Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

Halo mene ne privlaci ... halo 2 je se bil nekot tale halo 3 pa mi sploh ni vsec ... je ja skor vse isto :S

Ej človek ti o halo3 nimaš pojma. Normalno, da so neke podobnosti z prejšnjima deloma, saj vendar gre za nadaljevanje. Ampak v halo3 je tolko novih stvari, da kar glava peče, o katerih ti seveda ne veš, saj si verjetno videl kaka 2 screenshota pa še to od bete.

:fiufiu:

Link to comment
  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Mater ste eni debili, pravim samo, da bi popušu proti Halo 3 in COD4. Sej nihče ne prav, da je špil slab in pljuva po njem, pač ni blizu H3. :lol:

Na x360 pač vsi čakajo na ta dva špila in kdor bo to jesen izdal še kak FPS je totalen idiot, ker bo špil čist popušu. Kot je Morbid reku, tud sam sem sprobu Timeshift, zadeva čist kul, nč pretresljivga ampak verjetn ga nam igral sploh.

Halo mene ne privlaci ... halo 2 je se bil nekot tale halo 3 pa mi sploh ni vsec ... je ja skor vse isto :S

Skratka mogoc res ne vem sam kolker sm vido vsega je kr pdobno haloju 2 ... ne vem... me ne zanima igra in se ne ubadam z njo.

Omg, pridem po enem tednu nazaj in ti si še kr tu, s še večjimi debilizmi?! Idiotizmi ala "ja bla bla mene ne zanima igra, bla bla mi ni všeč" ne POVEDO NIČ zato je bolje, da takih bedarij sploh ne pišeš, če ne misliš konkretno česa argumentirat.

Fanbojevski lulčki so najkrajši :thumbdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Mater ste eni debili, pravim samo, da bi popušu proti Halo 3 in COD4. Sej nihče ne prav, da je špil slab in pljuva po njem, pač ni blizu H3. :lol:

Na x360 pač vsi čakajo na ta dva špila in kdor bo to jesen izdal še kak FPS je totalen idiot, ker bo špil čist popušu. Kot je Morbid reku, tud sam sem sprobu Timeshift, zadeva čist kul, nč pretresljivga ampak verjetn ga nam igral sploh.

Halo mene ne privlaci ... halo 2 je se bil nekot tale halo 3 pa mi sploh ni vsec ... je ja skor vse isto :S

Skratka mogoc res ne vem sam kolker sm vido vsega je kr pdobno haloju 2 ... ne vem... me ne zanima igra in se ne ubadam z njo.

Omg, pridem po enem tednu nazaj in ti si še kr tu, s še večjimi debilizmi?! Idiotizmi ala "ja bla bla mene ne zanima igra, bla bla mi ni všeč" ne POVEDO NIČ zato je bolje, da takih bedarij sploh ne pišeš, če ne misliš konkretno česa argumentirat.

Fanbojevski lulčki so najkrajši :thumbdown:[/quote:3bwmh3l0]

Ma spel se nekam. Halo 3 je podoben 2. Vozila, orozja so isto. Ka se pol ostane za MP? no povej mi ka. Neki novih map pa mal bolsa grafika ... mah ...

Link to comment

Rolihandre govorim o tistih ki sploh igrajo fpsje in nevem zakaj je PS3 boljša izbira za fpsje?

Ke_kit če hočeš mir na forumu je edina opcija, da tegale Djriderja dol butneš ker tip ves čas sam flejma in spama in ubistvu je samo zarad njega tale topic oživel. Drugače mira garantirano ne bo, lahk pa tud men stisneš ban/warning ker mi forum s takimi bedarijami res ne koristi ama nič.

DjRider včeraj je bil prvi šolski dan, povej fazanček, kulk si jih fasu?

