Jump to content
  • Sony has trademarked the PS6-10
  • THE PLAYSTATION 4 IS NOW THE SECOND BEST-SELLING CONSOLE OF ALL TIME
  • BIOWARE CONFIRMS IT’S ‘DEFINITELY NOT DONE’ WITH MASS EFFECT GAMES
  • CD Projekt RED further condemns concept of microtransactions
  • The Outer Worlds will have enhancements on the Xbox One X but not the PS4 Pro
  • The Best Free MS-DOS Games Now Available From the Internet Archive
  • The Outer Worlds' Day One Patch is as Big as the Game
matej1990

Battlefield Hardline

Recommended Posts

ptemium je sano add on ni cel spil. je tako ?

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk

moras kupit spil pa se prmium...

Tip ne dela druzga kokr 3/4 cajta samo "joka" kaj mu v single playerju ni všeč. Pa ni mu všeč k je mal orožij za odklent ( v BF4 jih je pa 3x preveč in se uporablja ena in ista puška), pa ni ql k se slap v bajti ne unič pa take fore. A v BF4 ko s tankom nažigaš v hrib, ratajo luknje in se posledično podere hrib? NE. Pa spet ni prov, k ni levolution-a, a v BF4 na začetku in tut še zdj, ko pride do levolution-a, začne štekat vse skupi. To je samo moj mnenje :D

Definitivno odlična igra!!!Ampak zmeraj se najde grupa ljudi,ki v življenju ne zna drugega kot kurcat vse povprek...pejte nazaj igrat BF4 znova znova...moje mnenje IGRA je odlična... kampanja nekaj novega in je super odklenil vse achievemente itd...kar se tiče multiplayer je pa itak razred zase...nič grem nazaj igrat...:beer:

to sem cakal... hvala, tudi meni je spil nekaj novega in bolj zabaven, sicer sem igral samo beto vendar kolikor sem gledal je sedaj se boljsi spil kot v beti...nc bom caku 15 v mesecu :)

@shire1 - double standards much? ker je teb igra odlična je supr in pač izraziš tvoj mnenje, če pa nam ni všeč smo pa folk k sam kurca vse? mau razmisl

Mislim, da nam manjka neka objektivna ocena/opis kakega KSitha!

Ni panike sem samo povedal,kar me je motilo in ležalo na duši...:beer: drgač se je pa danes začel Battlefest in z tem tudi Double XP weekend...:eviltongue::eviltongue::eviltongue:

Betrayal DLC zastonj v PSN store, za PS3 in PS4, tudi v US in EU store

Edit: In tudi za ostale platforme :) 

Navedek

From July 5 to July 12, you can get Battlefield Hardline: Betrayal for free from Xbox Live, PlayStation Network and Origin. Watch your back, because these maps are filled with shadowy corners for your enemies to hide in - and after July 12, this giveaway will be gone.

Edited by conali
additional info
  • Upvote 1