Skoči na vsebino

The Witcher 3: Wild Hunt


Priporočene objave

Fuc*ing sick....tole dejansko laufa na ps4 brez zatikanja (vsaj teh par minut), kaj jim je uspelo...res neverjetno.

Mislim da nebom pogrešal pc verzije :P.

Ampak poljski jezik v igri je pomoje tak kot slovenski v bilokateri igri...določene besede oz izrazi so po moje še vedno najboljše v angleščini :D.

Še ne PS4 gameplay (v angleškem jeziku):

>https://www.youtube.com/watch?v=R1HPulLdatI

mateiix.png
Link to comment

So true :thumbsup::beer::cool::blush::love::tepen:

post-5006-144771091965_thumb.jpg:cough:

Še nove informacije:

Na vprašanje če so uporabili kake posebne funkcije dualshock 4 kontrolerja je bil odgovor:

- Lightbar se spreminja glede na to kakšen sign uporabljamo, kasneje ko daš kako runo na meč lightbar utripa glede na barvo rune ki se sveti tudi na meču (tisti ki ste igrali prejšnje dele veste kaj mislim)

- Touchpad se bo uporabljal ko nek "quick-easy-access" menu kjer bomo z potegom prsta lahko hitro izbrali mapo, inventory, journal ... kar pravijo da je prednost oz večji komfort za PS4 igralce napram XboxOne

- Vibracije med mečevanjem, pretepi (čeprav to mislim da ni neka posebnost ampak bo verjetno na obeh enako)

Urejano od mateii
mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Igra je že presegla 1 milijon prednaročil!

post-803-144771092017_thumb.jpg

We’ve crossed the 1 million pre-order milestone and it’s all thanks to you guys! We would like to thank all the gamers for their trust and support. This is the last stretch and we’re pushing hard – over the last two weeks, we’ve increased performance on all platforms and started working full speed on the expansions, Hearts of Stone & Blood and Wine.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

je res da ga bom The Witcher 3.Wild Hunt migralo v prve igral sam kolikor sem zasledil videih naj bi tudi tiste ki v prve igramo to igro naj bi bilo poskrbljeno igra mi je bila všeč kar sem videl po videih in vseh informacijah tukaj dobil v tej se že res veselim in komi čaqkam da vidim naslednji torek poštarja da da kar jaz pričakujem in pol igranje čim več časa kolikor se bo dalo:beer::beer::D:thumbsup::thumbsup::yes:

Link to comment
je res da ga bom The Witcher 3.Wild Hunt migralo v prve igral sam kolikor sem zasledil videih naj bi tudi tiste ki v prve igramo to igro naj bi bilo poskrbljeno igra mi je bila všeč kar sem videl po videih in vseh informacijah tukaj dobil v tej se že res veselim in komi čaqkam da vidim naslednji torek poštarja da da kar jaz pričakujem in pol igranje čim več časa kolikor se bo dalo:beer::beer::D:thumbsup::thumbsup::yes:

Ja to so super nardili ampak bo pomoje zgodba predstavljena na grobo tolk da bo folku jasno za kaj se je šlo oz potek dosedanje zgodbe...še vedno pa so razni sidequesti, tvoje odločitve ter izidi dali neko dušo oz pokazali bolj podrobno ali drugo plat zgodbe.

Evo reviewi:

10/10 - Gamespot

9.3/10 - IGN

9-8/10 - GameTrailers

9.75/10 - GameInformer

4/5 - GamesRadar

92/100 - PSTrophies

Ne najdem ocene :) - Kotaku

5/5 - ImpulseGamer

9/10 - GameReactor

10/10 - AusGamers

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::cool::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause::applause:

mateiix.png
Link to comment

Ja sej vsi reviewi so bili narjeni na igri brez tega day one patcha patcha ter na ps4 verzijah.

Patch pa bo poleg tega odstranil buge, boljši performance, manj oz izničil popupe itd...se mi zdi da so bugi/performance edina stvar ki so jo opisovalci bolj ali manj izpostavili kot "motečo".

Ne razumem pa IGNovega reviewa...pove da je main story pretirano dolg po drugi strani da ima zaradi tega odlične emocionalnce zaplete/razplete a po tretji strani pa pove da igra res zasije šele z side questi, z side storyji, monster hunti....pohvali in graja v istem "stavku":crazy::crazy::crazy::loser::loser::loser:

If you have the PS4 version of the game but want to carry over your choices from the previous games, there should be scenario in the beginning of the game which allows you to carry your choices.
Urejano od mateii
mateiix.png
Link to comment

mateii: kje si to prebral:

"If you have the PS4 version of the game but want to carry over your choices from the previous games, there should be scenario in the beginning of the game which allows you to carry your choices."

in kaj točno naj bi to pomenilo? jaz sem witcher 2 igrala na xbox360. no ja, pa sja dvomim, da ornk vpliva na igro. vsaj ne tako kot ME :) (pa še tam si potem pogruntal, da ni kaj dosti vplivalo)

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment

No ja witcher 2 je mel 16 različnih koncev :D Glede na izbire ključnih dogodkov v 1, 2, 3, 4 chapterju :) tak da ... je nekaj sprememb niso pa čisto bizarne...čeprav meni v prvo ni ratalo sasskie rešit oz je bla čist druga scena v tistem amfiteatru kot čez drug playthrough.

Ne najdem več strani, en review sem bral oz pogovor z cdprojektom in je stavek bil direktn citat developerja. Tak da bomo verjetno lahko izbrali tiste ključne odločitve kaj "smo" naredili.

Nevermind ko sem objavo post sem se spomno :headscratch:

http://gearnuke.com/cdpr-comments-witcher-3-downgrade-rumor-continuation-choices-witcher-2-ps4/

Evo da nebo kdo reko da si zmišljujem....predvidevam pa da bo nekaj v stilu kot je blo v witcher 2 ko je bil geralt zaslišan z strani Roche-a (in ne ni to konj iz witcher 3:a_a:) da boš lahko izbral odgovore oz "odločitve" kaj se je zgodilo med kakim pripovedovanjem ali kaj v tem stilu...

Pa še Day 1 patch notes:

Version 1.01

Following features are added:

Major changes:

- Support for DLCs

- Multiple stability issues fixed

- Overall performance improvements

Quests and game:

- Variety of cosmetic quest improvements

- Journal objective fixes

- Quest mapping fixes

- Dialogue flag fixes

- Quest balancing issues

- Scene triggering improvements

Gameplay systems:

- Boat behavior

- AI improvements

- NPC spawn strategy improvements

- Combat balancing

- UI optimizations

mateiix.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.