Kaj mu naj sploh odgovorim na tako butasto besedilo, halo 2 je isti kot halo 3? :roll: In črno je belo in djrider ni buzi? Pač ne štima to

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Kaj mu naj sploh odgovorim na tako butasto besedilo, halo 2 je isti kot halo 3? :roll:

Ne odgovori... ;)

Kaki battli...ceprav men se vedno bolj zdi, da smo Wiijevci na najboljsem, namreč mirno sedimo za svojim belim princem ter uzivamo v orgazmicnih igrah in nimamo toliko časa, da bi se kregali ali je Halo 2 isti kot Halo3. Ravno obratno je za imetnike X-Boxa 360 ter PS3, ki imajo očitno preveč časa (beri: ne špilajo, ker se pomalem bojijo, da ima njihov "oh in ah" sistem tudi napake), le tega pa koristijo za brezmejne boje flamanja ter spamanja. Sistemi so enakovredni, Wii raztrga z Wiimot + Nunchak naveza, a ima grafiko "bruh,bruh", PS3 ima tako grafiko, da misliš, da si dejansko v igri, a neumno naret Sixaxis, medtem ko se X-škatlja ponaša s ta trenutek najboljšimi igrami ter pravtako dobro grafiko in solidnim gamepadom.

Link to comment

Ko smo že pri gamepadih, po moje je Xboxov kontroler trenutno res top notch stuff. Zadnjič sem po dolgem cajtu spet držal PS2 kontroler, pa se mi je zdelo ko da mam v rokah 2 mala krompirja...

Res škoda da pri PS3 tega niso popravli, ker je razlika ful vlka.

Zdaj bom počakal da letošnja igralna mrzlica mine, pa da preigram X-ove ekskluzive (s tem najbolj mislim na Mass Effect), potem pa bom najbrž začel razmišlat v smeri PS3-ja.

P.S. Home mi zgleda kul :beer:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Kaj mu naj sploh odgovorim na tako butasto besedilo, halo 2 je isti kot halo 3? :roll:

Ne odgovori... ;)

Kaki battli...ceprav men se vedno bolj zdi, da smo Wiijevci na najboljsem, namreč mirno sedimo za svojim belim princem ter uzivamo v orgazmicnih igrah in nimamo toliko časa, da bi se kregali ali je Halo 2 isti kot Halo3. Ravno obratno je za imetnike X-Boxa 360 ter PS3, ki imajo očitno preveč časa (beri: ne špilajo, ker se pomalem bojijo, da ima njihov "oh in ah" sistem tudi napake), le tega pa koristijo za brezmejne boje flamanja ter spamanja. Sistemi so enakovredni, Wii raztrga z Wiimot + Nunchak naveza, a ima grafiko "bruh,bruh", PS3 ima tako grafiko, da misliš, da si dejansko v igri, a neumno naret Sixaxis, medtem ko se X-škatlja ponaša s ta trenutek najboljšimi igrami ter pravtako dobro grafiko in solidnim gamepadom.

Ja res prepiramo se ker ni ničesar za igrat zato pa bluzimo po forumih. Jz se ne prepiram več ktera konzola je najboljša samo zgražam se nad DjRiderjem in njegovimi neumesnimi, pa ni važno ali ima PS3 ali 360ko.

Kar se pa wiija tiče, sicer povsem osebno mnenje ampak mi ni nič posebnega. Kupil bi ga če bi s kolegi velikrat igral kej , ker takrat ko sem ga igral se mi je zdel kot singstar konzola se prav za žurke itd. Nikakor me pa ne vleče, da bi ga sam igral poleg tega mi nabor špilov ni všeč, pač nikol nisem oboževal preveć nintenda. Samo moje mnenje.

