Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

Kinect 2.0 test v nemščini, da ni skoz samo USA :D

Glede na video deluje bol tak, pomoje rabi še malo, da bo 100%. Potencial je, samo mi je trenutno bol gimmick kot pa nadomestilo za kontroler v menijih, etc.

>http://www.youtube.com/watch?v=JU048y0hQm0

EDIT: Pa še od IGN uncut verzija xbone demo (vglavnem kinect).

>http://www.youtube.com/watch?v=YkCU03DrtUw

Urejano od EventHoriz0n
Link to comment
"When the console launches this November, we will support Xbox One in 13 markets. Xbox One may be used in all countries, including the non-launched markets. In addition, Xbox One games are not region locked. Any Xbox One game purchased at retail can be used in any country on any Xbox One," said Microsoft in a statement.

Zgleda, da smo glede iger varni. Kar se tiče pa drugih appsov, bomo pa videli. Meni danes playgame poroča, kako mu bo kaj delalo, ko dobi zvečer. Treba pa bo imet seveda UK xboxlive acc, in paypal za plačilo v funtih, drugače bo res strogo strogo restrictano glede Xbox Live-a.

Link to comment
  • vrhovni

No super, torej je enako kot Xbox 360 pri nas. Brez podpore, ampak s tujim računom (UK, USA,...) bi zadeva morala delovati brez problema.

Me pa zanima kako je z dodatki (DLC) in download igrami. Bodo region lockane? Imam občutek da bo kar popolnoma enako kot X360, kjer bo ponovno potrebno za določene zadeve posečti po proxy ali VPN povezavi. :(

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ta je pa težka... Grobo gledano sta konzoli enako dobri: podobne specifikacije, obe imata dober kontroler, obe omogočata full HD resolucijo (1080p),... ko se pa malo podrobneje primerjaš, pa je pri tej odločitvi mali milijon faktorjev.

Preleti PS4 in XO teme, da dobiš občutek katera konzola je bolj primerna zate: PS4 tema, pomembnejše PS4 igre in XO tema, pomembnejše XO igre.

Če si nov v tem svetu in ne poznaš PS3 ali Xbox 360, potem se odloči na podlagi cene konzol in na podlagi ekskluzivnih iger, ki jih konzoli ponujata.

Pomembno je tudi ali so tvoji prijatelji na PS ali Xboxu. Praviloma pa velja nekako tako, da je več ljudi v Sloveniji na PS konzolah.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Ja ubistvu zdej imam obe konzoli PS3 in xbox360(odklenjen) ps3 bom jutr verjetno prodal xbox pa bom obdržal,xbox bom obdržal samo zato ker je odklenjen in igram samo take igre singleplayer na PS3 pa sem več ali manj igral multiplayer igre zato pa bi zdej kupil eno od tanovih dveh konzol da bi igral gor multiplayer originalne igre Forzo 5 recimo,BF4,Killzone,Granturismo ampak nevem kaj bi kupil :)

Link to comment
  • vrhovni

No, potem veš kaj so prednosti in slabosti pri PS in Xbox-u.

Multiplayer je sedaj na obeh konzolah plačljiv. Nobena konzola še ni odklenjena in tudi se ne ve kdaj bo.

Preštudiraj malo obe konzoli, premisli katere igre se ti bolj dopadejo in na kateri konzoli še pridejo katere igre. Še vedno pa lahko počakaš da se nabere več iger in se nato kasneje verjetno lažje odločiš pri izbiri konzole.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

xboxer Kje si ga pa naročil če ni skrivnost?

Sem danes klical Novomeški Mueller in so mi tete povedale kup nekoristnih informacij... Ena je rekla da konzolo dobijo jutri oz. najkasneje v 14 dneh ko me je vezala na drug oddelek pa je povedala da konzol sploh ne bodo dobili in bodo bojda na voljo samo v Ljubljani... Zgleda da bom mogu klicat v ljubljano, ker edino tam vejo o čem govorim...

Link to comment

Naj bi dobil day one verzijo tako, da bom poročal kako je z dostavo,samo konzolo upam, da ne tudi kako je z garancijo :D vglavnem poročam. Za mediamarkt nebi vedel ampak ti predlagam, da greš zgodaj gor. Aja še eno vprašanje se lahko z istim xbox live accountom prijaviš kot v dozdajšnem xbox 360 ali je treba novega naredit?

Link to comment

Jaz sem imel prednaročeno v Mullerju rudnik..19.9 sem plačal tisti avans 5%. In so očitno pozabl naročit..ker njihovi poslovalnici ni bil dodeljen noben xbox. Pa kako babe zmešane.če sm pa plaču avans za prednaročilo. Šel bom do konca!! hočem in 15e popusta in 3 mesce live gold, + fifo, če mi ne mislijo Day one konzole dobavit. Mamicu jim nesposobnu.

P.S. Majo pa na zalogi kontroler za One. Če kdo rab. Svašta!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.