Skoči na vsebino

The Witcher 3: Wild Hunt


Priporočene objave

lp vsem

sem nov uporabnik konzole ps4, kupil sem februarja. doslej še nisem imel konzole zato me zanima tudi sledeče. kot prvo igra je fantastična, dobra tako kot so napovedovali, ista kot v trailerjih, kar dandanes redkokdaj vidiš. me pa motijo konstantni framedropi. ko dežuje ali ko sem v kakšnem malo večjem mestu, ko galopiram z konjem se fps-ji nadležno znižajo.

zanima me ali je to trenutno stanje ker je igra komaj ven prišla ali se to dogaja tudi pri drugih ps4 igrah? če kdo kaj ve o tem, ima iste težave, je kje prečital kaj podobnega, naj prosim odgovori...

čudna je tudi kamera ko se bojuješ, ter nadležno popravljanje geara...

Link to comment
  • vrhovni

me pa motijo konstantni framedropi. ko dežuje ali ko sem v kakšnem malo večjem mestu, ko galopiram z konjem se fps-ji nadležno znižajo.

zanima me ali je to trenutno stanje ker je igra komaj ven prišla ali se to dogaja tudi pri drugih ps4 igrah? če kdo kaj ve o tem, ima iste težave, je kje prečital kaj podobnega, naj prosim odgovori...

Imaš inštaliran zadnji patch? Če ja, potem je to-to in ne moreš nič izboljšat.

To je žal težava velike večine novih iger na vseh platformah. Razvijalci nato naknadno izdajajo popravke in izboljšave. V kratkem bo izšel nov popravek.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Wow kok je pa loading time v pizdi, tok pa se v bloodbornu ni bil. :( Pa igra vcasih zasteka, da me je kar groza. No imam obcutek, da je vse skupaj malo slampasto narejeno.

Zato jim prilimam en velik minus. Bom realen in do zdaj videno si igra ne zasluzi takih ocen kot so jih talali debeli prasici.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

@ luka24 Ja če pa na hard ni izziv pol sem pa jaz papež:loser:. Me zanima kak ti klatiš z "lahkoto" par lvlov višje monsterje oz skupine bolj kot kaj druga :D. Tisti prvi del igre je tak piece of cake.

Sej se da...igram na hard...ampak če si kdaj neskoncentriran pa pozabiš na health al pa karkoli...znaš hitro umret za tisti zadnji udarec.

Loading time maš samo ko umreš...se pravi da umiraš :D.

Meni se pa ne zdi tak bizaren loading time, ok...hočeš neki na hitro ko si zajebal pa si živčn pol traja...sej pa nismo psihoti da more naloadat v 1sekundi. Če ne pa na easy pa pa neboš imel loadinga :).

Sicer pa primerjanje loadinga z bloodbornom je nesmiselno (obseg igre, velikost sveta, velikost določenih predelov???)

Moje mišljenje o igri oz moje mnenje ja pa sledeče:

Najbolj neuporabna stvar mi je pa konj...prvo kot prvo je retardiran :headscratch: ker ko zažvižgaš pa če si nekje na cesti v gozdu se kljub 5meterskemu travniku sem drevesi in prosti poti do mene on spawna sredi dreves in nikakor dostikrat ne pride do mene...tak da še vedno mi je najljubša oblika transporta peš-honda :D.

Premikanje je na nivoju z občasnimi čudnimi zatikanji v drevesa pa da kljub temu da včasih dodge-jumpaš stran on ne more mimo 2cm debelega drevesa in konstantno skače vanj :crazy:.

Ok...špil se zatika...jebiga če gledamo na velikost pokrajin in zelo dobre grafike (govorim za ps4) je pač treba vzet v zakup bojo že popatchali v to ne dvomim...multiplatform release pač.

Zdaj pa še plusi:

DALEČ ampak res daleč najboljši questi od katerega koli rpgja zadnje čase...ampak itak so bli v prejšnjih witcherjih tudi, tu so samo nadgradili vse skupaj. Chain-side-questi so pa eni res WTF eni pa res wow kak se vse skupaj konča.

Svet OGROMEN....danes sem prišel prvič v "večje" mesto Oxenfurt (nisem še zašel v novigrad) in sem bil ono WOOOW, dejansko maš filing da si prišel nekam da mesto živi da se nekaj dogaja da zgleda ogromno...velike stavbe, pristanišče, predmestne vasice...res :drool::jaw-dropping:.

Pa tiste scene...delaš en quest, vmes naletiš na nek random quest ali pač event, pol pa ko hočeš nek dolg chain quest it končat (tak kot danes naprimer) pa se peljem z ladjo....in ono WTF dela eno gromozansko drevo na vrhu hriba...need to check that out:tepen:...kapo dol za to da je pokrajina tak velika pa tako raznolika.

Gwent - 100x boljše so tisti dice poker v dvojki, ko ga naštudiraš z lahkoto premaguješ nasprotnike, sploh pol za gwent questline...čeprav včasih moreš met srečo da dobiš dobre karte ker ni majo take karte da samo gledaš :|:|. Največ mi je uspelo nardit 93 pik v eni rundi :D zaenkrat...in to brez herotov še :D. Ni vse v velikih cifrah ampak bolj v kombotih.:punch:

Čez vikend nabijal igro kot nor...kolk mi je pač dopuščal čas ampak danes sem bil popoldan po 2 urcah igranja kr malo "izčrpan"...kr ni pa ni konc vprašajev pa novi questi, pa random eventi...res big scale shit :rock:. Treba malo pavze kak dan si vzet pa pol spet z polnim zagonom itak da je skoooooozi nekaj za delat in ni monotonosti skyrima.

