Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Microsoft’s Aaron Greenberg, has shared the lifetime to date sales numbers for Ryse, Dead Rising 3, and Forza 5. Get the list past the link.

1. Dead Rising 3 – 526,000

2. Forza 5 – 457,000

3. Ryse – 431 K

These numbers are lifetime-to-date, so it should cover November and December.

....

December’s NPD sales figures are now out in the wild. According to Aaron Greenberg, Xbox One retail software sold approximately 4.8 million units compared to 4.2 million for PlayStation 4. While he doesn’t give the exact figure, he does comment on how Call of Duty: Ghosts and Battlefield 4 sold better on Xbox One.

Some good #NPD SW facts: #XboxOne YTD 2013: 4.8M retail games vs. 4.2M for PS4. COD & BF4 both sold better on #XboxOne.

When a user asked him about Forza 5, Ryse and Dead Rising 3 sales number, he gives the following figures for these titles.

DR3 526K, FM5 457K, RYSE 431K.

VS.

SALES OF PLAYSTATION®4 (PS4™) EXCLUSIVE SOFTWARE TITLE,

KILLZONE™ SHADOW FALL, EXCEED 2.1 MILLION UNITS WORLDWIDE

The Highly Acclaimed PS4 Launch Title Makes Great Contribution

to the Expansion of the PS4 Platform

Tokyo, January 30, 2014 – Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) today announced that the global sales of the PlayStation®4 (PS4™) exclusive title, KILLZONE™ SHADOW FALL, exceeded 2.1 million units*1 as of January 15, 2014. The latest installment in the award-winning KILLZONE™ franchise delivers a compelling storyline along with rich gaming experiences. The title has received significant acclaim from users worldwide, and has made a great contribution to the expansion of the PS4 platform.

“I am thrilled that so many users have been enjoying KILLZONE SHADOW FALL since the launch of PS4,” said Shuhei Yoshida, President of Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS). “This title fully embraces the creativity of the development team at Guerrilla Games*2 based in the Netherlands, and is a great representation of what SCE WWS has to offer. SCE will continue to deliver exciting software titles, and is currently developing more than 30 titles including DRIVECLUB™, inFAMOUS Second Son™ and The Order: 1886™, which offer entertainment experiences only possible on PS4.”

The KILLZONE series, exclusive to PlayStation® platforms, covers the conflicts between the Interplanetary Strategic Alliance (ISA) and the Helghast Empire. KILLZONE SHADOW FALL introduces a new chapter of the saga on the ISA's stronghold, Planet Vekta. Play as Lucas Kellan, an elite soldier/intelligence officer of the Vektan Government who faces various challenges to stop the terrorist group Black Hand from destroying the planet. Guerrilla Games has continued to release updates for the title after its launch in North America and Europe, such as game patches which offer better support on both single and multiplayer modes. The team is also currently working hard on a multiplayer expansion pack with additional features, as well as preparing two FREE multiplayer maps for the KILLZONE community. The release dates for the DLC will be announced shortly.

SCE will continuously expand the world of PS4 through the introduction of attractive software titles and network services.

*1 Includes both Blu-ray Disc™ sell-in quantities and download version sales on PlayStation®Store.

*2 A studio under SCE WWS which develops the KILLZONE franchise.

BessieSABU.png

Link to comment

Wow, ta slaba konzola od xbox one z tako slabo grafiko je prodala več multiplatform iger ki izgledajo po besedah @TadejSLO naravnost grde napram playstation 4ki. To more bit ziher kak tiskarski škrat, zakaj bi folk kupoval tako grafično zaostale špile na xbox one če ima enake špile kristalno čiste in 10x lepše na playstation 4ki? Verjetno ker je xbox cenejši... oh wait....

/sarcasm off.

btw ko tale seznam pogledam se mi kar smejat začne xD

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_Games_vs_Xbox_One_Games

edit: mogoče ima pa potencial ekskluziva "Secret Ponchos", hahahah ma saj nemoreš verjet al mislijo resno al se norca delajo :D

Link to comment
  • vrhovni

Glavno da drugi "kupi" te "velike količine zraka"! :D

Tomb Raider: DE

Pa ko smo že mislili da bo razlika samo v FPS... guess again:

Meanwhile the situation is more interesting on the Xbox One: the anti-aliasing solution remains unchanged, but we see the inclusion of what looks like a variable resolution framebuffer in some scenes, while some cut-scenes are rendered at a locked 900p, explaining the additional blur in some of our Xbox One screenshots.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Exacly my point matej1990 :D zdajle si nekako sam sebe zajebal in tvoje kompanjone hahaha lepa :P

Hahahahahah tole mi je pa polepšalo dan :D pa ti veš da je Tomb Raider: DE portan na ps4 ter x1? pa da sta ga optimizirala dva čist različna podjetja za ps4/xone ? Fail. Najprej naredi research preden začneš fanboy talk :) Ja zdaj te lahko uradno fanboy kličem, fant še ps4-ke nima in govori kako je huda hahahahahah kako me zmer nasmeje ta ksi in njegovi boleki :D

Pa da malce podučim tebe in še koga ki ima prepih v glavi kar se izdelovanja špilov tiče, fps-ji so odvisni od optimizacije špila in ker vem da boš začel buče razmetat ti že vnaprej odgovorim: vprašaj strica googla on ti bo vse odgovoril ;)

