Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni
Ravnokar dobil obvestilo da je šlo naprej od shopto.net Killzone, Battlefield 4 ter 2 dodatka za PS 4 - vertikalno stojalo in klip za kamero. :)) Samo še NFS Rivals manjka :)

Meni se pa tale Dual Shock 4 Charging Station zdi pametna zadeva. Baterija v DS4 ni ravno preveč zdržljiva, tako da se mi nakup zdi upravičen.

post-803-144771041759_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Novo stanje v Mülleru:

Imajo konzolo vneseno v sistemu, ampak je trenutna dobavljivost komaj v 50. tednu, torej od 9. decembra dalje. :( Imajo pa trenutno v sistemu samo osnovni PS4 paket za 400€ in nobenih kompletov.

Je pa čisto možno, da se bo datum ponovno prestavil. Bom poklical še jutri, ko je uradni datum izida in ponovno vprašal.

PS4 je očitno resnično razprodano razprodan in kdor ga dobi v roku enega tedna je car. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

@matej: sem bil učer v BTCju (still hunting for that laptop), pa sem za foro zavil v Muller in sem dobil info na gaming oddelku, da je res v sistemu za drugo polovico decembra, vendar pa je prodajalec reku, da zelo dvomi, da bo pred januarjem kaj prilutalo v štacuno. Tudi za igre mi ni znal povedat, ali jih bodo meli, naj bi pa že dobili navodila, da naredijo prostor...

 

 

Link to comment

Jaz sem čeraj v Muller klical pa pravi,da bo jutri vidla na rač. če se ji bo odprlo..pravi naj jo jutri pokličem,da boma vidla, če je na voljo iz skladišča..dobavljale se bojo pa ena po ena "če"! Morem toti ženski nest en paket Raffaelo,da bom prvi na vrsti :-) Zasledil sem na hrvaškem forumu,da jim bo ena oseba v torek pripeljala iz Austrije...lahko se prednaroči brez plačila vnaprej.Omenja se enaka situacija,kot pri GW ,da malo čez launch zaradi "kao" Sonya

Link to comment
Mhm, sej 9. december se sliši predobro da bi bilo res.

Lahk grem še v Kranju vprašat, a bom spet dobil pogled krave, predno jo vlak zgazi :D

Hja, neki sem pa ujel po kuloarjih, da bi znal Sony kake neposlušne trgovce/dobavitelje užgat po prstih in jim za kvartal ali dva blokirati dobave špilov/dodatkov

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.