Skoči na vsebino

Super Mario 3D World


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Nova Mario igra in prva v 3D za WiiU bo izšla decembra letos.

Igra bo vključevala tudi multiplayer mode, kjer bodo na voljo Mario, Luigi, Toad in Peach.

Vrača se žabja preobleka iz Super Mario Bros 3, nova pa bo mačja preobleka.

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PwwjcfgTksU

E3 Gameplay demo

>http://www.youtube.com/watch?v=l2M4WSvcn6Q

Screnshoti

post-4424-144771032976_thumb.jpg

post-4424-144771032855_thumb.jpg

post-4424-144771032864_thumb.jpg

post-4424-14477103294_thumb.jpg

post-4424-14477103295_thumb.jpg

post-4424-144771032958_thumb.jpg

post-4424-144771032967_thumb.jpg

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Ko sem med E3 Nintendo Directom videl prve posnetke moram reči, da sem bil zelo razočaran. Kot verjetno 90% Nintendo fanov sem pričakoval nek pol-naslednik Mario Galaxyja(INOVACIJE vredne eksplozije možganov, bleščeča nova zasnova) in nato dobil sequel...oziroma, bolje rečeno mashup vseh iger. Štirje characterji iz SMB2, powerupi iz SMB3, izgled povzet po SM3DL. Seveda sem bil razočaran, ampak bolj kot gledam videe, bolj opažam kako zelo bo igra razgibana in se v bistvu uporablja precej novih konceptov(ali pa reinovira stare trike iz 8 in 16 bitnih časov). Sploh pa multiplayer! Če pa jim bo še uspelo zaobiti še tisto gnetenje igralcev iz New Super Mario Wii(čemur bo zelo pripomogla že samo tretja dimenzija), se nam pa poleg vsega še obeta izjemen party špil.

Jackobi_SI.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Igra še kdo to mojstrovino?

Sicer sem dal skozi začetne svetove, a zadeva vleče ko satan. Sicer ni na nivoju Galaxyja, vendar se mi zdi da je dizajn dosti boljši kot pri ostalih "2D" različicah, ki so bile vmes.

Definitivno zame trenutno must have naslov za wii u. Še posebi ker ga imajo v Muellerju po "znižani" ceni 55 € (še vedno je zasoljena napram drugim trgovcem); igra pa je preverjeno v angleščini.

Link to comment

Evo, dobil ravno včeraj in danes prišel do drugega sveta. Ja je treba poiskat vse zvezdice in štampiljke in skočit/splezat do vrha pola. V drugem svetu se ti odpre miiverse pa miiji te obiskujejo pa dogaja toliko, da ne veš kje bi začel. Špila se super in kot je rekel že SolidG zadeva vleče ko hudič. Preden se zaveš špilaš 3,4 ure ne da bi se zavedal. Špil gradi na 3D landu, a je veliko več. Toplo priporočam zdaj pa šiban nazaj špilat.

the-legend-of-zelda-wii-u.jpg

Link to comment
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.