Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Sej človek sploh več ne ve kaj bi si mislil o MS... tole je dejansko resnično (MS je potrdil):

[ATTACH=CONFIG]5925[/ATTACH] Velja tudi za X360!

Da so pa tako obupani... :no_no:

Jaz mislim da se ta ponudba veliko bolj splača:

[ATTACH=CONFIG]5926[/ATTACH] :hihi

Zakaj pa misliš da so obupani ? Lahko navedeš kakšen dober argument ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni

Ne vem zakaj so se odločili za to potezo, ker XO se resnično dobro prodaja... njihova prodaja niti približno ne odraža razloga za obup prej obratno.

Se mi pa takšno dejanje zdi nekaj kar bi naredil v obupu. Odkupujejo konkurenčni izdelek. Kaj jim bo PS3? Razumem odkup lastnega (X360) izdelka, tujega pa ne ravno najbolj.

Njihov cilj pa je definitivno ta, da pridejo do cene 400$ oz. da dosežejo ceno PS4 konzole.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Daj Kratos... še malo povej zakaj so razlike v resoluciji pri XO in PS4 igrah in to tudi če igro dela isti razvijalci. :tepen:

Aja... pa končno lahko začnem hvalit PS4, ker si ga dejansko lastim. :duck:

Optimizacija fantič optimizacija, se še spomniš gta 4 na ps3 in xbox 360 ?

Le zakaj je na eni konzoli tekla bolje kot na drugi na začetku ?

Na tvoje vprašanje ti lahko pa samo ugibam zakaj tečejo v različnih fps-jih, resoluciji,... hardware je več kot sposoben pri obeh mleti take in drugačne igre na top resoluciji in fps-jih vendar bodisi zaradi marketinga ali lenih programerjev je pri x1 manjša resolucija vendar čez kako leto, dve se bodo razlike približale in bodo igre tekle enako na obeh platformah (čeprav nimam nobene želje po tem zaenkrat, saj dobim že zdaj tak experience pri igranju konzole x1 kot ga z playstationom nebom nikoli).

Če si ga že prej hvalil ko ga še sploh videl nisi, verjamem da ga boš zdaj še 3x bolj da upravičiš sam sebi svoj nakup kakopak.

Cheers! :)

edit: Hahahaha me vedno nasmeješ :D Najprej da je Microsoft obupan, potem da njihova prodaja tega ne odraža in da neveš zakaj bi bili obupani... no daj se odloči zdaj al je obupan al ni pa vztrajaj pri svojih trditvah poba :D

Link to comment
  • vrhovni
Optimizacija fantič optimizacija, se še spomniš gta 4 na ps3 in xbox 360 ?

Le zakaj je na eni konzoli tekla bolje kot na drugi na začetku ?

Na tvoje vprašanje ti lahko pa samo ugibam zakaj tečejo v različnih fps-jih, resoluciji,... hardware je več kot sposoben pri obeh mleti take in drugačne igre na top resoluciji in fps-jih vendar bodisi zaradi marketinga ali lenih programerjev je pri x1 manjša resolucija vendar čez kako leto, dve se bodo razlike približale in bodo igre tekle enako na obeh platformah

Ni vse v optimiziciji... Prejšnjo generacijo sta bili razliki v strojnih komponentah med PS3 in X360 veliki. Vsaka je imela svoj pristop. Ve se tudi da so multiplatform igre pri prejšnji generaciji konzol bile primarno delane na X360 in nato portane na PS3. Komaj zadnjih par let se je razlika bistveno zmanjšala. Zakaj? Zaradi veliko lažjega in cenejšega razvijalskega okolja. Torej ja... studio je raje najprej naredil veliko večino igre na X360 in jo nato portal na PS3. Če kaj na PS3 ni vredu delalo, so naredili slab kompromis zaradi večinoma finančnih razlogov. Optimizacija pri tem igra vlogo, ampak je bila očitno predraga za razvijalce na PS3 platformi.

