Skoči na vsebino

Par noobovskih vprašanj


Merjasec

Priporočene objave

Zdravo,

Na vas se obračam z par vprašanji. Sem novopečeni lastnik xbox360 konzole in ker nisem bil v teh vodah zelo dolgo časa me zanima nekaj stvari.

Imam zaklenjeno konzolo in uporabljam jo skoraj izključno za igranje MP iger.

1.) Zanima me kje kupiti xbox live gold. Po pregledu SLO ponudnikov se cene gibljejo okoli 50€. Na vašem forumu pa sem videl par linkov, kjer so cene tudi do 15€ manjše (za 12 mesecev). Imam kreditno kartico, ki bi jo lahko uporabil za nakup. Zanima me trgovina, kjer je varno kupiti, da se nebi zajeb**

2.) Zanimam se tudi za nakup iger. Prebiral sem teme na vašem forumu in prebrskal par spletnih trgovin. Zanimam se izključno za angleške igre (ne italjanske in nemške), katere lahko uporabim tudi za igranje MP. Če vam je kakšna trgovina še posebej všeč prosim, če mi jo predlagate.

3.) Katere igre mi še priporočate za igranje preko live-a. Trenutno imam v lasti forza4 in halo4.

4.) kakšna je možnost, da me banajo zato ker imam pod državo nastavljeno UK? (to sem uporabil po podatkih na vašem forumu.) Ali se možnost bana poveča če uporabljam npr. Sky aplikacijo ipd.?

Zanimam se predvsem za stran http://www.game.co.uk/, kjer vidim ugodne cene in me zanima ali bom lahko igral multiplayer in kakšen je ponavadi rok dobave?

Najlepša hvala za odgovore in če imate še kakšne druge namige, vam bom več kot hvaležen :blush:

Urejano od Merjasec
Link to comment
  • N7
1.) Zanima me kje kupiti xbox live gold. Po pregledu SLO ponudnikov se cene gibljejo okoli 50€. Na vašem forumu pa sem videl par linkov, kjer so cene tudi do 15€ manjše (za 12 mesecev). Imam kreditno kartico, ki bi jo lahko uporabil za nakup. Zanima me trgovina, kjer je varno kupiti, da se nebi zajeb**

http://www.cheapxboxlivecodes.com/

in

http://www.gamecards.eu/

preverjeni obe varianti. kodo dobiš v roku nekaj minut, ob prvem nakupu najkasneje v nekaj urah.

bodi pozoren na dejstvo, da ob prvem nakupu preverjajo istovetnost in te praviloma vedno pokličejo po telefonu. telefonski pogovor traja nekaj sekund, kjer preverijo tvoje podatke. ustaljen postopek skratka.

2.) Zanimam se tudi za nakup iger. Prebiral sem teme na vašem forumu in prebrskal par spletnih trgovin. Zanimam se izključno za angleške igre (ne italjanske in nemške), katere lahko uporabim tudi za igranje MP. Če vam je kakšna trgovina še posebej všeč prosim, če mi jo predlagate.

preverjeno zavvi. ne moreš falit. za obisk trgovine pa uporabi naš bener na strani, da nam pade kakšen procent v dobrodelno malhko :)

3.) Katere igre mi še priporočate za igranje preko live-a. Trenutno imam v lasti forza4 in halo4.

tu se pa spisek zlepa ne konča. najbolj igrane na forumu so npr. battlefield 3, black ops 2, fifa,... zagotovo tudi GOW in še mnogo teh.

4.) kakšna je možnost, da me banajo zato ker imam pod državo nastavljeno UK? (to sem uporabil po podatkih na vašem forumu.) Ali se možnost bana poveča če uporabljam npr. Sky aplikacijo ipd.?

prvič slišim za podatek, da bi bil zaradi sploh lahko benan... (!?)

