Skoči na vsebino

Project CARS - VR


Priporočene objave

  • Odgovorov 68
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

pri nextgen grafiki je pomojm nemogoče met toliko avtov v detajle. edin če bi bil špil 500gb velik.

Note3 & Tapatalk

Mah kur*c, če je model avta "težak" 100mb je potem 50avtov cca 5gb...500 avtov pa 50gb se pravi bi bla igra na dveh blurayih in bi pač dali v release note da igra zasede xy GB pa se zaščitijo brez težav. Tu sem zajebal veliko mero sarkazna in pretiravanje...še vedno obstaja kompresiranje datotek :D. Pač jim ni...manj daš pa več dnarja zahtevaš...nažalost smo prišli do tega. Bomo vidli če bo kak gran turismo izšel na ps4 pa kolekcijo avtomobilov...dvomim da bo manj kot so jih imeli....

Verjamem...problem je verjetno v licencah pa dnar pa modeliranje...nenezadnje se smatra kot simulacija in načeloma naj nebi blo tak hudo pomembno kvantiteta avtomobilov kot pa kvaliteta voznik lastnosti...ampak vseeno, tako je moje mnenje in ne odstopam od tega.

Morda pa me reviewi prepričajo v nakup...zaenkrat me je velikost vsebine odvrnila od prednaročila, ker tak fanatik dirkačin tudi nisem :).

mateiix.png
Link to comment

Vse mi deluje "sprano" proti Driveclubu in nalagalni časi so dolgi..je pa dosti dosti težje obvladat vozilo, kot pa pri DC..ni mi uspelo, da malo zadriftam, ker ne najdem oz. mislim, da sploh ni dodana funkcija ročne zavore (upam, da se motim) Zanimiv mi je car damage, ker v setting lahko nastaviš na full damage..:-) majko milo zaletel sem se v ograjo in ga je vleklo celi čas v levo..kasneje pa sem mašino skuril :-) Opazil sem tudi malo frejm dropa...online dirka se pa dosti hitreje zalaufa, kot pri DC ki pa čakaš celo večnost :-) Če sem odkrit mi je Driveclub dosti boljši verjetno zaradi tega, ker je arcada in je bolj uživantski/preprosti (vsaj zame) Špilal sem slabo uro..na hitro

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Priznam da z volanom še nisem nikoli poizkusil, ampak z DS4 krmilnikom nimam težav pri igranju. Je treba vedet, da igra ni arkada ampak simulacija. In stvar se pozna, da pa potem tu dodaš še vreme in nastavitve vozila oz. dirkalnika je pa še dodatna sprememba.

Se pozna da pri Driveclubu npr. lahko pripelješ v ovinek s polnim gasom pa te malo odbije od stene, pri Project CARS pa bolje da ne pomisliš na to, ker takoj končaš dirko.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Project CARS na Wii U zelo slabo kaže glede izida in je najbrž ne bodo ugledali. Edino upanje ostaja NX platforma.

Now studio head Ian Bell has revealed that the company is having some serious problems bringing the racing simulator to the Wii U. Things are so bad that they are having problems achieving a consistent 720p, 30fps.

Trenutno dosegajo okoli 23FPSjev.

“I can’t say too much but we’re awaiting E3 with baited breath. Don’t read wrongly into that… OK I’ll come clean. At the moment we’re running at about 23FPS on the WiiU. We’re awaiting/hoping for more of a hardware announcement at E3…”

Kratek članek.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Po enem mesecu prodaje je igra prekoračila mejo enega milijona prodanih izvodov!

"To now stand here having reached over a million players in such a short time really justifies the work both the team and the community have done over the years and solidifies Project Cars' future as the multi-platform racing experience of choice for fans around the world. And we'll be talking more about that future very, very soon."

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

In WiiU verzija je dokončno splavala po vodi:

The Wii U version of crowd-funded racer Project Cars has now officially been canned.

In a statement provided to our friends at Nintendo Life, developer Slightly Mad Studios explained that it had now abandoned the platform.

"The official line is that we're awaiting an announcement from Nintendo on new hardware," a Slightly Mad spokesperson explained.

"As of now Project Cars is simply too much for the Wii U."

NX se pričakuje da bo prestavljen v 2016, tako da bo najverjetneje na njem že tekel Project CARS 2.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
  • vrhovni

Igra bo dobila Game Of The Year edicijo.

 

 

Navedek

Featuring all the elements of the original core experience, the Game of the Year Edition also includes an additional: 50+ cars (125 total), 4 tracks (35 unique locations, 100+ layouts total), 60+ community-created liveries, plus two special and exclusive items...

 

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.