In še enkrat Halo 3 ga bo sekal do nebes. Pač najboljši FPS evah, da ne omenjam celotne slovenske scene, ki bo ponovno vstala ob koncu septembra. Grafično je A1 špil sploh v primerjavi z beto, orožja pač so ista recimo battle rifle, smgji, shotgun, sword itd, ker so legendarna orožja kot kakšen šotgan iz dooma. Vozila - warthog itak da je ker je sam po seb legenda, bilo je že vsaj sto poskusov nardit povsem enak jeep, poleg tega bo še cel kup novih, da raznih ATVjev ne omenjam. Halo je pač halo, ko ga igraš nimaš občutka, da si to že miljonkrat vidu drugje zato pa je tako svež in zabaven. Kakšen Haze bo pa povsem tipičen shooter, ki srka vsebino iz 10ih drugih špilov. Ne bo slab, ne bo pa ravno legenda in se ga bo ob haloju mimogrede spregledal. Če bo na 360ki kdaj ga bom nabavu samo zarad 4 player coopa, ki je kopija haloja kar ni slabo ane.

Zdej pa sem itak prevećč zaposlen z COD4 beta, Two worlds in Stranglehold, sploh nevem kje bo cajt vse te špile obrnat.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Tole stran že dlje časa obiskujem ampak sem se šele zdaj registriral :roll: Hotel sem samo reči, da Halo 3 bo goty špil. Enko sem igral veliko ampak sem se vedno bolj družil z avstijci (pač sem severno). Lastim si PS3 in xbox1 ampak si nameravam nabavit 360 zaradi omenjenega Halo 3, Mass Effect in GTA IV. Kolegi imajo večinoma X360 in morem rečt, da je res super konzola, čeprav je enemu crknala že dvakrat ni bilo neke histerije, pač jo je vrnil in isti dan dobil novo. RROD na stran, konzola deluje popolno in pogon se res čuje v tišini ampak če igraš imaš itak TV na glas kajne? PS3 sem do nadaljnega postavil na stran dokler ne pridejo dobre igre, prdvsem čakam MGS4 in Uncharted kej druga pa ni preveč zanimivega, poleg tega mi je na x360 veliko bolj všeč online, nekako na PS3 najdem samo mlade.

Moja 2 centa :)

Link to comment

Kot je rekel tudi vezalka, govora je predvsem o multiplayerju. Singleplayer men ni prelomen in zgodba mi tudi ni ravno najboljša mi je pa igra tako všeč zaradi tehnike, saj je v osnovi res taprava FPS. Poleg tega ne morete spregledat odličnega designa, marsikje drugje delujejo vesoljci in razne vesoljske ladje patetično, tukaj pa imajo svoj čar.

Večina je navdušena nad igro, nekateri je pa na žalost nikoli ne bodo zakapirali. meni je povsem vseeno ampak, da nekdo govori o tej igri tako slabo, ko je sploh igral ni (2 ali 3), je res žalostno.

Link to comment
"Uh oh, SCEE has been caught editing a Wikipedia entry on Halo 3. Sony added "Halo 3 won't look any better than Halo 2" to the entry, although the page has been corrected and locked from further alterations. The IP address which was uncovered by Wikipedia as editing the respective page is 217.18.23.2 and that goes straight back to SCEE's Liverpool studios."

Hehe še sony se boji haloja :doh:

:car:

Link to comment

shoelace ma dj da ne bo tebe kdo bano dol. A ves nisi bog ce mas vip napisano ... si lahk kvecjemu se vecji debil ...

Sm mal gledo gameplay trailerje za halo 3 in to sranje pa se mi res ne zdi kaj prevec dobra oz. res neka napredna grafika ... :S

BTW sm drugi letnik in ce si ti mogo formulo vozit ze v osnovni soli ti nism kriv ...

Link to comment
shoelace ma dj da ne bo tebe kdo bano dol. A ves nisi bog ce mas vip napisano ... si lahk kvecjemu se vecji debil ...

Sm mal gledo gameplay trailerje za halo 3 in to sranje pa se mi res ne zdi kaj prevec dobra oz. res neka napredna grafika ... :S

BTW sm drugi letnik in ce si ti mogo formulo vozit ze v osnovni soli ti nism kriv ...

VIP postane vsak, ki ima več kot 300 postov (vsaj mislim tako). :rockbrow:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.