Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • vrhovni
Uporabljam Fitnes app, ki bi brez kinekta ne izgubil kaj dosti. Kje je analiza tvoje telovadbe? Razen work harder on legs, arms, ... ne dobiš nič povratnega odziva. Pričakoval bi vsaj nek grafični prikaz, da bi po vaji lahko pogledal kaj sem delal narobe, kje ni bilo dost intenzitete ...

Fajn... pa spet so tako na veliko obljubljali da bo to najboljši fitnes... in da več ne bo potrebno plačevati dragih osebnih trenerjev, ki te popravlja ob izvajanju vaj...

Sej ne rečem... sigurno je tak fitnes bolj zabaven, kot pa brez aplikacije. Ampak razen zabave ni dodane vrednosti pri fitnesu. Kar je slabo.

Merilec srčnega utripa pa tudi še ni nikol delal.

Ta z merjenjem srčnega utripa mi je pa bila najbolj sumljiva od vseh njihovih izjav. Verjetno je potrebna idealna osvetlitev da zadeva dela.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Furat fitnes na kinectu za kao preoblikovanje telesa-misičnega tonusa oz. izgubo maščobe je največji fail! Ključ je v prehrani in obvezno utežeh brez kardio vadbe za doseganje MM ali definicije..večina pa misli da je pač Fitness na kinectu inp. nakaj oh in sploh :-)

Urejano od Tadej SLO
Link to comment
No saj vsakemu svoje, nebom argumentiral ker se mi neda ponovno pisat v nedogled... Meni osebno je ps4 poden, izključno zaradi iger ki jih ponuja, za hardware ter software mi dol visi, ker kar sem videl pri špilu Ryse je lahko zaradi mene 5 let grafika na takem nivoju in bom popolnoma zadovoljen :D

Meni pa je Xbox one poden, ker ne zmore full hd 1080p, če že pa uspcala torej "umetno" namesto native..skoraj vse delujejo v 720p pa redko katere 900p..zdaj pa reči, da ni razlike med 720p in 1080p? Igraš enake multiplatforme na ps4 z lepšo grafiko, zakaj pa ne? Sem prav srečen, da imam PSN+ in evo še malo in že dobimo Outlast...super vsak mesec nekaj novega! Xbox one ima Forzo 5 , ki me žal ne prepriča zaradi "sprane" okolice in žagastih robov..druga na X1 pa ni omembe vredno..rajši počakam na Driveclub in evo že spet zastojn!

Link to comment

TadejSLO zate je potem PC če ti je grafika pomembnejša od gameplaya (pač saj te razumem novodobni otroci). Mi tako dol visi za 720p al pa 1080p ali pa 30 oz. 60 fps da nemorem povedat :D pač saj nobenega ne obsojam, enim je pomembno da špil teče v 1080p ter 60 fps pa čeprav je govno od špila, nekaterim pa nam grafika ne vpliva niti najmanjše vloge in je pomembnejši gameplay.

Xbox games with gold - googlaj pobček googlaj ;)

Daj grem u izi zdajle malo igrat Rysa v sprani ter totalno grdi resoluciji 900p hahahhahaha :D

Link to comment
Zakaj pa si te nabavil X1..rajši bi X360? Kupiš Commodre 64? Kot, da rečeš rdeč Ferrari je lepši, če je popraskan in rjast..svašta..tak ti je to, če te amerikanci sperejo..ti se le tolaži druga ti ne preostane..

Hahahaha tipo se kar malo razjezil, kaj pa je te malo živčki dajejo ? daj pejdi enega spit pa se malo pomiri, saj imaš še vedno svoj ps4 ti ga nebo noben vzel čeprav imamo nekateri drugačno mnejnje o njem :lol

Link to comment

Kratos zgleda, da ti je Ryse že dopizdil..si nekam hitro nazaj...mene boli za ps4 pa X1 jaz pač povem realno stanje in bi rad, da razumen človek dojame.Ampak ti se kar smešiš in smešiš, kot si se na Slo tech forumu heheh...in si izpadel en vlki cepec! Ni potrebe po pijači brez skrbi, ampak bom z veseljem zagrabil za dve lepi joškici..lep večer še naprej

lp, Tadej

Link to comment
No saj vsakemu svoje, nebom argumentiral ker se mi neda ponovno pisat v nedogled... Meni osebno je ps4 poden, izključno zaradi iger ki jih ponuja, za hardware ter software mi dol visi, ker kar sem videl pri špilu Ryse je lahko zaradi mene 5 let grafika na takem nivoju in bom popolnoma zadovoljen :D

Zanimivo, kako pišeš glede fanboy-ev, sam pa pišeš čisto iste bedarije. Si testiral PS4? Igre so podn? No, mali mehki se tudi trenutno ne more pohvaliti z nekimi eksluzivami.

miham.png
Link to comment

miham, niti ena ekskluziva na ps4-ki mi ni omembe vredna, zato je to eden večjih faktorjev da sem se odločil za x1 kateri ima za moj okus boljše ekskluzive (vsaj zaenkrat). Konzole bom vedno kupoval na podlagi iger ki jih ponuja (ter funkcionalnosti seveda), grafika mi v tem primeru ne pomeni prav nič.

