Skoči na vsebino

DRIVECLUB


Bessie

Priporočene objave

Sej tko je, če ti rata perfect lap je kul, se spomnim prvega Venom lapa, ko sem bil v uspešnem poskusu še po drugem sektorju skoraj sekundo zadaj, potem pa sem šel zelo direktno v zadnje ovinke in tik pred ravnino ujel duhca in potegnil naprej.

So pa določeni avti precej lažji za vožnjo, recimo meni ravno kaki RWD BMWji delajo dosti težav (recimo v Photofinish dodatku)

 

 

Link to comment
  • vrhovni

@Sawyer: Jaz ja.

Sicer bom tako rekel, da tale Elements pack je v nekaterih eventih izjemno težek (Redline še nisem pričel), vreme pa dodatno le še potencira to. Da je vse skupaj še težje je pa pri že tako nekaterih težkih eventih - zraven še vreme v obliki naliva oz. snežnega meteža. In ko to združiš s Hyper kategorijo dirkalnikov potem veste kje si/ste.

Kar bi morali storiti je, da bi morali znižati AI v tour eventih. Ker je povsem butasto, da recimo na začetku stojiš pol minute - 3/4 minute in na koncu še vseeno ujameš AI ali ga celo premagaš po drugi strani pa nikakor ne moreš mimo njega (tam kjer bi moral). In kar se tega tiče naj bi glede tega končno nekaj ukrenili.

We're working on some AI changes for a future update and we're also working on private games too."

EDIT: Ravno končal Elements DLC z vsemi zvezdicami. Zadnja dirka - (3 round championship) kjer se vozi 4 kroge je praktično nočna mora. Iz kroga v krog sneži močneje, na polovici dirke se praktično že več ne vidi, posledično pa praktično ne vidiš več vstopa v zavoj in zato te še hitreje obrne ali pa te kdo "nasadi." Hvalabogu se da pogoje oz. cilje dopolnjevati v več dirkah in ne zahteva igra da vse narediš takoj v enem poizkusu, ampak, če se hitro ne prebiješ v ozadje, najkasneje v 2. krogu je to nemogoče.

Sploh če pride v ospredje Apollo, potem lahko na 1:30:000 (kolikor časa moraš biti vodilni na dirki da dobiš zvezdico) kar pozabiš, pa sicer gre vreme samo še bolj k "psu." Tako da potrebno je preiti v vodstvo vsaj na 3/4 1. kroga.

Takole izgleda dirka. Žal sem moral iti "grobo" sicer z vožnjo brez trkov ne bi prišel nikamor.

>https://www.youtube.com/watch?v=D_pDEzJWYHI

Urejano od japanboy
Dodan video.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni
Evolution Studios just released the full video of the Nakasendo track in Driveclub, giving us another glimpse on the Japanese location. We also get another look at the car used on the track, which is new as well. It’s the Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition, which is part of an upcoming DLC expansion.

The Nakasendo track will be released with the rest of the Japanese location later this month, and will be free for everyone that purchased Driveclub.

>http://youtu.be/p6YEYzEqLac

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.