Link to comment

@milan5 ni letelo nate, ker nisi bil udeležen pogovora par strani nazaj, kjer smo debatirali o xbox one ter ps4ki medtem ko je samo eden imel dejansko konzolo, drugi je še povohali niso in so jo na vse pretege hvalili in niso mogli prehvalit kontrolerja in konzole... noja saj če vidiš par slikic konzole ter kontrolerja je dovolj da postaneš vseved haha :D

Ja gogolinho točno :D

Link to comment
  • vrhovni
Exacly my point matej1990 :D zdajle si nekako sam sebe zajebal in tvoje kompanjone hahaha lepa :P

Moj odgovor različno razlagaš. Mišljen pa je bil: "velike količine zraka" sem mislil kot troll bait za tebe, na katere si se ti lepo veselo odzval, vse dokler nisi prišel do nedavnega spoznanja... da si vsi še do nedavnega nismo lastili PS4. Prosim povej mi kako dolgo si ti lastiš že XO? 6 mesecev? Kakorkoli... predvidevam da nimaš PS4? Kako torej veš da je XO superiorni? :cheerful:

pa ti veš da je Tomb Raider: DE portan na ps4 ter x1? pa da sta ga optimizirala dva čist različna podjetja za ps4/xone ? Fail. Najprej naredi research preden začneš fanboy talk :)

Da in da. In kaj je sedaj problem? Še vedno nisi razrešil dejstva, da na XO teče špil v 900p in manj FPS. Aja btw... tudi teksure so slabše na XO. ;)

Ja zdaj te lahko uradno fanboy kličem, fant še ps4-ke nima in govori kako je huda hahahahahah kako me zmer nasmeje ta ksi in njegovi boleki :D

Popravek! PS4 imam! Kaj zdaj bom verjetno že kar ultra fanboy? :lol

Pa da malce podučim tebe in še koga ki ima prepih v glavi kar se izdelovanja špilov tiče, fps-ji so odvisni od optimizacije špila in ker vem da boš začel buče razmetat ti že vnaprej odgovorim: vprašaj strica googla on ti bo vse odgovoril ;)

Prepih v glavi mi je naredil tvoj stavek, da so FPS-ji odvisni od optimizacije igre... zmogljivost nima nič pri tem? :?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
miham no daj mi jih naštej (od tistih ki smo debatirali - 1 ali 2 komentarja ne pomeni debate tako da ti gladko odpadeš)

Ja, moral bi vsaj 3 komentare narediti, tako kot je zapisano v pravilniku za debato... Miham je od zdaj naprej banan iz te teme. :P

/s

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Imaš ps4 od nedavnega, govora je takrat ko smo imeli debato :)

Aja haha vidim da je imel gogolinho prav, še brat neznaš. Če potrebuješ prevod iz angleščine v slovenščino mi povej pa ti prevedem sploh ni probema.

Meanwhile the situation is more interesting on the Xbox One: the anti-aliasing solution remains unchanged, but we see the inclusion of what looks like a variable resolution framebuffer in some scenes, while some cut-scenes are rendered at a locked 900p, explaining the additional blur in some of our Xbox One screenshots.

Da in da. In kaj je sedaj problem? Še vedno nisi razrešil dejstva, da na XO teče špil v 900p in manj FPS. Aja btw... tudi teksure so slabše na XO. ;)

Daj ene parkrat preberi pa povej če se ti svita kake neumnosti pišeš.

Me nisi ravno dobro razumel, še enkrat zate (sem se že kar navadil tebi posebej pisat stvari 3x :D), njegova 2 komentarja nista bila v okviru naših debat (torej : PS4 FTW OOMFGZ SONY!!1!!<3) ampak je komentiral čist tretje stvari, zatorej ga nisem uvrstil v našo debato, če bi komentiral kaj o ps4-ki in njegovih lastnostih bi bil tudi on na tej listi. Zato še vedno na listi staja samo Tadej SLO ki je poveličeval (skupaj z vami) ps4 iz upravičenih razlogov - ker ga ima in ga je testiral, medtem ko ste vi imeli samo google images in ste ga poveličevali še preden ste ga videli v živo :D je zdaj kaj bolj jasno ali je potrebno še bolj v podrobnosti :D

Vsi dokazi so zbrani in prisotni, poveličevali ste ps4 brez da bi ga kadarkoli testirali/videli/vohali v živo zato vas razglašam za sony fag... opa... sony fanboye.

Judge.jpg

Link to comment
  • vrhovni

A dobro da vem, da v prihodnje več ne smem zagovarjati nekaj česar še nisem videl v živo. Potem ne smem tudi trditi, da TB: DE teče v 900p, ker igre na XO še nisem igral? :|

Torej praviš da TB: DE kar naenkrat ne teče na 900p? Cut-scenes kar naenkrat več niso igra? :jaw-dropping:

Aja, pa ne pozabi mi pojasniti nizek FPS in slabših tekstur. Da ne boš slučajno pozabil. :)

Hvala da si izrecno zame vzameš čas in mi poveš zakaj Miham in ostali ne spadajo v debato. :beer:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.