Skoči na vsebino

Captain Toad: Treasure Tracker


japanboy

Priporočene objave

Ko so najavili Captain Toad, sem si najprej mislila, ali nimamo že dovolj iger in vsega iz Mario univerzuma. Ampak mi je všeč, kako so razvili lik Toada iz SM Galaxyja in na prvi pogled mislim, da zna biti zelo playable špil.

Sem se pa na začetku zaradi arta že razveselila, da gre za RPG :/

Through the darkness of future past, the magican longs to see

One chance out between two worlds: Fire walk with me

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Če je kdo igro naročil iz tujine oz. Velike Britanije ima veliko verjetnost, da bo igro dobil pred uradnim izidom 2. januarja. Neuradni datum izida je 22. december.

Vsaj pri shopto.net sem dobil obvestilo, da bo igra odpremljena z naslednjo Royal Mail pošiljko. Upam da igra pride še letos :).

Captain Toad: Treasure Tracker was due to go on sale on January 2nd in the UK, but a number of retailers (including GAME) have apparently been given the go-ahead to sell the game well before that date.

UPDATE: We've since heard from another source that GAME is indeed shipping online orders for Captain Toad today, and that their high street stores will have stock for sale from Monday.
Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.