Se pa strinjam z uporabnikom @milan5

Link to comment

Razen Forze ni nič omembe vredno..pa še to šepa..zaradi pomanjkanje "powera"konzole..na Slotechu pametuješ, da ni razlike med 720p in 1080p..in le dojameš ,da ima folk prav da je.in ti na enkrat grafika ne pomeni nič:-) nato začneš nabijat, da si se za X1 odločil na podlagi Kinecta in teh govornih funkcij, da je top..kasneje začneš, da X1 nisi vklopil že nekaj tednov...škoda,da nisi če pa ima super extra exkluzive top igre hehehe.Glede exkluziv in tega,da ti top grafika nič ne pomeni..nabavi Ps3 in uživaj v draguljih..neveš kaj zamujaš! Talent :-)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

Kaj si kadil Tadej SLO, sem ti rekel da pojdi enega spit ne crack kadit hahaha :D že en dan minil pa še nisi prespal ? daj pojdi se malo sprostit že. To tvojo forzo omenjaš že v nedogled.

Glede slo-techa pa preberi še enkrat temo, sem dokazal vse kar sem trdil, če nekaj bereš na pol potem ni čudno da imaš take komplekse. Za posebneže kot si ti pa ti bom iz moje dobre volje še tukaj prilimal dokaz: http://img28.imageshack.us/img28/629/200ppdengleski.png

Aja konzolo igram za zabavo in jo igram pol uce, urco na dan, se ti opravičujem če ne dosegam tvojih standardov nepremičnega sedenja in buljenja v ekran po 10 ur na dan, no saj po drugi strani pa razumem tvoje komplekse :)

Daj malo se pomiri, ker se vsi lepo razumemo med sabo, le pri tebi nekaj tiči in nisi sposoben normalno argumentirat. Koga briga katera konzola je boljša (meni po pravici povedano dol visi zate in tvoje preferiranje konzol), govorim le zakaj je pri meni xbox one zmagal in nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja ;)

Link to comment
  • vrhovni
No saj vsakemu svoje, nebom argumentiral ker se mi neda ponovno pisat v nedogled... Meni osebno je ps4 poden, izključno zaradi iger ki jih ponuja, za hardware ter software mi dol visi, ker kar sem videl pri špilu Ryse je lahko zaradi mene 5 let grafika na takem nivoju in bom popolnoma zadovoljen :D

TadejSLO zate je potem PC če ti je grafika pomembnejša od gameplaya (pač saj te razumem novodobni otroci). Mi tako dol visi za 720p al pa 1080p ali pa 30 oz. 60 fps da nemorem povedat :D pač saj nobenega ne obsojam, enim je pomembno da špil teče v 1080p ter 60 fps pa čeprav je govno od špila, nekaterim pa nam grafika ne vpliva niti najmanjše vloge in je pomembnejši gameplay.

Daj grem u izi zdajle malo igrat Rysa v sprani ter totalno grdi resoluciji 900p hahahhahaha :D

S temi posti nasprotuješ sam sebi. :) Najprej poveš kako ti je všeč grafika v Ryse in da bi jo imel še naslednjih 5 let, hkrati pa v naslednjem postu napišeš, da ti dober gameplay pomeni več kot pa lepa grafika.

Ryse je tipičen primer lepe grafike na XO, ki ima zanič gameplay... :| Toliko o tem kdo je novodoben otrok... :roll:

Očitno ti lepa grafika več pomeni, kot pa želiš priznati... odločil si se za napačno konzolo. :P

In ja, je velika razlika če igra teče na 30 ali 60 FPS. In ja... je razlika ali igraš na 720p ali 1080p. Link, ki si ga dodal ti to lepo pove! Je pa kar se teh razdalj/velikosti zaslona/resolucije tiče zelo veliko različnih mnenj in standardov med proizvajalci... vsak prisega na svojega.

