Skoči na vsebino

Assassin's Creed IV: Black Flag


Priporočene objave

  • vrhovni
Jest mam pa malo dileme. Ali nej kupim tole za x360 ali nej pocakam na ps4 in igram tam? Razlika v igri? Graficno to je pa to? Zgodba bo ista? Ajde na ps4 bo za eno uro vec ampak. :) res me mika... :)

Jup, razlika bo samo v grafiki, to so tudi uradno povedali. Zgodba, gameplay,... ostane nespremenjeno.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Mogoče bo tudi malo drugačen gameplay že zaradi samih kontrolerjev, recimo pri ps4 bodo implementirali touchreen, pri xone lahko dodajo impulse triggers + nasploh sta kontrolerja izboljšana, preciznejša ter boljša za igranje. Osebno bom kar počakal na new gen ker se mi zdi škoda tak naslov igrat v slabših pogojih :D

Link to comment
  • vrhovni

Tukaj je primerjava med PS3 in Xbox 360 verzijo (delno tudi Wii U): KLIK!

Povzetek iz primerjave glede igranja na trenutni generaciji ali počakati z next-gen:

Looking forward, those looking to purchase a PS4 or Xbox One at launch might be better served by waiting for the next-generation versions of the game though. While expecting a full-on cutting edge experience is almost certainly out of the question for a cross-generational title, the prospect of playing in higher resolutions with more stable performance and a range of additional visual upgrades is very appealing indeed.

Next-gen it is!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

No nisem mogel cakat in sem jo danes kupil. Igra mi je res top of the top. Malo edin pogresam kopno ampak so ladje tok bolj zanimive :) fighting je noro dober ma pa igra se ene par napak ampak 8/10 iz moje strani :)

Aja se to sem pozabil...ni loading screenov ko potujes po mapi :))

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Nisem igral še nobenega AC doslej, kaj se splača začet s štirico? Bom imel kaj od zgodbe? Igro bi igral bolj zaradi tematike in okolja kot zaradi drugega.

Lh da ti kšn aspekt ne bo čis jasn ampk načeloma se 4ka ne naslanja tok na njene prednike kar je blo bl opazn pr prejšnih recimo. mislm d neb smel met problemov

DarkKwaad.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

pravkar sem opazila, da me je psn odlogiral in ko sem končala sekvenco 9, sploh nisem dobila trofeje. se je komu že to zgodilo?

je možno, da je problem, ker sem končala sekvence offline ali je problem pri psn? kako sploh rešiti, ker takšni "bug" me prav vržejo iz tira in če ne morem dobiti story related trofej "what's the point"? itak tako ali tako ne bom 100% končala ac4, ker ne bom igrala multiplayers, tkao da sem upala na vsaj story related trofeje.

za popizdt

mistress3riple.png

Link to comment

ja sj načeloma je tko d dobiš trofi offline ga maš čist normalno, se prjauš na online in syncaš pa ti jih uploada. So pa zgleda ene izjeme kar je res butasto. Glede d ti dol visi za trofije, pač zkaj pa ne. men osebno so kul dodatk k lhka dvignejo replay value špila, tk d raj vidm d so kt da jih ni

DarkKwaad.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

In tukaj so že leaki in rumorji o novi AC igri... pravzaprav kar o dveh AC igrah! Trenutno sta znani pod kodnim imenom Unity in Comet:

One of this fall's big Assassin's Creed games, called or code-named Unity, is set at least partly in 18th-century Paris - French Revolution. Unity stars an assassin named Arno.

What's more, this is just one of two major Assassin's Creed games that will be out later this year, according to a number of sources. Unity will be for the current-gen consoles—Xbox One and PS4—while a second game, possibly called or code-named Comet, will be released on Xbox 360 and PS3. Presumably one or both versions will also be on PC. Sorry, Nintendo fans: I haven't yet heard anything about Wii U.

One notable new feature: there are now buttons to "parkour" up and down. I hear this is part of a new Assassin's Creed navigation mechanic that will debut when Unity releases this fall.

post-803-144771046842_thumb.jpg

post-803-144771046801_thumb.png

post-803-144771046811_thumb.jpg

post-803-144771046819_thumb.jpg

post-803-144771046827_thumb.jpg

post-803-144771046835_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.