Skoči na vsebino

Battlefield Hardline


Priporočene objave

  • vrhovni
a bo za vse uporabnike ? ... ali samo za premium memberje .. ?

Bo open beta, tako da bo za vse. Ne bo potrebna niti prijava. Samo v trgovini klikneš download. Več info tukaj: KLIK!

.....dvomim..... so nas že mnogo X "nategnili" ;) ... in še nas hočejo .... pustimo se presenetit, da ne bom preveč negativen :D

Jup, bomo videli.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Odgovorov 117
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

kaksen se vam zdi kaj spil, zaenkrat sem igral heist, in je kar ok, vendar moras najprej nastudirati mapo ker zlahka uletis v narobno sobo polno policajev... mi je pa mal bedno pri hotwire, ker sem se v 12min kolikor je trajala ena mapa 6x lvlal... samo krozis z avtom okoli mape z full speeda, pa dobivas tocke, in tk ze napolno izkoriscajo... seveda tudi kesa dobis veliko, in se da z takim nacinkv igranja na grindat polno denarja, upam da bojo to skenslali.. drugace je pa kar ql vsec mi je ko moras orozje kupovati in me samo odklepati...

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk

Link to comment

ja sej je zabavno, pa radio ima hudo musko, pa zanimivi avti, pri conquest srm pa jst najbolj uzival, zelo lepa mapa in cista, in se celo vihar pride nakoncu... najboljse mi je ubistvu conquest in pa avti v celi igri ker je nekaj novega in svezega..

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni

Včeraj mi je uspelo preizkusiti samo Heist in Hotwire. Conquest še moram, ampak vem približno kaj pričakovati.

Heist je bolj meh, ker je prevelik kaos. Tukaj šteje samo teamplay, ki pa ga je težko doseči.

Hotwire je zabaven in hkrati tudi avto-templay mode. Ni važno ali si voznik, sovoznik ali pa pešadija. Karkoli počneš je zabavno. Kot voznik ti je v zadovoljstvo, če te nasprotnik ne more zaustavit. Kot sovoznik imaš lahko lepo število killov in bistveno pripomoreš k življenjski dobi avtomobila. Kot pešadija pa lahko lepo zaustavljaš vozila z eksplozivom. Tak da vedno vsak pomaga s teamplayem in nekako ni nekoristnih igralcev.

Kul so tudi različna vozila, ki niso samo optično različna, ampak tudi funkcionalno.

Aja, pa ni ga čez občutek, ko si sovoznik in razstreliš zasledujoč avto poln nasprotnikov. :rock:

In še zadnje... nalaganje serverjev je presenetljivo hitro in stabilno. :thumbsup: Niti na WC ne moreš it med nalaganjem. :fiufiu:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

no ja ... še moja malenkost..... funny game ... not my style :/ ..... je pa zabavno.... ker sem bolj team play igralec , mi je bolj všeč Heist mode :D .... bo še par veselih uric z BAR-om , dokler bo beta trajala seveda :D .... HARDLINE - kupim , ko bo cena 5€... :) ali pa, če jo slučajno kje zadanem , kar pa se ne more zgoditi ;) ... not bad - not good - but funny ;).... over and out.....

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Pa da pristavim še moja dva centa:

Sprobal sicer na pc ker čez miško pa tipkovnico ga ni :).

Zaenkrat....bolj ko igram bolj mi je všeč, sem pač človek ki mu je bolj všeč gun game in ne preveč vozila, in mi je všeč da je večji povdarek na tem in ni identična kopija battlefielda v malo drugačni preobleki. Heisti so zanimivi ampak malo je čudna mapa...full velika in zaenkrat še kot policaj nisem izgubil, tak malo izhodov majo da odnesejo vreči ven da je to kr malo žalostno, full so hendikepirani, ti pa lepo z 4imi braniš izhod in je to to :), ampak pohvale za nov game mode ki je prinesel nekaj svežine v "battlefield" okolje.

Igra dela za beto presenetljivo dobro, nisem opazil kakih problemov z netcode (ki jih v bf4 na optiki ŠE VEDNO opazim), probal sem z snipo igrat in je res lepo in tekoče...ni nekaj milisekund laga pred tip dejansko pade. Puške (govorim o default odklenjenih) imajo dober in obvladljiv recoil, edino motijo me pa pištolce...koji k*rac more bit pištolca burst fire...HALO? Živimo v 2015 še vedno policajo favorizirajo beretke, m9 in podobne pištole zaradi večje preciznosti. Te pa se j*ebeš pol z tistim če ti stoji za ograjo pa samo glavo vidiš ko ma še kakih 20% healta pa ti vrže pištolco v zrak za đabe. Upam da je z odklepom možen nakup kake druge pištole ki je bolj old-school. V fightih 1na1 imata šanso da se ubijeta oba ne pa da preživi on ali ti z 1% healtha. Se mi zdi da skill pride kr pošteno v veljavo in do izraza ker je bolj close quarters orientacija in je res dobra mešanca med cod in bf (bf fani ni me treba popljuvat ampak je treba pošteno priznat da jim je uspelo najti dobro mešanico med obojim).

Edino avti me motijo ker me spominjajo na sreamer rally iz nevem davnega leta 1995 al kdaj je blo...extremno lesene so vsaj animacije no, čeprav vozijo se dokaj ok. Najboljša je pa muzika v avtu in ni ga bolj wtf občutka in me je res parkrat pošteno nasmejalo ko sem malo z snipo probaval včeri, lepo klečiš, spotaš druge, fragaš....pa naenkrat slišiš od čiste "tišine" kak vztrajno naraščajoče priigra muzika pa vroooooom in te ni več, ko te en povozi, res tak unikatna smrt :D pol pa killcam pa ko da bi poslušal ene nigerje ko se vozijo pa nabijajo muziko not :D top shit.

Zaenkrat sem nad igro izjemno pozitivno presenečen, če nebo nekih premiumov pa žnj dodatkov za dokupit si mogoče celo kupim za kako večerno nažiganje če ne pa ne.

mateiix.png
Link to comment

evo se zadnje urice sem danes preigral hardline in, mene je prepricala igra, predvsem so mi usec te novi majhni detajli li pozivijo igro, jo naredi bolj zabavno in hecno seveda ima nekaj pomanklivosti kot so voznja avtov in podobno... igral sem 95procentov samo conquest in mi je kar zal da se danes neha beta...bom pocakal da pride spil vn, pogledal kako zgleda se story in pa ostale mape preko kakega streama potem pa narocil dvd... :)

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.