Skoči na vsebino

Bioshock 1-2


sebek1

Priporočene objave

Bolj kot update imam občutek, da je tu govora od add-onih, ki jih lohka z lajva dol-cukneš. Zdi se mi da so razni plazmid upgrade-i. Če pa je kak update vsaj jaz ne vem zanj.

~Lp, Kimuri :china:

Link to comment
  • Odgovorov 141
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 4 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Ta igrca je EPIC WIN, jaz sem jo namreč obrnil 3.....sam mi je se vedno dobra me včasih zamika igranja sam se spounem kok sm se matru z misijam me kr mine.....drgač pa komi cakam 2. :beer::car:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 7 meseci ...

Rapture may look pretty, but that beauty comes at the expense of locking the framerate to 30FPS.

Or does it...? Did you know that there's a simple method to double BioShock 2's frame rate to 60FPS tucked away in the options menu?

.All you need to do is pause the game and head into the options menu. Inside you'll find an option to 'Unlock Framerate', which is set to Off by default. Switch it to on, and the framerate will double, but at the cost of a fair bit of screen tearing.

The framerate can also take a slight tumble when there's a lot going on on screen, but for a smoother play experience (and some slightly more responsive controls), the in-game option proves to be an invaluable tool.

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.