Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Sama kregarija medtem, ko Wii tepe oba2... :lol: Kdo gre stavit, da bo cez 3 leta mel Wii toliko kot PS3 + X360 skup?

Lepo povedano in bo verjetno kar res. Eat yourself PS3 and Xbox 360 owners :eviltongue: .

Me prov mal zanima ... In kaj me brigajo prodajne številke , če sta obe konzoli daleč pred Wii-jem ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Sama kregarija medtem, ko Wii tepe oba2... :lol: Kdo gre stavit, da bo cez 3 leta mel Wii toliko kot PS3 + X360 skup?

Lepo povedano in bo verjetno kar res. Eat yourself PS3 and Xbox 360 owners :eviltongue: .

Me prov mal zanima ... In kaj me brigajo prodajne številke , če sta obe konzoli daleč pred Wii-jem ...

Wii je men bil zanimiv 1 teden (Wii sport in Zelda).

Pač nove kontrole , sprobaš , vidiš, greš nazaj na X360 !!

Kaj pa Wii nudi zmeraj iste mini igre in igre za otroke :fiufiu:

D.Tidus :thumbup:

Xbox

Link to comment
  • vrhovni
Kaj pa Wii nudi zmeraj iste mini igre in igre za otroke :fiufiu:

To je ista bedarija, kot da bi reku, da x360 zmeraj nudi iste fpsje in dirkačine. Glupo posploševanje pač.

Pa da se vam da še zmeri z enimi in istimi debatami .. bohpomagej. Vsak od nas si je konzolo, ki jo ima, kupil z nekim razlogom in verjetno ga ni junaka med nami, ki ne bi z veseljem imel tudi ostalih. Zakaj si morate nakup opravičevati s tem, da se tukaj pobijate med sabo, nimam pojma. Vsakemu svoje, ane?

Link to comment
Kaj pa Wii nudi zmeraj iste mini igre in igre za otroke :fiufiu:

No Wii si nisem kupil, da bi špilal tam ene otročje špile ali kaj takega. Imam ga zato ker obožujem prvoosebne streljačine (za kar je Wii ustvarjen, razen grafike) in tudi zato, da se malo razgibam medtem ko igram. Ne pa vi, ki imate Xbox360 in PS3, ko med igranjem jeste čips in ste po pol leta kot žoge. :ihih:

Link to comment
Sama kregarija medtem, ko Wii tepe oba2... :lol: Kdo gre stavit, da bo cez 3 leta mel Wii toliko kot PS3 + X360 skup?

Lepo povedano in bo verjetno kar res. Eat yourself PS3 and Xbox 360 owners :eviltongue: .

Me prov mal zanima ... In kaj me brigajo prodajne številke , če sta obe konzoli daleč pred Wii-jem ...

Wii je men bil zanimiv 1 teden (Wii sport in Zelda).

Pač nove kontrole , sprobaš , vidiš, greš nazaj na X360 !!

Kaj pa Wii nudi zmeraj iste mini igre in igre za otroke :fiufiu:

D.Tidus :thumbup:

Samotar , D.Tidus :beer: :thumbup:

Glava666.jpg
Link to comment
No Wii si nisem kupil, da bi špilal tam ene otročje špile ali kaj takega. Imam ga zato ker obožujem prvoosebne streljačine (za kar je Wii ustvarjen, razen grafike) in tudi zato, da se malo razgibam medtem ko igram. Ne pa vi, ki imate Xbox360 in PS3, ko med igranjem jeste čips in ste po pol leta kot žoge. :ihih:

Ja pol si pa zgrešil nakup, če obožuješ streljačine !

Kaj pa sploh je na Wii-ju za streljačin :headscratch: edino kar sem jaz igral je bil remejk duck huntinga (Wii play)

Čips ne jem ko igram si pa spijem kako PIVOOO seveda LAŠKOOOOO :beer:

Xbox

Link to comment
lol DSMadFan tega odgovora pa res ne razumem? Joke? :disbelief:

Drugače pa, kk lahka ješ čips, če kontroler držiš z obema rokama? Bi prej to pri Wiiju lahka izvedel :beer:

Poglej če bi imel denar bi si takoj šel kupit Xbox360, ampak še vedno bi igral streljačine na Wiiju. Zakaj? Meni osebno ni všeč (ni mi zabavno), meriti v streljaških igrah z analogno palčko na Joypadu. Veliko bolj realistično in zabavno je meriti in streljati z Wiijem.

