Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Saj bi šel danes ven, ampak delam jutri zjutraj, ampak ti tega itak ne razumeš. :( Drugače pa me ne rabiš žalit, s tem izpadeš samo še bolj obupan... To ti pišem vse dobronamerno. Drugače pa sem ti prej samo odgovoril na vprašanje, pa spet ni ok. :( Zakaj pa imaš potem ti konzolo, če ne zaradi iger? Za gledanje TV-ja? Fant, vedno bolj se smešiš, če ne tukaj, pa na ostalih forumih. Aja si opazil da ni več smajlijev, ampak samo sad faces? Ker si v treh postih napisal, sem te upošteval... :(

V bistvu pa to ni tema za osebno obračunavanje, če še te kaj zanima mi kar pošlji ZS.

Urejano od miham
miham.png
Link to comment

Kratos kaj se zdej spuscas na osebno zivljenje? Ker ves sam da ti xbox live ne ponuja nic kar ga ponuja ps+. Tudi jaz sem imel xbox in sem zdej prisel na ps in se nenormalno zadovoljen. Kle se delat neki pametnega in merit kdo ma največjega je cisto brez veze. Ker se samo iz sebe norca delas ker ves da si dal 500 eu plus za stvar ki ni vredna tok in globoko v sebi ves da si se zajebu.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Rafko, če se zaradi tega bolje počutiš in boš danes bolje spal potem pa dobro :D Recimo da se iz sebe norca delam in mi je žal da sem kupil xboxa katerega nemorem nikakor več prodat in sem obsojen na njega za vedno, kakšna škoda... Škoda ker je ps4 dražji od xboxa in ni varjante menjave oz. nakupa ker je pač predrag... OH WAIT...

Link to comment

Tko bom reku...enkrat me je microsoft nategnu pa nikoli vec. Podpora...nula...free igre?? Nula...edin plus je bil xbox live party...seveda to govorim o xb360 pa ps3. Na ps4? En velik ampak res velik plus je pa...da je veliko vec slovenskih igralcov... :)

In ja konzola je za igranje iger ne pa za opravljanje 1000 in 1 stvari tako kot je na X bone.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Super se prerekata, navijam pa tudi jaz za kratosa.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

kaj mi je to potrebno ?... not again...:( :( :( ....................... TKO BOM REKEL FANTJE ........ sem bil pred nastankom BAR v eni ekipi SLO igralcev BF3 - družili smo se na ...Dober.SI --(bullshit).........., kjer se je začelo enako :( .....kdo ima večjega.......

SEM MISLIL , DA SMO KONČNO PRIŠLI NA PRAVO SPLETNO STRAN .... pa se zgleda motim :( ..... bo potrebna selitev BAR naroda...ni druge...boljše to kakor.............

Aja ....kaj pa vi sploh igrate na teh Xbox kištah ???.... a se da sploh na njih kaj igrat ???...se mi zdi , da ste več časa na KSi ?!?..... in pisarite nek bull shit .... kje lahko vidimo, vaše dosežke ?....če ste kaki dedci pol sigurno igrate BF3, BF4..... saj ste dedci ane ??....a ste sploh na SLO lestvici ??? ..... no pa poglejmo tole lestvico , če je katera od teh zgovornih punc :D gori........uuuupppss....joj se opravičujem ...nobene dame ni...le zakaj ??? ...hmmm..... pusys dont play mens game.....:D ...v tolažbo vam je lahko tip z X gajbo na mislim da 87 mestu v SLO.....:duh:

joj sorry ...imate enga na 55 mestu :)

Pa preberte si še 1Xtole... zgleda , da si niste dobro prebrali :);) izjava vsemogočnega ozija...aplavz prosim...
/>http://www.konzole-slovenija.com/forum/content.php/390-Playstation-4-opravi%C4%8Di-pojem-naslednje-generacije-konzole-slovenija-opis

[TABLE=class: sort, width: 1160]

[TR=class: hover]

[TD=class: tcenter, align: right][/TD]

[TD=class: tcenter, align: right][/TD]

[TD=class: tleft, align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right]21[/TD]

[TD=align: right]0.71[/TD]

[TD=class: tcenter, align: right][/TD]

[TD=class: tcenter, align: right][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

:D :D ....bravo cari ste.... pa lepo kramljajte naprej.... ;)

Urejano od pa3k3132005

:rock:ALL REBELS

Link to comment

haha, pa3k3132005 mi ki imamo xbox one ga igramo z užitkom in ne nadrkavamo cele dneve da bi bili na neki ničvredni lestvici ki je noben ne gleda (le najhujši geeki ki jim je to cilj v življenju), mislim da smo tukaj precej pred tabo z dosežki v realnem življenju poba.

Kot prvi dosežek izven iger ti priporočam da si dobiš punco, boš videl da taki dosežki več veljajo kot tisti v igri ;) pa ne se zdaj jezit, samo pomagati ti hočem in povedat da si malo kiksnil z blebetanjem o nekih imaginarnih dosežkih.

Haha, prav kronal bi te lahko za najbol patetičen komentar napisan na ksi, hahahaha :D

Link to comment

Ti si pa res en tak norc res...ne morm vrjet...kaj ti misls da vsi po cele dneve drkamo konzolo al kaj? Fantic mal se umir ker vidm da mors se kr neki zgancov pojest. Kako ti ves kaksne ma on dosezke?? Clovk ki se preko foruma spusca na osebne dosezke je en luzer. Pa nam ti povej en tvoj dober dosezek? V tvojem zajebanem real lajfu imbecil...

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.