Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni
Jaz sem čeraj v Muller klical pa pravi,da bo jutri vidla na rač. če se ji bo odprlo..pravi naj jo jutri pokličem,da boma vidla, če je na voljo iz skladišča..

Ne imet preveč upanja. :petting:

BTW v kateri Müller si klical? Jaz vedno kličem v center MB na križišču Gosposke in Jurčičeve. Tam ena ženska vsaj ve o čem govorim in kaj hočem, pa še problem ji ni v računalnik pogledat. :thumbsup:

Lahk grem še v Kranju vprašat, a bom spet dobil pogled krave, predno jo vlak zgazi :D

Pics or it didn't happen! :lol

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Ne imet preveč upanja. :petting:

BTW v kateri Müller si klical? Jaz vedno kličem v center MB na križišču Gosposke in Jurčičeve. Tam ena ženska vsaj ve o čem govorim in kaj hočem, pa še problem ji ni v računalnik pogledat. :thumbsup:

Pics or it didn't happen! :lol

Klical sem v Europark Maribor..sej nimam upanja, ampak, ko pa več nevem kam na pokličem:-)

Link to comment

spet sm mal pisal v GW ker vem kok majo radi emaile glede PS4, tk d sm jim mau polepšou jutro. Men osebno jih je prou težko resno jemat na te točki.

Moi:

Zdravo.

Spet malo pišem, ker nismo čisto enotni s kolegi na kateri točki smo. Dobili smo različne podatke glede izdaje PS4, vsak posameznik drugačne datume. Meni je blo nazadnje rečeno, da maksimalno v začetku drugega tedna, kar mi je že jasno, da se ne bo zgodilo. In glede na emaile prijateljev, smo trenutno na tem, da PS4 dobimo najkasneje do 15.decembra. Bo to trenutno držalo? Razumem, da se stvari spreminjajo ampak nismo najbolje obveščeni.

odgovor:

"Zdravo,

Vem da niste, prosim dajte nam samo še kak dan, da tudi mi dobimo dokončno in uradno informacijo ker se stvari spreminjajo, Sony oz. naš partner pa nam ne daje nobene uradne in pisne informacije. Tako da rešujemo in tudi mi hočemo da bi to rešili takoj oz. čimprej.

Jernej

GW"

DarkKwaad.png

Link to comment
spet sm mal pisal v GW ker vem kok majo radi emaile glede PS4, tk d sm jim mau polepšou jutro. Men osebno jih je prou težko resno jemat na te točki.

Moi:

Zdravo.

Spet malo pišem, ker nismo čisto enotni s kolegi na kateri točki smo. Dobili smo različne podatke glede izdaje PS4, vsak posameznik drugačne datume. Meni je blo nazadnje rečeno, da maksimalno v začetku drugega tedna, kar mi je že jasno, da se ne bo zgodilo. In glede na emaile prijateljev, smo trenutno na tem, da PS4 dobimo najkasneje do 15.decembra. Bo to trenutno držalo? Razumem, da se stvari spreminjajo ampak nismo najbolje obveščeni.

odgovor:

"Zdravo,

Vem da niste, prosim dajte nam samo še kak dan, da tudi mi dobimo dokončno in uradno informacijo ker se stvari spreminjajo, Sony oz. naš partner pa nam ne daje nobene uradne in pisne informacije. Tako da rešujemo in tudi mi hočemo da bi to rešili takoj oz. čimprej.

Jernej

GW"

to je tako, ko želimo imeti ps4 pred uradnim izidom. če ne bo prej, pa računam na to, da bom imela konzolo pri sebi, ko bo uradni izid v SLO.

sem se že sprijaznila s tem. pač ne bom igrala ac4 in bf4 kmalu

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni

Lista iger in cen ki bi jih lahko igrali že jutri ob izidu konzole, če bi jo seveda imeli :mirror::

PlayStation Plus

Resogun – 100% discount

Contrast – 100% discount

Assassin’s Creed IV – Aveline Ship Figurehead DLC- 100% discount

Trine 2 Complete – 20% discount (29th November – 13th December)

Super Motherload – 10% discount (29th November – 13th December)

PlayStation 4

Angry Birds Star Wars

Price: £32.99/€34.99

PEGI: 3

Assassin’s Creed IV: Black Flag – Standard Edition

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 18

Battlefield 4

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 18

Call of Duty: Ghosts

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 18

Contrast (included in PS Plus)

Price: £12.79/€14.99

PEGI: 12

DC Universe Online

Price: Free

PEGI: 16

Availability: Not available in Russia, Turkey

Escape Plan (Cross-Buy PS Vita/PS4)

Price: £9.99/€12.99

PEGI: 12

Escape Plan Collection (Cross-Buy PS Vita/PS4)

Price: €19.99/£15.99

PEGI: 12

FIFA 14

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 3

Flower (Cross-Buy PS3/PS Vita/PS4)

Price: £6.49/€7.99

PEGI: 3

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Price: £52.99/€59.99

PEGI: 16

Just Dance

Price: £39.99/€49.99

PEGI: 3

Killzone Shadow Fall

Price: £52.99/€59.99

PEGI: 18

Knack

Price: £52.99/€59.99

PEGI: 12

Lego Marvel Super Heroes

Price: £52.99/€59.99

PEGI: 3

Madden NFL 25

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 3

Availability: Not available in Bulgaria, Croatia, Hungary, India, Israel, Kuwait, Luxembourg, Qatar, Russia, Saudi Arabia, Slovenia, South Africa, Turkey, Ukraine, UAE

NBA 2K14

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 3

NBA LIVE 14

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 3

Availability: Australia, Austria, France, Germany, Ireland, Italy, New Zealand, Spain, UK

Need For Speed Rivals

Price: £54.99/€69.99

PEGI: 7

Putty Squad

Price: £16.99/€19.99

PEGI: 7

Sound Shapes (Cross-Buy PS3/PS Vita/PS4)

Price: £9.99/€12.99

PEGI: 3

Super Motherload

Price: £11.99/€13.99

PEGI: 7

Trine 2: Complete Story

Price: £14.49/€16.99

PEGI: 12

Resogun (included in PS Plus)

Price: £12.79/€14.99

PEGI: 7

Warframe

Price: Free

PEGI: 16

War Thunder

Price: Free

PEGI: 12

Aja, igri Blacklight Retribution in FlOw sta prestavljeni najverjetneje samo za en teden, ni pa še 100% potrjeno.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Playgame ima svoje finte...jaz sem podaril drugemu prednaročilo..na FB je pred dnevi omenil,da pridejo na vrsto prednaročniki meseca maja in junija! Dan pred tem pa je napisal v enem komentarju na svojem zidu,da začne z prednaročili meseca julija lepo po vrsti (bil sem pa prvi ali pa med petimi) kr se spomnim,da sem rezerviral, ko še ni niti objavil na FB,da lahko prednaročiš..in sem takoj ,ko se je objavlo na njegovi strani!Pridejo pa itak prvo znanci na vrsto..dobi pa menda okoli 40 konzol..te pa mi ne mora garantirat,da ga dobim:-)

Urejano od Tadej SLO
Link to comment
  • vrhovni
Meni se pa tale Dual Shock 4 Charging Station zdi pametna zadeva. Baterija v DS4 ni ravno preveč zdržljiva, tako da se mi nakup zdi upravičen.

[ATTACH=CONFIG]5506[/ATTACH]

To sem tudi narocil. Ampak mi bo vse stalo ker konzole se ni. Goblin pa pravi da se nic ne bo. Razen ce bodo dobili kaj v trgovini kje. Sem pa prvi v vrsti. Vsaj to. :))

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.