Skoči na vsebino

Ninja Gaiden 2


kilzorz

Priporočene objave

Relna ocena je med 80 in 90, pač kak se bo razpletlo, tako je dala tudi večina drugih strani.

Sigma je bila slabo ocenjena, ker je ona ženska bila igralni lik in ker je šlo za 2 leti star špil, pa tudi si je zaslužu več kot 7.

The balance of the game, of course, ultimately comes down to opinion. It's our view that NG2 regularly fails to provide the same level of combat challenge that NG did, instead stooping to cheap shots at the player's health bar in order to create the artificial impression of difficulty.

Ta quote je sploh čuden, kjer napišejo, da ni isti compat challenge, itak, da je isti, sam tu še malo več po tebi z razdalje strelajo in nasploh precej bolj napadajo z vseh strani, kar je res malo anoying, ker ne moreš si lepo vzet čas tako kot v enki, za combo na enem sovražniku med tem, ko te drugi z razdalje gledajo. Sam pol to označit, da je combat slabši tudi ni na mestu, siguren sem, da jim je to šlo zelo v nos.

Link to comment
  • Odgovorov 108
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

A seven in Eurogamer speak is something we greatly recommend you have a good look at before you buy, because you can bet many highly regarded games over the years have been awarded a seven. If you're a fan of the genre in question then there's a very good chance you'll get a lot out of it, and often you'll hear a game's vocal following doing their best to boost its chances. Conversely, many detractors will seek to kick it down even further. A seven suggests you're into the idea of the game you should still try and check it out - you might like it more than you think, or be able to forgive its less than brilliant visuals. Or maybe it looks good, but the CAMERA issues were just unforgiving, or maybe the AI wasn't up to much.

Kaj ni imel MGS2 tudi istih tezav... s kamero?

Da me ne bo kdo narobe razumel! MGS2 je ta buls spil (ce odstejemo pussy ass Raidena, ki mi je stopil na ziuc se predn sem dal spil v konzolo)!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

@h5n1 men je bla v mgs3 najbl gnila kamera (osebno mi je MGS1 najboljsi mgs spil) samo pri NG2 pa je baje res gnila kamera povsod so izpostavil kamero pri vseh opisih potem mora ze biti nekaj resnice na tem spil bom vseeno preigral ker mi je bil ze NG cool

pa sigma je dobila 7 pa je bil men res cool spil tko da sj pravm ocena je realna enim bo spil sedu drugim spet ne

Link to comment

Prek telefona moraš it na live, da prideš mimo tega, pol se pa spet reconnektat na svojo linijo, bi napisal kakšen vodič ampak prvo rabim feedback, da zadeva res deluje. Ker meni gre s samim amisom, pa potem ne morem določit ali zadeva res dela. Je pa res, da v nekaterih državah kakšne stvari res ni, recimo, če si prijavljen pod avstrijo ni ninja gaiden blacka.

Link to comment
Prek telefona moraš it na live, da prideš mimo tega, pol se pa spet reconnektat na svojo linijo, bi napisal kakšen vodič ampak prvo rabim feedback, da zadeva res deluje. .

Mam namen sprobat sam trenutno nimam glih preveč časa za te stvari mogoče danes tam okrog 3 zjutraj bom probal s telefonom !

je++ne GoW map pack 1-2 :x

Pol edino obstaj še varijanta z zamenjavo IP provajdera - poglej zgorniji post XBOX360 Faq ;)

Xbox

Link to comment

Cist prevec zakon spil!

Poleg Dead risinga najbol zabaven singel player spil na x360 :car:

Kamera me ne moti, grafika super z izjemo vode, kri in bu-bo-bi-bu!

DMC4 mu lahko popusi... kanon! Je pa res da je to moj prvi NG in prav tako tudi DMC4.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Sebek, si ti igral NG ali NGB? Ker tvoji posti mi malo delujejo, kot da Blacka nisi nikoli videl, oziroma si ga samo malo nahitrco prezokal.

Ostali ste pa eni vlki pusiji, ker na izi igrate. Zgledujte se po Sebeku! (sicer se pa tezavnost takih iger ne meri po Normalu, ampak po najtezji tezavnosti, ki je itak taglavna fora teh zadev)

Pri NGB je res bil Normal krneki (cista kopija NGja, ki je v primerjavi z Blackom itak eno veliko sranje), samo ze Hard je bil pa cisto fini. Very Hard se bolj, medtem ko je pa Master Ninja tezavnost res tisto pravo.

No, glavna fora NG Blacka pa je itak bila v 50 ekstra misijah (poleg samega borilnega sistema, ki je bil v NGB bistveno bolj dodelan kot v osnovnem NGju).

Ste pa res eni cudaki, ki pisete, da vam je NG2 prvi NG, ki ste ga kdaj igrali. Glede na to, da X360 komot potegne NGB, res ne vidim razloga, da si ga niste nabavili. Ja, cuden je ta svet, vsi bi samo neke bedne streljacine igrali. Pri tem pa se sploh ne zavedajo, da Pravi Moski koljejo, ne pa streljajo.

-----------

Aja, koga briga, ce demo ne potegne. Fora demotov je v tem, da te navdusijo za neko igro (ki jo gres posledicno kupit). Za NG2 se pa itak ze leta ve, da ga bo treba kupit, tako da je igranje demota nekaj dni pred izidom cisto brezveze. Samo se tezje potem pricakujes pravo stvar, ker si cisto razrajcan.

Potegaman.jpg
Link to comment

Junior Ninja gaiden blacka nisem igral, si ga bom omislil, oziroma sem si ga že hotel, pa ga ni na Avstrijskem marketplejcu, sem probal z ameriškim pa mi je napisalo, da je NTSC in na PAL mašini ne dela. Tako, da bo treba UK račun narest, sam moram pointse nabavit. Je tudi igra, ki v 720p najlepše zgleda od starih xbox iger.

Bomo vidli, hehe, če bo kdo poleg Afi666 in Juniorja dobil Master Ninja achievement v NG2.

:D

Link to comment

Igro igram ze nekaj dni (skupno malo vec, kot 2 uri) in sem trenutno v petem nivoju. igra me je res presenetila, saj nisem pricakoval tako dobro izpeljanega gameplaya. Preseze DMC4, pa ceprav je izjemno dobra igra. Tukaj je zgodba malo boljsa, kot pri NGB, kar mi je zelo vsec.

Edina stvar, ki mi je zal je to, da sem si izbral za tezavnostno stopnjo najpoloznejso izbiro, saj kolikor sem pricakoval po tezavnosti le te pri NGB, da bo pravtako zategla. Ampak to je enostano prelahko. Vse sefe ubijem v prvem ali drugem poizkusu. Igro bom definitivno preigral se enkrat na tezji tezavnostni stopnji, kakor sem tudi DMC4. :rock:

Se splaca upgradat tiste mece, ki jih dobis v Benetkah?? Trenutno imam upgradan samo lunar do konca.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.