Skoči na vsebino

Mortal Kombat X


Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 268
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

tudi jaz komaj čakam na izzid Mortal Kombat X!

na katerih konzolah ga boste igrali - PS4 ali XB1 ali X360?

zanima me, ce koga interesira nakup spila za konzolo XBOX ONE, sicer kak teden kasneje po uradnem izzidu igre?

Namrec naroceno imam Kollector's edition ter Kollector's edition by Coarse, pa mi hodi 1 bluray viska.

Japanboy, Clicky? za neko "pametno" ceno seveda ;)

Link to comment

gamepad se boš kr naiskou, jz ga nkjer ne najdm, še US komej. Glede Kombat packa pa lh da bojo kej dodal še (pisou sm shoptu če bojo mel kollektors in posebne variante ker nimajo nč listan in so napisal d ne vejo še, tk d se neb čudu če bojo mel kako varianto z kombat packom, bo pa itak skor zihr kot dlc v PSN storu). Jz osebno se zaenkat nagibam na Game.co.uk kjer dobiš steelbox, špil in Gorota. Če bojo mel isto foro na shoptu ga uzamem tam ker mam raj štacuno

DarkKwaad.png

Link to comment

jaz sem si prednarocil EU Kollector's edition za XB1 na Gamesonly.at. dobis Goro DLC, steelbook, ingame Scorpion skin.

na Amazon.co.uk pa dobis pri Coarse kollector's edition se 2 DLC skina za Scorpiona (Gold skin + Cold War skin). spet oba paketa brez Kombat Packa. cudno.

kontroler pa lahko vzames na amazon.com, ga majo za prednarocilo, ampak ne posiljajo v Evropo.

Kombat pack bo zihr za dobit posebej v storu, ampak bo verjetno ziher kakih 20 EUR za doplacat, ce ne se kje vec :(

Link to comment
  • vrhovni

Robotics83 mogoce pa kak ebay poglej pol. Tam se najde kej sam bo treba pocakat na izid igre ker pred tem dvomim da bo kaj izbire.

Jaz bom malo pocakal in igro verjetno kupil malo kasneje oz. bom videl koliko bodo rabljene stale. DLC pa ne bom kupil.

Je pa nekaj govora da naj bi bil Predator playable v MK X.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.