Skoči na vsebino

Splatoon


japanboy

Priporočene objave

  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Samo v nedeljo, 9.5., bo potekala Splatoon beta ob točno teh urah:

  • 5:00-6:00
  • 13:00-14:00
  • 21:00-22:00

Demo za beto si je že mogoče prenesti iz Nintendo eShop-a.

 

 

 

Možno bo igrati 4 vs 4 v Turf War načinu.

Ob downloadanju demota ste deležni 10% popusta ob nakupu igre v eShop-u.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Jaz je nisem, ker se mi ne dopade. Mogoče poskusim kdaj kasneje ampak nekako me igra ni pritegnila.

Majhna zanimivost.

Posebno izdajo Splatoon igre namenjeno v Game.co.uk so tatovi ukradli in tako je trgovina ostala brez.

“We can confirm that the lorry transporting the Splatoon stock from Nintendo’s European warehouse to GAME UK has been stolen,” Nintendo said in a statement, via MCV. “Included as part of this delivery was GAME’s allocation of the Splatoon + Squid Inkling amiibo and as a result we are unable to honour pre-orders for this item in GAME.

Pa še ocene za igro:

Urejano od japanboy
Članek o ocenah.

10573384652.png

Link to comment

Evo, odšpilal par rund. Špil je zelo nintendovski, matchi so hitri, strategija obvezna. All in all bi se zelo strinjal z izjavo, da je to za 3rd person shooterje, kar je Mario Kart za arkadne dirkačine. Izgleda super, framerate je gladek ko putr, edinole net koda je enkrat konkretno kolcnila in me dobesedno pustila samega v areni.

Jackobi_SI.png

Link to comment

Res da bolj malo luftam po temle forumu, moram pa vseeno reči, da je Splatoon zakon. Upam da Nintendo razvije ta IP še naprej z novimi špili.

Špil je pure fun, turf wars cilja na to da pobarvaš čim večji del mape, ranked battle je pa že za par stopničk višje. Tukaj je pa že kar divje vse skupaj. Cilja pa je da čim dlje držiš določene cone v kontroli, pri tem se ti pa čas odšteva. Ekipa, ki pride prej do 0, oz. ekipa, ki ji je ostalo najmanj časa, zmaga.

Kampanja je kar zabavna, level design je tipično Nintendovski. Me pa spomne malo na Super Mario Galaxy, ker letiš na okoli po različnih delih mape (planetki v SMG).

Splatoon je zakon, in vsak, ki ima pomisleke glede nakupa, mu priporočam da se jim vda. Zabavat se ni bilo še nikoli narobe. ;)

Urejano od kirby
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Igra je danes presegla 1 milijon prodanih izvodov po svetu.

Nintendo has today announced that, according to internal company figures, sales of its new Wii U exclusive Splatoon have crossed 1 million worldwide. This figure is said to include more than 476,000 physical and digital units sold in the Americas, over 368,000 sold in Japan, over 230,000 sold in Europe, plus a further 20,000 sold in Australia and New Zealand.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.