Daj grem u izi zdajle malo igrat Rysa v sprani ter totalno grdi resoluciji 900p hahahhahaha :D

Ki pa še vedno ni 1080p! :fiufiu:

Xbox games with gold - googlaj pobček googlaj

Kaj bi rad povedal s tem skropucalom? Gre za daleč najbolj banalno storitev na konzolah, ki jo skupaj spaca lahko le MS. Če bi vse te igre, ki so bile do sedaj na Games with Gold, kupil na eBayu/XBLA akcijah, bi jih mogoče celo dobil ceneje. :lol Upam da uživaš na svojih Games with Gold na XO. :hihi Poglej kaj ponuja PS+ in to na vseh PS napravah! ;)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

1. Grafika mi ne pomeni skoraj nič v primerjavi z gameplayom

2. Ryse mi ima precej dober gameplay in lepo grafiko (čeprav teče v 900p) zame.

3. 720p, 900p, 1080p naj bo kar hoče, jaz razlike skoraj na da opazim (50" TV, 3m razdalje) in to kar vi hočete povedat da je ogromna razlika med 720p ter 1080p na taki razdalji je placebo efekt :)

4. Aja ? nisem vedel da je games with gold že na xbox one. Prihaja pa, tako da nevem o kakih špilih ti to govoriš ? si se malo v jezik ugriznil kaj ne :) Govora je o next gen konzolah pobček.

Vidim da sem te malo užalil s stavkom "...nepremičnega sedenja in buljenja v ekran po 10 ur na dan..." pa si se malce užgal haha, predvidevam da si se našel not, tako da se ti opravičujem nisem nič slabega mislil, nekaterim je pač to življenje, jaz nimam besede pri tem.

Next please :)

Link to comment
  • vrhovni
1. Grafika mi ne pomeni skoraj nič v primerjavi z gameplayom

Zgoraj si sprva pisal drugače. :o

2. Ryse mi ima precej dober gameplay in lepo grafiko (čeprav teče v 900p) zame.

Glede grafike noben ne pravi, da je Ryse grd... prav obratno. Je daleč najlepša igra na XO!

Glede gameplaya pa... če ti je ponavljanje všeč, potem verjamem da ima igrazate dober gameplay. Večini to ni všeč. ;)

3. 720p, 900p, 1080p naj bo kar hoče, jaz razlike skoraj na da opazim (50" TV, 3m razdalje) in to kar vi hočete povedat da je ogromna razlika med 720p ter 1080p na taki razdalji je placebo efekt :)

Če ti ne opaziš razlike, še ne pomeni da razlik ni: CoD:Ghosts resolution, TV Viewing Distance Calculator

Že tvoj graf (link ki si ga objavil) pove drugače od tvojega prepričanja.

4. Aja ? nisem vedel da je games with gold že na xbox one. Prihaja pa, tako da nevem o kakih špilih ti to govoriš ? si se malo v jezik ugriznil kaj ne :) Govora je o next gen konzolah pobček.

Še enkrat preberi moj post in videl boš da je bilo mišljeno kot storitev nasploh in ne samo na next-gen konzolah. Je pa storitev že napovedana za XO. ;) In ja... žalostno je, da MS ne spravi skupaj GwG, medtem ko Sony že ponuja igre na PS4 pri PS+. :cough:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pisal drugače ? kje sem pisal drugače ? mislim da bo potrebno malce manj gledanja v ekran (škodljivo za oči) oz. hitro po očala za boljši vid hahaha :D šalo na stran, nikjer nisem napisal tega. Napisal sem zgolj da grem igrat rysa ki mi je kljub temu da je v 900p (kot je govoril tadejSLO da je 900p resolucija grda oz. slaba) grafika meni osebno lepa. Aja gameplay rysa je pa vrhunski če ga ne igraš več kot eno uro naenkrat, ker potem možno da postane enolično.

Link si mi dal do optimalne razdalje gledanja kjer opaziš razliko, kar potrdi moj post. Hvala vsaj meni ni bilo treba iskat :)

Osebno sem konzolo kupil da bom igral ekskluzive ter nove špile in ne zastonjskih iger kot so recimo "resogun" lol, če bi hotel igrat take igre bi ostal na prejšni generaciji oz. še bolje na pc-ju. Ampak saj enim je pač to všeč, da igrajo zastonjski resogun, drugi pa titanfall in je na koncu volk sit in koza cela a ne ?:)

Link to comment
  • vrhovni
Pisal drugače ? kje sem pisal drugače ? mislim da bo potrebno malce manj gledanja v ekran (škodljivo za oči) oz. hitro po očala za boljši vid hahaha :D šalo na stran, nikjer nisem napisal tega. Napisal sem zgolj da grem igrat rysa ki mi je kljub temu da je v 900p (kot je govoril tadejSLO da je 900p resolucija grda oz. slaba) grafika meni osebno lepa. Aja gameplay rysa je pa vrhunski če ga ne igraš več kot eno uro naenkrat, ker potem možno da postane enolično.

