Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

So mi odgovorili tudi na to.

Hi,

In this case we will allow you to keep the faulty product as it will not be cost effective to have it sent back to us. We can also offer a full refund or a replacement on this order?

Kind regards,

Jason B

Customer Services

Lahko rečem, da sem pozitivno presenečen! :wow:

Link to comment

Na game.co.uk sem naročil samo enkrat in je bilo na srečo vse v redu. Se jim bom pa izognil v prihodnje, ne želim še enkrat tvegati. :D

Aja, je kdo od vaju kdaj naročal na play-asia? Jaz sem nazadnje kakšno leto dni nazaj in se ne spomnim več, koliko časa sem čakal na pošiljko. Namreč, trenutno čakam na dva paketa že 14. dan. 7. marca je bilo poslano. Je to normalno?

Link to comment

Zdravo (X360S). Kot nov, me nekaj zanima glede nakupov iger iz tujine (predvsem UK).

- recimo za COD black OPs preko game.co.uk je cena za "preowned" res smešna do 30 E, nekatere druge igre še dosti ceneje, kako je z sigurnostjo teh dvd-jev, predvsem obraba? V Italiji v game..store imajo recimo za 1 E garancijo, če se ti cv-dvd uniči, oziroma če ne deluje!

- če kupiš "preowned" igro, jo je prejšnji lastnik verjetno že registriral, ali moraš ti kot 2. lastnik kaj kupit (pasword)

- ali večinoma naročate "preowned" ali "new", nisem glih taki fan, da bi mogu igrat takoj ob izidu (kot sem omenil dobiš preowned skoraj zastonj)

- ali za te UK strani uporabljate samo Mastercard, Mastercard skupaj z securecode ali paypal?

HVALA

Urejano od tadej1983
Link to comment

Ko sem jaz nabavljal 2nd preko game.co.uk, sem dobil uničen disk in sem ga moral na lastne stroške poslati nazaj. Poštnina me je prišla toliko kot špil sam. Verjetno sem imel smolo, ker je kolega že nekaj 2nd hand iger pri njih naročil, pa je blo vedno ok.

Od takrat naročam le NEW.

PayPal ti je najboljše, drugače pa uporabljam MasterCard.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

-cod:bo najdeš še ceneje. Ne dolgo nazaj je bila akcija 30€ za novo, ravno na game.co.uk. Tukaj http://www.gamestracker.com/ najdeš cene iz večine UK trgovin.

-rabljene igre, sam sem jih kupil kar nekaj tako pri game kot gameplay in razen ene same, pri kateri je plošček padel iz nosilca(morda ni zato zdrajsan), sem zelo zadovoljen z rabljenimi igrami. Moraš vedeti, da te firme ne odkupijo zdrajsanih zadev. Enako kot preprodajalec avtomobilov ne odkupi zrjavete kište. Obstaja pa vsekakor možnost, če recimo zadeva deluje bp tudi če je obrabljeno.

-registracija je zdaj edini problem pri rabljenih. EA in mislim da Activision sta glavna problema. Tako da če kupuješ igre teh založnikov moreš vedno zraven cene rabljene prišteti nekaj € za novo kodo.

-sam uporabljam mastercard. Opcij plačevanja je ogromno. Recimo zavvi in thehut sta uvedla paypal pred časom.

Link to comment

Še v to temo napišem isto kot v tisto drugo...

Med iskanjem novih slušalk za PC sem slučajno naletel na eXpansys, ki je neka vseevropska trgovina z elektroniko, med drugim pošiljajo tudi v Slovenijo, za tiste brez kreditnih kartic pa je možno tudi plačilo po prevzemu. Dostavlja UPS.

Zaenkrat ponudbe še nisem podrobno pregledal, imajo pa recimo Kinect s Kinect Adventures za 100€. Zraven tega še precej modelov slušalk, vse od Turtle Beache, Tritonov itd.

http://www.expansys.si/gaming/xbox-360/

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • vrhovni

Potem pa še jaz! LOL :sumo:

Ni čisto tako... sem kupil že več elektronike pri njih in so imeli daleč najboljšo ceno (s poštnino vred)!

Sej če malo bolje pogledaš imajo pri drugih izdelkih dokaj normalno poštnino... res da je višja, vendar uporabljajo express pošto! Se spomnim, sem enkrat ob nakupu izdelka na zalogi prejel paket iz Francije v manj kot 24h!

Zanimiva ponudba pri njih je tudi tale: KLIK! Imajo do 50% znižanja, za praktično samo odprt paket ali poškodovano pakiranje,... Včasih se splača! :old:

s

PS: Očitno je ta Xbox narejen iz krhkega porcelana, zato imajo takšno poštnino, kar je tudi razumljivo!

/s

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jaz še vedno nisem dobil pošiljke iz play-asia. :sad: Sem klical na carinsko pošto in mi ne morejo pomagati, ker nimam sledilne številke. Sedaj play-asia preiskuje, kje se je ustavilo. Nikoli nisem imel težav, tokrat pa očitno ne bo šlo povsem gladko skozi.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

nad igro SOCOM 1 in 2 na PS2 pred 6 leti sem bil več kot navdušen. všeč mi je bilo ukazovanje preko slušalk ...

prav "fouš "sm ti ,ker boš igral nov socom ,seveda mora biti tudi grafično bolj napredna na PS3.sem gledu trailer-je in sem navdušen.

škoda ker,je izključno za PS3 ne pa za XBOX.

Pa preden sem kupoval pred 2mesecema konzolo sem nihal ,katero naj vzamem..

Bessie prosim sporoči kak špil ,gameplay je...

vglavnem uživi ob igranju te IMHO fenomenalne igre.

Rok

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.