Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

ja igre kaj drugega :) ...trenutno Arma3, DayZ, assetto corsa, Prepar3Dv2, BF4, wolfenstein the new order..... gtx690 pa bom prodal...

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
To itak, ampak kaj to pomeni v teh igrah, na kakšnem motorju v kakšni resolucijo oz. ali boš sploh trenutno lahko porabil moč, ki ti jo daje kartica? Al bo v glavnem neizrabljena?

ma da švica, ne vem še kak bo final setup, 3 x 24 testiram pa mojo 30 in tako.......neki bo, sam ne bo ecco green, ker bodo šli wati v toploto, klima pa na drugo stran hladit vse skupi, JEST SEM ZA INDUSTRIALZIACIJO, dejmo asfalt do triglavskega parka, tam pa Hofer odpret !! BETON 4ever !! ŽIVELA SLOBODA !!

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
ma da švica, ne vem še kak bo final setup, 3 x 24 testiram pa mojo 30 in tako.......neki bo, sam ne bo ecco green, ker bodo šli wati v toploto, klima pa na drugo stran hladit vse skupi, JEST SEM ZA INDUSTRIALZIACIJO, dejmo asfalt do triglavskega parka, tam pa Hofer odpret !! BETON 4ever !! ŽIVELA SLOBODA !!

mjungen eno vprašanje, a ti tu na KSI trolaš ali si v resnici "tak" ? Ker obe opciji sta kul, samo da vem........

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
mjungen eno vprašanje, a ti tu na KSI trolaš ali si v resnici "tak" ? Ker obe opciji sta kul, samo da vem........

v kolikor bi imel ljubimca bi želel da me kliče OPAL !

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni
Poročaj, kako si zadovoljen z njimi.

Težko bi ti rekel, kaj oz. kako. Sam nikoli nisem bil za kakšne recenzije, opise in podobno. Tako da bo bolj na splošno rekel.

Povezljivost je super nimam težav, tudi zvok je dobro "dušen" me pa moti dejstvo, da ko jih dam na žico oz. na kabel povezavo ter povežem s TV je zvok drugačen. Namreč del dialoga je spuščen, ne slišim kaj govorijo v tv seriji ali oddajah in tega mi še do sedaj ni uspelo popraviti. Skratka mam kabel kateri je vtaknjen v avdio v TV in služi kot podaljšek, potem pa v ta podaljšek vtaknem te slušalke in pol to, da ne slišim dialoga. Sem probabl popraviti pa ne gre.

Pa še malo na drugo temo. Tole dobil danes in grem še malo preigrat pred koncem dopusta.

post-4424-144771056953_thumb.jpg

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Zvok dialoga bi moral slišati.

Glede na zmogljivost slušalk, bi moral dialoge slišati celo bolje. :D

You can switch between 3 different set profiles for Music, Movies, and Gaming, depending on your activity. In the Movies profile, for example, SBX Dialog Plus is enabled by default. With Dialog Plus enabled, voices are enhanced so you can hear dialogs better. I’ve tried switching between profiles while watching a movie and I can sense the difference. Again, you can adjust the Dialog Plus slider to your personal preference.

Če se ne motim lahko vse to delaš na PC-ju ali pa kar z mobitelom (iOS ali Android). Če že imaš to vklopljeno, potem probaj narediti kontra. Izklopi vse te nastavitve.

Če te prav razumem imaš tako povezano: direktno v TV imaš priključen 3.5mm audio podaljšek in nato nadaljuješ povezavo do slušalk s 3.5mm audi kablom?

TV -->post-803-144771056967_thumb.jpg--> slušalke

post-803-144771056958_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, tako je. Če pa zadevo poslušam brez podaljška na računalniku s slušalkami neposredno povezanimi na zvočnike, pa stvar deluje bp.

Problem pri podaljšku in slušalkah na TV je, da nekaj se sliši, ampak ne vse, kot da bi bil zajet samo del okolja. Tak dušen zvok. Sem v nastavitvah že preizkušal pa ni nič drugače z ali brez določenih nastavitev.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Tega še nisem doživel. Zdaj sem ugotovil v čem je trik. Če podaljšek ali pa kabel neposredno od slušalk ni do konca vtaknjen v vhod zadaj na TV potem se vse sliši brez problema, če pa zadevo do konca vtaknem v TV (slušalke ali pa podaljšek + slušalke) pa zadeva dela na pol. Sliši se samo okolje, dialoga pa praktično ne.

Ne vem kaj je zdaj potem problem oz. kaj je potem trik? Bom potem slikal.

10573384652.png

Link to comment

Žal so mi pravi izrazi odleteli z glave, je pa problem zagotovo v podaljšku!

Problem je, koliko "žilni" je kabel. (Primer)

Vsak delček priklopa je namenjen drugemu signalu (celo mikrofon, razne tipke play/pause itd)

Če ni pravi priklop na pravi napravi pride do prej omenjenih težav.

Naprimer iste slušalke ne bodo pravilno delovale na mobitelu ter v računalniku, čepra je oboje 3.5 mm audio jack.

Za to pa so zraven večine kvalitetnejših slušalk pretvorniki.

(Npr. razdeli signal na 2 priklopa - audi ter mikrofon ločeno za uporabo v npr računalniku, ali pa le spremeni priklope na enem kablu)

Edit: Primer mojih dveh pretvornikov za uporabo slušalk na tablici/pc.

post-1160-144771057244_thumb.jpg

Če imajo slušalke tipko za mikrofon etc. jo preizkusi med uporabo držati prtisnjeno ter bo naenkrat zvok magično za določeni del močnejši.

Upam, da razumete kaj mislim :$

Urejano od Bartala
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Se mi ne da slikat :D

Dobil Project Zero za XBOX. Dvojko Director's Cut za XBOX in tretji del za PS2, sem ze imel, na prvenec pa sem nekako pozabil.

Kero vzdusje. Glasba, koti kamere, graficni stil, podrobnosti.

To sem kaksno uro (samo hiter test :lol ), potem pa sem sel na "hitro" (3 ure) se skozi nekaj drugih XBOX iger. Project Zero 2, Burnout 3, Forza Motorsport, :masterchief:, Rallisport Challenge 2, Soul Calibur II, Baldur's Gate Dark Alliance II. Awesome!!!

Moram si preuredit plac. Nimam placa za vec kot 3 konzole. Tako velik kot je pa prvi XBOX, imam lahk pa samo njega naenkrat.

Dons me spet mal nostalgija, spilam SNES, N64 in NGC :mario::princesspeach::luigi::yoshi::link::zelda:..., kje je ikonca za Donkey Konga in Pikachuja?

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.