Link si mi dal do optimalne razdalje gledanja kjer opaziš razliko, kar potrdi moj post. Hvala vsaj meni ni bilo treba iskat :)

Osebno sem konzolo kupil da bom igral ekskluzive ter nove špile in ne zastonjskih iger kot so recimo "resogun" lol, če bi hotel igrat take igre bi ostal na prejšni generaciji oz. še bolje na pc-ju. Ampak saj enim je pač to všeč, da igrajo zastonjski resogun, drugi pa titanfall in je na koncu volk sit in koza cela a ne ?:)

Ah ja... fanboy je fanboy, neozirajoč se na dejstva. :)

Pisal drugače ? kje sem pisal drugače ? mislim da bo potrebno malce manj gledanja v ekran (škodljivo za oči) oz. hitro po očala za boljši vid hahaha :D šalo na stran, nikjer nisem napisal tega.

Poglej moj post s citiranima tvojima dvema postoma... sem odebelil tekst.

Aja gameplay rysa je pa vrhunski če ga ne igraš več kot eno uro naenkrat, ker potem možno da postane enolično.

Seveda, tako popolnoma spremeniš gameplay. /s

Link si mi dal do optimalne razdalje gledanja kjer opaziš razliko, kar potrdi moj post. Hvala vsaj meni ni bilo treba iskat

In kako to potrdi tvoj post, da ni razlike med 720p in 1080p ali celo 30 ali 60FPS? :lol

Razlika je vidna, ampak če imaš ti TV tako daleč vstran je to tvoj problem. Dejstvo ostaja, da razlika med 720p in 1080p JE vidna. Tako kot je tudi med 1080p in 4k. ;)

Osebno sem konzolo kupil da bom igral ekskluzive ter nove špile in ne zastonjskih iger kot so recimo "resogun" lol, če bi hotel igrat take igre bi ostal na prejšni generaciji oz. še bolje na pc-ju. Ampak saj enim je pač to všeč, da igrajo zastonjski resogun, drugi pa titanfall in je na koncu volk sit in koza cela a ne ?:)

Resogun je ekskluziva in je nova igra. Da je "zastonj" je samo še dodaten plus.

Tak btw Titanfall pride tudi na X360 in PC...

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

1. Dobro če si me označil za fanboya sem pa fanboy :) čeprav nisem nikjer napisal da je xbox one boljši (kot to pišete vi za ps4 - bolši hardware, resolucija, grafika, itditd.), pisal sem da je MENI osebno boljši zaradi določenih že naštetih stvari, pa izgleda da je izražanje osebnega mnenja prepovedano (ALL TO PS4 OR NOTHING/HEIL haha :D) pa vseeno bom pa fanboy če se tako bolje počutiš :)

2. Sem ti že odgovoril na tvoj post, in je vse lepo napisano. Nikjer nisem napisal da igram rysa zaradi grafike ampak če boš zaradi tega lepše spal potem lahko brez problema in z mojim dovoljenjem objavljaš po forumu.

3. Spet tipična tvoja, nikjer nisem napisal da razlike med 720p, 900p, 1080p ni, seveda je vendar je minimalna in niti približno taka kot jo hočeš ti oz. tvoj kompanjon TadejSLO prikazati. Razlika seveda je saj noben nikjer ne trdi da je ni (samo ti si to razkodiral iz mojih postov) vendar jo osebno na 3m 50" tv-ju skoraj da ne opazim (pojdi še enkrat čez cel forum brat :D), kaj naj se zlažem da je razlika ogromna, kot dan in noč da boš bolj vesel če pa ni ?

4. Okej izgleda da bom moral malce bolj podrobno začet pisat da boš dojel kaj sem mislil z zadnjim stavkom.

Next please :D

Link to comment
  • vrhovni

Bom odstopil od te debate... Bolj kot rinema v pogovor, bolj obračaš svoje lastne besede. Povrhu se pa spravljaš še na psihologijo v stilu:"no dobro, pa sem pač fanboy, bom vse priznal...", kao da mi pustiš da imam vse prav, če tako hočem in če že vstrajam. Zame je to zelo pod nivojem. Naslednjič raje normalno debatiraj celotno zadevo in vse skupaj argumentiraj.

Next please

:car:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Sem do sedaj vse zelo dobro in z dokazi podkrepljeno argumentiral, pa si veliko mojih argumentov spremenil/obrnil ti in ne jaz, saj lahko vsak vidi kaj je napisano - se ni nič zbrisalo in lahko vsak pismen pogleda da nisem nikjer trdil teh stvari za katere me obsojaš.

Imamo "fanboy" debato, recimo temu tako, zaradi izražanja mojega mnjenja o nakupu xbox one kateri je po vaše kot vse kaže napačen in je edina logična ter pametna odločitev nakup ps4-ke brez izjem! kdor ima drugačno mnenje stran znjim! Zato pa argumentiram te vaše "fašistične" komentarje ko ste se ušaltali odkar sem rekel da sem se odločil za xbox one zaradi že omenjenih razlogov.

Zdaj lahko pa nadaljujete če želite :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.