A je še kdo opazil da ma igra fetiš na slovenske kraje oz na MARIBOR in TRIGLAV :D...triglav je runa se mi zdi maribor pa meč, potion, crafting material :headscratch::lol:lol

PS: V vednost da kdo ne zaje*e pri Keiri Metz...(če kdo hoče trophy jo more poslat v kaer morhen) jaz je nisem ampak še vedno je prvi playthrough po mojih odločitvah in mi dol visi za trophyje, če se mi kdo zameri...:punch::punch::punch:

PS #2: Ne se sekirat za emerald dust pa sestavine...ne jih kupovat...čez čas bo na vašem računu čez 5000 dnarja pa v inventoriju čez 40 dustov :D...padajo od wraithov, v bandit camping itd vsega se nabere...ampak počasi

Lahko me popljuvate :D nebom jezn (bom pa zameril iz dna srca :blush::hihi) lahko pa tut kdo napiše kak svoj review, z veseljem preberem.

Urejano od mateii
mateiix.png
Link to comment

Kak so karte predrage? Kaj pa kupuješ?...v witcherju se loota loota in še enkrat loota.

Jaz mam več ko 5000 dnarja pri lvl 11 pa nevem kam ga dat...čakam da dvignem še kak level za pametn gear...trenutno se vlečem z lvl 5-8 gaerom.

Back to the point...karte kupiš pol pr vsakem vendorju...pa se ti ne pozna nič da bi kaj kupil, sej skos prodajaš nafarmano opremo...krzna ipd junk.

Gwent je zakon...lahko bil multiplayer :D, računalnik je preveč predvidljiv

@ luka24...tisti boss je kr nekaj :D bolj zanimivi so witcher contracts...oz težji

mateiix.png
Link to comment

5000? Jaz sem lvl5 in sloz lootam in imam vsega skupaj komaj 90. Imam se ene, pri katerih mi pose da jih moram na banki zamenat.

Junk prodas? A ni tam ta desmantle za crafting? Jaz prodajam navadno orozje. Se armor si ne upam, se ga bom mogoce rabila kasneje, ko najdem kaksen engram.

Do sedaj kar zmagujem gwent, pa imam samo prvi set 22 kart. Pri ostalih se nimam polno in z njimi ne morem igrat

Sent from my iPhone using Tapatalk

mistress3riple.png

Link to comment

Edini spodoben silver sword sem pobral med lootanjem (random chest se mi zdi). Junk prodajaš z lahkoto, v Velenu ki je ogromen je dovolj materialov da lahko craftaš kar hočeš...edini "armor" kaj ga rabiš za en nov armor je navadn bel shirt :) ki jih je ko trave...nič bat, jaz na začetku tut nisem mel dnarja....side questi, lootanje, prodajanje pa se nabere. Z tem da kupujem vse formule, crafting manuale ipd.

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Evo skopiran spisek popravkov za PS4 iz tvojega linka, da ni potrebno odpirati povezave:

  • Corrects a bug where the player was able to shoot bolts at friendly NPCs.
  • Corrects an issue related to Stamina regeneration while sprinting.
  • Corrects a bug that could cause spontaneous combustion of gas clouds.
  • Reduces spawn times for certain groups of NPCs.
  • Blood particles will now properly appear on water surfaces after foes are killed.
  • Corrects a visual effect in the Wandering in the Dark quest.
  • Improves foliage behavior in scenes.
  • Reduces foliage shadow popping.
  • "Melltith" sword is visible again.
  • Fixes some minor graphics bugs in gwent.
  • Corrects some missing translations in localized versions.
  • Improves performance, especially in cutscenes and during gameplay.
  • Introduces a number of minor improvements in SFX.
  • Fixes an issue that could have caused an infinite loading screen in certain circumstances in Wandering in the Dark quest.
  • Corrects an issue in the dialogue system that might have caused rare instances of dialogue looping in certain scenes.
  • Improves stability in gameplay and the UI, especially during games of gwent.
  • Upgrading items included in gear sets no longer destroys rune sockets on said items.
  • Fixes an occasional bug in the Journal in the Fake Papers quest.
  • Enlarges the loot pop-up window in the UI.

In potem še tale cvetka:

The update should be available now in the following countries:

United Arab Emirates, Kingdom of Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, Oman, Bahrain, Egypt, Jordan, Lebanon, Poland, UK, Sweden, The Netherlands, Iceland, Ireland, Belgium, Denmark, Finland, Norway, Portugal; Greece, Cyprus, Malta; Russia, Ukraine, Belarus, Latvia, Estonia, Lithuania, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Macedonia, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan and Uzbekistan; Czech Rep + Slovakia; Hungary, India, Romenia, Bulgaria; Isreael; Serbia, Bosnia and Herzegovina, Yugoslavia, Romania, Croatia,Montenegro; Turkey, Austria, Liechtenstein, Luxembourg, Switzerland, Germany, France, Monaco, Belgium, Switzerland, Italy, San Marino, Spain, Andorra, Australia, New Zealand; South Africa; Angola; Botswana; Ghana; Lesotho; Kenya; Malawi; Mauritius; Mozambique; Namibia; Nigeria; Tanzania; Swaziland; Zambia; Zimbabwe and Uganda.

Slovenijo so po nekem čudnem naključju izpustili, je pa zato še vedno prisotna Yugoslavia + vse državame bivše Juge. :tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.