Zanimam se predvsem za stran http://www.game.co.uk/, kjer vidim ugodne cene in me zanima ali bom lahko igral multiplayer in kakšen je ponavadi rok dobave?

vse igre boš lahko igral MP v kolikor bodo kupljene nove. zakaj povdarjam "nove"? ker je večina novejših iger vezanih na MP PASS, ki odklepa MP gameplay. če je špil rabljen si pečenka in moraš navadno opravit in-game nakup za nov PASS, ki je sicer relativno poceni pa vendar...

še vedno bi ti priporočal zavvi, ki ima tudi boljši sistem ugodnosti (redni nakupi se seštevajo in dobivaš bonus pike = denar).

Najlepša hvala za odgovore in če imate še kakšne druge namige, vam bom več kot hvaležen

edini pametni namig, ki se mi še poraja je opazka, če boš kdaj naročal šile iz azije (se tudi dobijo izjemno poceni), da kupuj izključno igre v PAL formatu. enako velja, če kupuješ preko ebaya ali iz US.

salut!

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Da še dodam svoje mnenje...

1.) Zanima me kje kupiti xbox live gold. Po pregledu SLO ponudnikov se cene gibljejo okoli 50€. Na vašem forumu pa sem videl par linkov, kjer so cene tudi do 15€ manjše (za 12 mesecev). Imam kreditno kartico, ki bi jo lahko uporabil za nakup. Zanima me trgovina, kjer je varno kupiti, da se nebi zajeb**

Tako kot je že Ozi napisal... +

Pri točkah je še trgovina: http://cardscodes.com

Isto dobiš redeem kodo praktično instantno ob drugem nakupu, ob prvem traja malenkost dlje.

Včasih imajo te strani kakšno akcijo in je kje par € ceneje. Obstaja pa jih še več, če boš malo poguglal.

2.) Zanimam se tudi za nakup iger. Prebiral sem teme na vašem forumu in prebrskal par spletnih trgovin. Zanimam se izključno za angleške igre (ne italjanske in nemške), katere lahko uporabim tudi za igranje MP. Če vam je kakšna trgovina še posebej všeč prosim, če mi jo predlagate.

Zavvi je skoraj večinama res najcenejši, pa še poštnine ni. Edini problem te strani je, da imajo včasih predolge roke pošiljanja. Včasih odpošljejo takoj, včasih pa komaj čez par dni, čeprav je izdelek na zalogi. Težava je tudi njihov čas dostave... včasih v roku 5-7 dni, spet drugič po 1 mesec... Če se ti ne mudi, potem definitivno naročaj pri njih. Imajo dober reward sistem in pa na supportu so prijazni in ti pošljejo novo igro ali povrnejo celoten denar, če dobiš poškodovano igro.

Priporočam še Spletno stran Shopto.net, ki imajo vse te Zavvi pomankljivosti odpravljene, seveda pa zato plačaš več (navadno so igre par funtov dražje in pa poštnina je 3 funte!)... Razlog za njihovo hitro odpošiljanje pa je tole:

3.) Katere igre mi še priporočate za igranje preko live-a. Trenutno imam v lasti forza4 in halo4.

Težko je priporočat kaj, ko pa so okusi tako različni. Najbolje je da si sam izbereš: KLIK!

4.) kakšna je možnost, da me banajo zato ker imam pod državo nastavljeno UK? (to sem uporabil po podatkih na vašem forumu.) Ali se možnost bana poveča če uporabljam npr. Sky aplikacijo ipd.?

Tudi jaz prvič čujem za tak ban. Pomembno je, da ne igraš piratskih iger.

Zanimam se predvsem za stran http://www.game.co.uk/, kjer vidim ugodne cene in me zanima ali bom lahko igral multiplayer in kakšen je ponavadi rok dobave?

Spet tako kot je Ozi napisal. Pogoj za multiplayer je še Xbox Live naročnina, kar pa tako že veš.

Velikokrat je ceneje kupiti novo igro, ko ji je cena že padla, kot pa da se odločiš za rabljeno.

Roki dobave iz EU so navadno 5-7 dni.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.