Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

Najprej sem mislil kompenzirat za WiiU ampak na koncu sva se zmenila za storno oz. vrnitev denarja. BTW zaenkrat nima težav z dobavo in se da zmenit, da da na avtobus za LJ in grwš iskat na postajo. Aja pa za mojo bo verjtno dobil zamenjavo torej bo možno dobit še,en kos day one pri njem ;) V glavnem izkušnja bi bila pozitivna, če ne bi bil X1 zanič, za kar pa itak ni kriv trgovec.

BessieSABU.png

Link to comment

Jaz imam kar se garancije tiče do sedaj zelo dobre izkušnje tudi z Muellerjem. Vsaj z X360, ki so mi ga dvakrat menjali na licu mesta.

Kar se pa X One tiče... Rad bi ga nabavil ampak bom raje še malo počakal. Da vidim, če so kaki problemi z njimi (tukaj ne govorim o Dead on Arrival, ker to je standardna težava vse elektronike). Pa seveda čakam tudi na kako dejansko dobro igro (Forza mi je sicer všeč sam ne za 50€).

Link to comment
@obscurson kakšen je kej xbox?:D

ojla. Lahko rečem samo, da sem noro pozitivno presenečen. Naj vam najprej povem, da imam kar okej PC, pa takšne hitrosti, grafike in igralnosti, vsaj kar se Force tiče (to je edini špil, ki ga zaenkrat imam) še nisem videl. Gamepad, me ne zanima kako zgleda. Zlatega ali pa iz kevlarja sigurno ne bodo naredili. Mene je ganil, zaradi perfektnih motorčkov, ki so v njem in naredijo gamepad kot "pravcati" volan. Res, prav čuti se ko začne avtomobil zanašati, ko začne speljevati in ko kolo koplje, Enkratno vzdušje! Igram na 46 inčni plazmi, vse gladko in tekoče se predvaja. Grefični učinki so na visokem nivoju. To je kar jaz kot laik opazim, kot nevsakdanji igralec. Kar precejšen korak iz 360ke na zdejšnjo verzijo. Sicer pa prilagam link, pa si oglejte kako zgleda iz mojega kauča:beer:

konzola je res neslišna, edino če jo daš poleg ušesa slišiš rahlo pihanje. Oddaja pa kar precej toplega zraka. Kinect, se ga da navaditi. Predvsem je uporaben za glasovne ukaze, vsaj ta osnovne. Za kinekt igre nisem kaj preveč navdušen, zato tudi ne bi omenjal. Pa še sobo moraš imeti kar prijetno prosto in ničesar v bližini kar bi motilo gibe.

Me je kar precej skrbelo. Bral sem opise, da se kvarijo konzole in roko na srce, žal mi je vsakega slehernega uporabnika, ki se mu je to pripetilo, saj se s tem kar precej pokvari navdušenje do konzole.

Če dela tako kot je treba, je prav lepa izkušnja in komaj čakam, da moj sine zaključi igranje, da se jaz spustim v forco do poznih jutranjih ur. Jutri pričakujem mojega aduta COD Ghost.

Če imate kaj za vprašati tisti, ki se še odločate, kar na dan z besedo.

lp

Link to comment
u hvala lepa za tole :) kako se ti pa zdi sistem ? kakšna pa je kej forza 5 glede vožnje pa to?

Ce mislis sistem kot osnovni os? Ti povem da je po defaultu kot 360 nafriziran, s tem da se vse gladko premika. Multitasking deluje odlicno. Prejle sem probal tisti program za snemanje in urejanje filmckov. Ti povem da je huda zadevca. Me pa prav nic ne spominja na win8. Pa nic hudga.

Prejle sem naredil se par krogov pa sem bil cist presvican, res. prav hudo je ko imam filing, da drzim pod kontrolo avtomobil. Moral bi probati se najhujsi stopnji, pa se zaenkrat ne spuscam v te vode. Uzivam...tam kjer sem sedaj. Pocasi pa z uzitkom hehe.

Ajdi

Link to comment
Končno nekdo ki je malo bolj opisal xbox one, hvala obscurson... Veš kaj me samo zanima, kolk časa se ti je forza nasnemavala na konzolo ? aja pa še tile impulse triggers, so dovolj močni ? nekje sem prebral da so bolj švoh.

Mislim da na 5ali 6 procentih lahko zacnes spilati. Med tem se ti pridno igra nalaga na disk. Supaj 20-30 minut, mislim. Naj me kdo popravi ce sem rekel narobe. Nisem gledal na uro.

Tile trigerji so dovolj mocni, razen ce imas kaksne probleme z zivci in tipali, potem bi znalo biti, da ti ne bo vsec. Meni so res svetovni in forza mi pricara pravljicno vzusje. Se nikoli nisem tako uzival v nobeni voznji, razen z volanom.

Vibracije so spremenili. Se mi zdi da so malce omilili, toda zadevo so sprogramirali do te meje da tocno cutis mravljince na pravi roki, prstu za tisto kolo, ki koplje. Sedaj tocno vem in cutim v katero stran vlece volan. Res prav opazoval sem to fiziko gibanja, sa naredijo taksno vzdusje? Jaz sem res pozitivno presenecen. V eni klincevi plasticni embalazi, pa tako tehnicno dovrseni.

Po parih furah se prav lepo navadis na malce drugacno obliko gamepada, ki prav lepo seze v roko. Me zanima, kako pridejo tile trigerji do izraza pri streljacinah? Ha

ciao

Link to comment
haha no super,si slucajno igral tudi forzo4 na xbox 360? Da bi malo povedal kaksna je razlika v igri in v igranju z novim kontrolerjom?

Drugac pa hvala :)

Uff, je pa kar krepko dve leti od kar sem nazadnje uporabljal xboxa in forzo. Ne verjamem da je identicno ali pa sem imel izkljuceno vibriranje hehe.

Ce me spomin ne vara ima tako kot pri ps3, vibriranje na vse konce, pa ne ves kam gre in kam se vrti vse skupaj. Bos pocakal se na kaksen raport, od kksnga ki ma malce vec kilometrine. Z moje strani sem nad novim kontrolerjem max navdusen.

Ciao

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.