Se strinjam, čez čas bodo multiplatform igre tekle enako na obeh konzolah v kolikor bo MS zavihal rokave. Ampak prejšnjo generacijo je za te razlike bil kriv Sony, sedaj pa je pač MS.

(čeprav nimam nobene želje po tem zaenkrat, saj dobim že zdaj tak experience pri igranju konzole x1 kot ga z playstationom nebom nikoli).

Ja res... XO te popelje v novo dimezijo, ampak na slabše. :D

Če si ga že prej hvalil ko ga še sploh videl nisi, verjamem da ga boš zdaj še 3x bolj da upravičiš sam sebi svoj nakup kakopak.

To sem se od tebe nalezel. Še posebej v tej temi. V drugih temah je zgodba drugačna. ;)

edit: Hahahaha me vedno nasmeješ :D Najprej da je Microsoft obupan, potem da njihova prodaja tega ne odraža in da neveš zakaj bi bili obupani... no daj se odloči zdaj al je obupan al ni pa vztrajaj pri svojih trditvah poba :D

Vsak dan nova doza smeha zate.

Sej sem lepo napisal da je MS obupan in za tem tudi stojim. Ampak ne vem zakaj so obupani... to ve MS. Njih vprašaj zakaj so se odločili za to potezo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

O marija vsakic se najdejo isti bedaki ko pridejo nova konzola ven. Kdo ma večjega tica? Prosim nehite vsaka konzola je dobra na svoj nacin. Kratos teb pa priporocam da si ga lepo na roke vrzec in das to negativnost ven.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
O marija vsakic se najdejo isti bedaki ko pridejo nova konzola ven. Kdo ma večjega tica? Prosim nehite vsaka konzola je dobra na svoj nacin. Kratos teb pa priporocam da si ga lepo na roke vrzec in das to negativnost ven.

Zakaj pa napadaš samo Kratosa, matej1990 je ravno tako "kriv". Go Kratos yeeeey....

Matej1990 tebi pa eno za mozgat, od treh (Nintendo, Sony, Microsoft) je Sony edino podjetje, ki je dejansko v škripcih, njihova delnica je že drugič padla na nivo ki ji rečejo "smet", tako, da je v danem momentu edino od the treh, ki se mora bati za svoj obstoj....

Nintendo še vedno tiska denar z 3DS...

Microsoft pa ima tako veli portfolio izdelkov, da je konzola samo majhen del mozaika.

Za konec pa, mene boli kurac za vse tri zgoraj našteta podjetja, v nobenem nimam vloženega denarja, tako, da nimam nobenih sintementalnih navez in vse tri boli kurac za nas v Sloveniji big time.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

@Rafko če prelistaš par strani nazaj oz. greš pogledat v xbox one temo boš videl da samo vračam kar so prosili, sam nebi začel takih primitivnih pogovorov vendar ker imam čas se spustim na njihov nivo in se "pogovarjam" njim primerno. No pa tudi užitek je gledat razjarjene geeke ki branijo čast svojemu gigantu, ko jim dokazuješ svoj prav haha :D

@mjugen +1

Link to comment
Evo Rafko vidiš, tako se dela :D miham in ostali so še kar razjarjeni hahaha, saj trudiš se lahko miham, mogoče ti podelim celo

medalijo za trud hahahah :)

Prijatelj, ti živiš v svojem svetu. Razjarjen? Hahahaha.... Zaradi kosa plastike? Ravnokar si dokazal, da ni nekaj dobro s tabo. :) Fanboy, ki bi se na smrt skregal zaradi konzole.

miham.png
Link to comment

miham če ga vrnem dobim še 100€ žepnine, saj nemoreš verjet :D

Saj če si tako jezen ter živčen ni potrebno same smajlije pisat, ne bodo zakrili tvojega jeznega ksihta za ekranom pa če se še tako trudiš hahahaha, ampak kar še piši ker me znaš nasmejat pa čeprav vreš od jeze :D

btw: katere špile pa imaš kaj za ps4? jih igraš kaj, so dobri?

