Skoči na vsebino

Mad Max


Priporočene objave

Ta playgame.si mene direkt odbija, prvič ker se ta Damjan niti ne potrudi normalno berljivo pisat in me vedno glava boli, ko hočem razvozlat njegove objave na forumih. Pa daleč daleč od tega, da bi jaz bil mahjen na slovnico al pa kaj takega, ampak malo bolj bi se pa res lahko potrudo, če se že gre neko podjetje. No, drugič pa zato, ker me moti, kako vedno celo bolho zaspamma z 20 istimi oglasi, češ da ima "akcije".

Damjan, če to bereš, vzami povedano kot konstruktivno kritiko, ker nimam nič osebno proti tebi!

Link to comment
  • vrhovni

DrAlex, tudi sam imam podoben vtis. Če se že pri objavi ne potrudi, bog si ga vedi kako bo potem potekalo moje naročilo. Enostavno mi deluje površno. Povrhu velika večina vseh teh akcij potrebuje osebno pisanje maila...

Ne rečem, v pretekloati sem kupil nekaj malega pri njih in je vse potekalo brez težav, a me vedno znova takšne zadeve odbijajo od ponovnega nakupa.

Kar se tiče poplave enih in istih oglasov na Bolhi, je to težava Bolhe in ne trgovca. Če jim sistem to omogoča, ga bodo koristili. Tudi ostali trgovci počnejo popolnoma enako. Tako da krivit je definitivno potrebno Bolho.

Aja, še vedno ni nikjer linka do objave Mad Max akcije. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Tole je post od playgama na jokerju.

Naročilo bo možno le na dan 1. september, cene držijo, privh 100 kupcev prejme brezplačno poštnino v primeru da se plača po predračunu, na naš TRR račun od firme, ko dobim naročilo pošljem predračun, VSA naročila, možno je naročiti le po en artikel, prosim ne naročujte po 5, 8, 10 ploščkov na enkrat, eno naročilo po en kos izdelka na en naslov stranke! Hvala za razumevanje!

Naročila sprejemam izključno le na info@playgame.si NE NA ZS JOKER, NE NA GSM, KER ME DO 10.septebra NI, sem v tujini in izdelke pošiljam po 10.9, ENAKO HVALA ZA RAZUMEVANJE!

V tej akciji boste tudi 3je, kateri jim bom povrnil nakup, in še dodatno boste sodelovali v žrebu bon 100EUR vrednosti za naslednji nakup itd

Povdarjam le tole:

-vsa naročila le 1. september na moj meil info@playgame.si

-naroči se lahko različne izdelke ampka le po 1kos na en naslov kupca

-plačilo na naš TRR , brezplačna poštnina, če gre na odkupnino je točna cena 3,2eur za vse izdelke, provozije ni, cena je fiksna 3,2eur

-sodeluj v nagradni igri povrjen nakup

-sodeluj v nagradni igri bon 100EUR

OBEVZNO PA, moraš biti joker.si član, stranka, ampak pameten, ne da imaš 2,3 50 postov, ne da si bil banan ene 10x, da si kul fant, če pa si kdaj mene totalno zmerjal, boš deležen še dodatnega popusta!

Vsem hval za zaupanje in nakupe, v bodoče pa bodo cene proti bla, bla, bla gameplay,-kr neki, še vsaj 20% boljše, pa če na koncu slečem svoje gate!

Hvala in lp Damjan Šimenc

Vse ostale akcije nore akcije od jutri do 10.09 pa na spletni strani , edina in prava http://playgame.si/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni
Tole je post od playgama na jokerju.

Naročilo bo možno le na dan 1. september, cene držijo, privh 100 kupcev prejme brezplačno poštnino v primeru da se plača po predračunu, na naš TRR račun od firme, ko dobim naročilo pošljem predračun, VSA naročila, možno je naročiti le po en artikel, prosim ne naročujte po 5, 8, 10 ploščkov na enkrat, eno naročilo po en kos izdelka na en naslov stranke! Hvala za razumevanje!

Naročila sprejemam izključno le na info@playgame.si NE NA ZS JOKER, NE NA GSM, KER ME DO 10.septebra NI, sem v tujini in izdelke pošiljam po 10.9, ENAKO HVALA ZA RAZUMEVANJE!

V tej akciji boste tudi 3je, kateri jim bom povrnil nakup, in še dodatno boste sodelovali v žrebu bon 100EUR vrednosti za naslednji nakup itd

Povdarjam le tole:

-vsa naročila le 1. september na moj meil info@playgame.si

-naroči se lahko različne izdelke ampka le po 1kos na en naslov kupca

-plačilo na naš TRR , brezplačna poštnina, če gre na odkupnino je točna cena 3,2eur za vse izdelke, provozije ni, cena je fiksna 3,2eur

-sodeluj v nagradni igri povrjen nakup

-sodeluj v nagradni igri bon 100EUR

OBEVZNO PA, moraš biti joker.si član, stranka, ampak pameten, ne da imaš 2,3 50 postov, ne da si bil banan ene 10x, da si kul fant, če pa si kdaj mene totalno zmerjal, boš deležen še dodatnega popusta!

Vsem hval za zaupanje in nakupe, v bodoče pa bodo cene proti bla, bla, bla gameplay,-kr neki, še vsaj 20% boljše, pa če na koncu slečem svoje gate!

Hvala in lp Damjan Šimenc

Vse ostale akcije nore akcije od jutri do 10.09 pa na spletni strani , edina in prava http://playgame.si/

Sent from my iPhone using Tapatalk

No, tole pa potem pojasni tako nizko ceno za Mad Max. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.