker se večinoma uporabljajo za testiranje. :) Samo v heads-up da nebo kdo slučajno zabil cele dneve zdaj not pa bil potem razočaran, sploh pa zdaj glede na to da je šlo v open beto vse skupaj =) :).

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Včeraj mi je le uspelo še ujeti beto. Igral sem story mode in explore. Za MP in co-op pa mi je zmanjkalo časa.

Ko sem igral, sem takoj padel v igro. Napram alphi je sedaj vse logično predstavljeno, tako da ni več takšne zmede kje in kako nadaljevati igranje igre in zakaj kar naenkrat izginejo soigralci ob tebi, ki niso del fireteam-a (Darkness Zones).

Tole bo zame definitivno day one nakup! :yes:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

V beti je sodelovalo 4,638,937 igralcev!

This is the biggest beta of this console generation by a wide margin and the largest console beta ever for a new video game IP to date. Hosting a beta at this scale is an incredible feat, so we’re thrilled to see the phenomenal response. But the beta is just a taste of what’s to come. We’re counting down the days to our launch day, September 9th.

Igra bo vsebovala tudi raids mode:

Just in case you didn’t know, Destiny will have “raids” as well, and Smith has, for the first time, spoken out about it and what it entails from the player. First off, raids in Destiny will be capped at six players, and will be limited to friends only — meaning it won’t support matchmaking. Also bear in mind that raids in Destiny are not like Strikes, which takes 20-60 minutes to finish, but will take a “couple of hours.”

"The activity is going to take you and your group of five buddies into a place that you’ve never been…A place that you will return to frequently. And [it will] demand of you things you’ve never even really been asked to do in a shooter before."

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Bungie je potrdil, da bodo izbrisali vse beta karakterje:

Bungie has confirmed that progress made in last month's Destiny beta will be wiped, with players unable to carry characters across into the final retail version when it releases this September.

During July's beta, Bungie didn't commit to whether it'd be wiping characters or not - and there was some hope that players would be able to take the hours they'd piled into the beta across with them. Now we have the answer.


A ma kdo upanje da nebo wipea slučajno?

Kot sem že omenil v 99% vseh bet je bil wipe, ker se večinoma uporabljajo za testiranje. :) Samo v heads-up da nebo kdo slučajno zabil cele dneve zdaj not pa bil potem razočaran, sploh pa zdaj glede na to da je šlo v open beto vse skupaj =) :).

Are you a wizard from the moon?

>http://youtu.be/FlOYatDYC40

:P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.