Link to comment
  • vrhovni
Zakaj pa napadaš samo Kratosa, matej1990 je ravno tako "kriv". Go Kratos yeeeey....

"Kriv" je vsak, ki je v to temo pisal. ;)

Matej1990 tebi pa eno za mozgat, od treh (Nintendo, Sony, Microsoft) je Sony edino podjetje, ki je dejansko v škripcih, njihova delnica je že drugič padla na nivo ki ji rečejo "smet", tako, da je v danem momentu edino od the treh, ki se mora bati za svoj obstoj....

Nintendo še vedno tiska denar z 3DS...

Microsoft pa ima tako veli portfolio izdelkov, da je konzola samo majhen del mozaika.

Ja, se strinjam. Sony se je celo bil primoran reorganizirat in se je osredotočil na mobitele/tablice, televizorje, fotoaparate in PS znamko. In če pogledaš so pri vseh naredili velik napredek v zadnjih nekaj letih.

Nintendo je vseeno v škripcih, ampak menim da se bodo rešili.

MS pa je tako velik, da lahko Xbox oddelek dela z izgubo, pa se jim ne bo poznalo.

Za konec pa, mene boli kurac za vse tri zgoraj našteta podjetja, v nobenem nimam vloženega denarja, tako, da nimam nobenih sintementalnih navez in vse tri boli kurac za nas v Sloveniji big time.

Jaz ne bi tako gledal na to... medsebojna konkurenca je ZELO dobrodošla. Ne želim si da bi kateri propadel ali pa samo iztopil iz sveta igračarstva. Konec koncev kaj če se bi res prodal MS gaming oddelek, tako kot je v svojih planih povedal Eloop? Jaz sem proti. Kvečjemu bi bilo še bolje, da se pojavi še kakšno podjetje.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
miham če ga vrnem dobim še 100€ žepnine, saj nemoreš verjet :D

Saj če si tako jezen ter živčen ni potrebno same smajlije pisat, ne bodo zakrili tvojega jeznega ksihta za ekranom pa če se še tako trudiš hahahaha, ampak kar še piši ker me znaš nasmejat pa čeprav vreš od jeze :D

btw: katere špile pa imaš kaj za ps4? jih igraš kaj, so dobri?

V bistvu jih pišem, da tebe malo jezim. ;):D Hja, trenutno igram Nba2k14, Killzone SF, Battlefield 4, Cod Ghost. Aja, pa igre Warframe, DC Universe, Warthunder, Blacklight Retribution, ki so free to play, nekaj takega kot je na Xbonu. :D Joj pa da ne pozabim še PSN+ iger: Don't Starve, Contrast, Resogun.... Zastonj špili, isto kot pri Microsoftu. :D Mogoče pa bodo drugo leto povečali moč Xbonu preko oblaka, pa boš ti tudi lahko užival v next gen izkušnji, do takrat pa le glej TV. :D

Urejano od miham
miham.png
Link to comment

miham dobro ti uspeva tole "jezenje" mene hahahaha, malce si patetično izpadel, daj kaj bolj originalnega zgruntaj da si nebo kdo še kaj mislil :)

In ja, se mi je zdelo da igraš precej iger, malce družabnega življenja ti nebi škodilo in bi te pravzaprav sprostilo. Daj pobec pojdi malo ven danes zvečer, sobota* je sprosti se, pojdi na kakšno pivo ne pa samo v ta tvoj ogromen nabor iger gledat ter se smilit samemu sebi. Pa to je samo prijateljski nasvet upam da neboš postal še bolj živčen, ker ti hočemo pomagati ok? :D

Pa nasvet za drugič, malce manj smajlijov piši ker izpadeš res obupano hehe :P

@Clicky saj se ne podjebavamo, se le pogovarjamo in stranski učinek pogovorov je smešen miham, ki se na vse pretege trudi odgovarjati pa vedno pade v drek in to me zabava, je tako narobe če imam svojega osebnega dvornega norčka na forumu ? :Đ

Entertain me more peasant miham!

Šala miham, da neboš kaj res zares vzel hahahaha

Urejano od Kratos
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.