Jump to content
D.Tidus

Vaša igro sobica !!!

Recommended Posts

Ej drugace mi je pa zelo vsec sobica tudi od metalorda66 , lepo urejeno in primerno za vsako dnevno:)

Mogoce mal hujse komponente in je direkt moj okus.

LP,Sandi

ragnarock, mislim da imaš do zdaj po mojem okusu še najlepšo sobo. Ni preveč nakičana, lepo pospravljeno, lepe konzole in ful lep TV. Bravo :rock:

PaNDeck se stinjam s teboj. Lepo si povedal. Tomyboy ima zelo lepo vendar morda preveč nakičeno. Mene neki j**e shrani.si in ne morem slik dt gor sam bom že !!!

Glej, saj ne rečem, TomyBoy ma full lepo sobo in jaz osebno bi jo z veseljem imel, pa vendar mi je tista od ragnarocka vseeno malo lepšo (raje bi jo imel). Ker tista pena pri Tomyju mi je malo preveč. Pač ima vsak svoj okus. Pa ne zamerit TomyBoy :sweat:

Verjetno nisi dobro prebral. Tista pena ni okrasna (ali pač kič), ampak služi svojemu namenu - preprečevanje zvočnega odboja od sten. Ta efekt je lahko zelo moteč v manjših sobah, kjer lahko pride do bobnenja in nerazločnosti.

...Tomyboy ima zelo lepo vendar morda preveč nakičeno.

Mogoče res, samo vsaj ni kič iz made in China ali Tawiana :beer:

Kako pač izgleda pena je stvar okusa, ampak je ena najcenejši rešitev za umiritev zvoka. Če bi v štartu lahko imel veliko prazno sobo, bi si omislil kakšno sobo v stilu B&W demo sob. Pač nekdo, ki še ni nikoli slišal takšnega sistema, si niti ne more predstavljati, kako je to slišati v živo.

Če misliš da v naših kinematografih film igra, potem bi moral čuti kako igra tole, premosorazmerno moč, kakovost zvoka in velikost prostora seveda.

704_l2_w817_h328.jpg

683Gallery03_l2_w817_h328.jpg

Tu je rešitev glede odmevanje, sigurno na max nivoju in z materijali, ki nam laikom niso poznani ali pa so zelo dragi. Edino kar opazim, je tepih na tleh, ki sigurno lepo vpija zvok. Ko začneš polniti sobo, še z drugo elektronsko "navlako", ta kar hitro prenapolni sobo.

Verjetno nisi dobro prebral. Tista pena ni okrasna (ali pač kič), ampak služi svojemu namenu - preprečevanje zvočnega odboja od sten. Ta efekt je lahko zelo moteč v manjših sobah, kjer lahko pride do bobnenja in nerazločnosti.

Ne skrbi, prav sem razumel ;) Četudi ima pena namen, meni zgleda malo ''odveč''. Zdaj pa nehajmo z offtopic in dovolimo še drugim pokazat svoje ''ihro sobice''

TomyBoy, še enkrat: No offense :beer:

ragnarock, mislim da imaš do zdaj po mojem okusu še najlepšo sobo. Ni preveč nakičana, lepo pospravljeno, lepe konzole in ful lep TV. Bravo :rock:

lol, lepe konzole? kake bedarije kvasiš?

S tem sem mislil dobre konzole. Pač sem rekel lepe, ker se že vsemu drugemu rekoel ''lepo'' :lol:

Ehehe, fantje ne se prerekat, gre se za "share" temo, ne pa za "win" temo, pač da pokažemo svoj "battlefield" ali pa da mogoče še kdo dobi kak navdih. ;) Hvala vsem komentarjem, ampak tomy pa itak kapa dol. :drool:

Evo, da se še jst mal považim z mojo g33k dnevno sobo.

Panasonic 37" HD plazma in pa Gears of War

img009616cmv.jpg

Tukaj celotni pogled na konzole, tv in igre.

img008916cnd.jpg

My video-game consols (ps2 in x360 sta moji, wii pa je tukaj slučajno, drugače je v lasti moje sestre)

img007916cnw.jpg

Wireless tipkalo za x360, ter igratorji za x360 in wii.

img007516cny.jpg

Moj Technics suround system (prostorni, samo vseh zvočnikov se mi ni dalo slikati)

img008316cnt.jpg

In pa še moja kolekcija iger za ps2 (par jih manjka, ker so trenutno v posoji) in Xbox360 (Nintendo špili pa so prav tako sestrini), (tisto desno spodaj pa je zbirka Joker-jev).

img009216cmk.jpg

• Upvote 1