Skoči na vsebino

Tom Clancy's Rainbow Six Siege


Priporočene objave

  • vrhovni

Enkrat sredi februarja. Sem bil v procesu kreigranja novega videa pa me je "minilo." Ne rečem, da ga ne bom več igral, ampak v obsegu v kakršnem sem ga igral sedaj sigurno ne. Je pa to dejansko, če koga zanima, ingame time. Brez čakanja na match, torej čakanja v lobbyju, ampak čas ko se igra prične, do trenutka ko je igre konec.

Urejano od japanboy
Urejen prispevek.

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Rumor za1x.

Nov operator ki naj bi izšel v naslednji sezoni naj bi bil 3 armor 4 speed z 2 primarnima orožjema ter 1 sekundarnim. Gre pa za prvega obrambnega operaterja z dostopom do ščita.

 

 

1.april zihr... :-/

Urejano od japanboy
1. april zihr

10573384652.png

Link to comment
Dne, 4/5/2017 at 12:16, japanboy pravi:

Hja glej, tudi meni spawnkilli niso vsec. Niti najmanj. Ampak ce mas opcijo se umaknit in se nisi si sam kriv. Velika vecina jih nudi cover to cover approach. Tako da se temu da ognit samo pozoren moras bit.

Če dejansko lahko čaka in gleda, da se ti spawnaš. Spawn ... instant headshot. Kdaj se boš umaknil :D Ne pri vseh mapah ampak pri nekaterih se to kao da, tako so na videu povedali. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

rainbowsixsiege-ophealth-360x203.png

 

Ubisoft je repozicioniral roadmap za R6 Siege. 2. sezona 2. leta se bo imenovala Operation Health in ne bo prinašala novih operatorjev in mape. Ubisoft naj bi končno uslišal številne kritike o najpogostejših težavah, ki tarejo igro. HongKong operatorja in mapa bodo izšli tako v 3. sezoni skupaj z enim Poljskim operatorjem, medtem ko bo zadnji Poljski operator izšel v zadnji 4. sezoni skupaj z JužnoKorejskima in JK mapo.

 

 

rainbowsixsiege-ophealth-2.thumb.png.a86cb7e92096c33a4c3e0143c4e42832.png

 

rainbowsixsiege-ophealth.thumb.jpg.973e6a5679717bf74ddd8a5ae2abd62e.jpg

 

Poljska torej ne bo dobila mape. Je pa skoraj sigurno korak v pozitivni smeri.

 

Vir

Urejano od japanboy
Dodan video.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Problem nekaterih je, ker bodo "psovali" ker ne bodo dobili mape. Zdaj se je pa treba vprašati ali bi raje meli mapo ali poštimane strežnike in MM. 

Sam sem izgubil mnogo živcev in še preveč in raje vidim da uredijo strežnike in MM kot pa da dobim mapo ki bo jajce.

Igra ki naj bi ostala dolgo časa še okoli rabi stabilnost ne pa sesuvanje vsaki 2. dan. Da o MM ne govorim.

Z dodajanjem novih operatorjev, gadgetov in orožij bi se obstoječe težave le še poslabšale. Kolkor sem žalosten zaradi zamika sem vesel da se stvari premikajo. Le čas pa bo povedal oz. pokazal posledice te odločitve.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Ubi v teh treh mesecih obljublja veliko:

Navedek

Ubisoft said it will add one-step matchmaking, which should make for a faster flow. There's plans for a dedicated voice and party system, with less errors and more reliability. And there's word of faster servers, with higher tick rates and improved hit registration.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Še napovednik za dokumentarec o 2 profesionalnih igralcih in komentaroju. (Za igralca je zelo verjetno da bo govora o KiXSTAr, 2. igralec bo najbrž BroCanadian komentator o katerem bo govora pa bo najbrž Panky.)

Premiera dokumentarca bo v nedeljo 21. maja po finalu 1. sezone 2. leta.

 

 

Glede finala pa še to, kdaj in kje boste lahko spremljali.

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Chibiji so prestavljeni v jesen 2017 zaradi masovnega povpraševanja. Zaradi slednjega jim je padla tudi cena za 10 dolarjev na kos. Trenutno so na voljo le v Kanadi in ZDA bodo pa na udaru tudi druge regije le kasneje. V nastanku sta tudi Valkyrie in Hibanin chibi. So pa predstavili kako naj bi chibiji izgledali - vseh 20 članov izvirnih CTU enot.

 

Chibiji.thumb.png.65c87c09ac669041139bff34ac2f6f18.png

592016e926436_Hibana3.thumb.png.ca6b9878afa732a254c54e78e5c3a3ab.png592016bedd067_Hibana2.thumb.png.db3d81be29b28ef77dab0e4726544c9c.png

 

Kot posameznik se mi zdi Smoke damn g00d. Kot celota definitivno SAS zmaga. Ampak IQ, that sexy one :o. Tachanka je pa itak GOD! :rock:

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.