Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zdaj pa da si doma nekje v hribah in imaš linije 1Mega...prej se Xbox pregreje, kot pa snameš DLC :-)

Zaj nevem, če spet nakladaš ali se zajebavaš.. xbox sem imel prižgan več kot 2 dni in ni bil ne pregret niti vroč..

(če nakladaš prej preizkusi, pa nato piši, če pa se zajebavaš, pa ignoriraj ta post) ;)

Gogi%20SLO.png
Link to comment
Zaj nevem, če spet nakladaš ali se zajebavaš.. xbox sem imel prižgan več kot 2 dni in ni bil ne pregret niti vroč..

(če nakladaš prej preizkusi, pa nato piši, če pa se zajebavaš, pa ignoriraj ta post) ;)

gospod se je zajebavu glede Dead Rising DLC velikosti, v primeru da si nek v zakotnem kraju in podatek glede pregretja ni relevanten

DarkKwaad.png

Link to comment
  • vrhovni

2 meseca v prodaji, pa konzoli že pada cena:

Online retailer Zavvi will currently sell you an Xbox One for £409.99 - that's £20 cheaper than the console's £429.99 RRP. It's available for the same price on Zavvi sister site The Hut, too.

Post-launch, Xbox One has remained widely available, but this is the first time we've seen the console discounted in any way.

Zavvi's offer doesn't appear to be part of a special deal, and Microsoft has certainly not reduced the console's RRP.

In MS pravi da je konzola praktično razprodana. Glede na znižanje bi rekel da ravno obratno. ;)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Aha te pa to. V tvojem linku pa lepo piše:

"A quick scan around some other UK retailers isn’t showing a this price drop being replicated by anyone and is likely just a move by Zavvi to make a larger name in the UK gaming market."

Vsaj članek preberi do konca preden špekuliraš pocenitev.

Link to comment
  • vrhovni

Trollaj kolikor hočeš... :troll: obračaj besede kolikor hočeš...

Sporočilo moje objave je bilo, da v UK ostajajo velike količine XO konzol. Zavvi jih ima očitno veliko na zalogi in se je odločil spustiti ceno, da privabi kupce. Toliko o dobri prodaji konzole, ki jo umetno napihuje MS. ;)

To, da pa lahko pričakujemo pocenitev, pa je čisto tvoja izmišljotina, ki je jaz nisem nikjer objavil/najavil. :|

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

kaj iz obupa pišeš zdaj, saj sem jaz rekel da ne moremo še pričakovat pocenitve, kaj ti zdaj tukaj ni jasno, kake besede obračam če sem samo zatrdil da nebo nobenih pocenitev še kaj kmalu pri nas ? to je trditev da se neboš preveč veselil pocenitev, ker je zavvi za 20 funtov pocenil konzolo (po vsej verjetnosti v marketinške namene), ker je vrednost še vedno več kot 500€. Če še kaj ni jasno kar na dan z vprašanji :)

Link to comment

Znalo bi se zgodit, da čez kako leto, ko bom verjetno kupil novo konzolo, da bom prešaltal iz xbox na ps. Verjetno bo odločilni faktor(vsaj zame) kdo mi bo ponudil boljše zastonj špile pri PS+ oz games with gold, seveda če bo microsoft sploh šel v to. Če bi pa konzolo kupoval danes, bi pa skor zihr izbral PS4, ker predvsem razlika 100€ v ceni(nam študentom je to pomemben faktor :D ) in pa to, da dejansko enkrat v prihodnosti bojo talal zastonj špile(medtem ko za x1 sicer je napovedan, sam včas se pol to zavleče). Evo to je mojih 5 centov o novi generaciji :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

gogolinho pusti ga naj ima veselje, saj si cel čas na vsak način opravičuje svoj nakup kar vedno izpade patetično, potem pa še prbije da mu je vseeno katera konzola je in ni pristraski hahaha :D Pač to so današnji otroci katerim mamice kupijo konzolo in potem se vsi veseli hvalijo da ima njihova konzola najboljšo grafiko/fps-je (saj jim je to najbolj važno pri igrah ) da upravičijo svoj nakup in lahko lažje spijo :D

Link to comment
saj.. če bi mamica kupila ps 2 bi pač ps 2 najboljši bila :D

gogolinho&Kratos jaz imam 10 let delovne dobe in službo..nebi zdaj o tem kera mamica kaj kupi..lahko grem zdaj po X1 al pač te tehnične stvari..ampak zakaj??? Čez čas..zdaj so jim začele lepo cene padat zaradi ne interesa kupcev..počakat treba pol leta,da pride na 350 evrov pa akcija ..samo, če ga bojo vedno bolj srali z ne full HD in 30fps..te pa tud nevem :-))

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.