Link to comment
Meni osebno ni všeč (ni mi zabavno), meriti v streljaških igrah z analogno palčko na Joypadu. Veliko bolj realistično in zabavno je meriti in streljati z Wiijem.

Se strinjam s tabo (Zelda :love: in lok ) sam me je motilo, da včasih ni bil natančen nadzor v igri je križec mal počasen al pa je izginil kam iz slike.

Xbox

Link to comment
Me prov mal zanima ... In kaj me brigajo prodajne številke , če sta obe konzoli daleč pred Wii-jem ...

:car:

Nintendo se more zavedat, da je Mario, Zelda in to sranje povozo cas in je ze cas, da pozabijo in naredijo neki novga. Sam neeee.

Glede kontrol - pri FPSjih se izkazejo, pri Wii sports pa ni vazno kk zamahnes in kam zamahnes, lopar gre po svoje ...

Zjetje in pitje? Nikol ne zrem cipsa zato ko je pol vse masno in to mi gre na zivce ko ti pol kontroler hoce iz roke zdrknat ^^

Link to comment
Me prov mal zanima ... In kaj me brigajo prodajne številke , če sta obe konzoli daleč pred Wii-jem ...

:car:

Nintendo se more zavedat, da je Mario, Zelda in to sranje povozo cas in je ze cas, da pozabijo in naredijo neki novga.

DJ rider sam res ej :doh: . Le zakaj je bila potem The legend of Zelda: Twillight Princess med najbolj prodajanimi naslovi :? . Zadrži take bedne poste zase.

Link to comment

Oh lordah how did I miss this topic :amazed: Sej postanje tu je banproof?

Meh sej niam nč za povedat, itak sem že stokrat ponovil vse, je pa videt, da je dandanes PS3 že do glave v dreku. Ratchet&Clank je sicer luštna zadevca ampak špila se pravzaprov sama, tko lahka je, zato nič čudnega, da je izziv samo za retarde, ki se zbujajo s čelado na glavi in nedonošene otroke.

Uncharted z bližnjim izzidom je pokazal vedno več in guess what, je daleč od odličnega špila. Švohotno streljanje, ki ga GoW izvede stokrat bolje in kao puzlami zopet za debilne, mal skakanjem okol...meh ni šans da zanj vržem 600e.

Haze je slab Halo z slabo kampanijo, saj je vsakmu lulčku in lulika jasno pa gameplayu, da je špil popolnoma nenavdihnjen, brez kakršnekoli prepoznavnosti. Ko gledam screenshote mi je itak jasno, da so razvijalci večino časa nažigal Halo 2/3, pol pa šli programirat. Povprečno.

MGS4 so itak prestavl za slab let naprej, videt pa je, da bomo spet plačal 60e za 10 ur filmov in 4 urce igranja ala MGS1/2/3(make a fuckin MGS movie).

Kar je pa že na PS3 pač je, sej komot se najde kdo, ki mu je muka razmišlat in prtiskat knofe in rad sam gleda, zato vzame razne HSje. Edin dober špil zaenx je bil zame NGS sam koji k ko sem ga preigral že na Xboxu/X360, resistance je sicer kulj, vendar totalno zbledi ob konkurenci na X360.

Poleg tega se bom/bi se v prihodnosti na veliko izognil PSNja, zaradi raznih DjRjev in ostale pubertetne sodrge, ki jim mamice kupujejo PS3ke.

Dobra stvar mi deluje edinole Warhawk, sicer mi špil smrdi oz. niti ne, neb se mi ga pa dal igrat ker je preveč passe in čeprav ponuja dober MP fun, ga povozi vsa konkurenca, mi je pa zanimiv, ker se očividno na njem razvija slovenski community in ko bom/če bom kdaj v roke dobil PS3 bom maybe celo lahko udaru kak match z slovenci, kar j na Live stalna praksa (izvzemši tečno mularijo).

Ni mi jasno kako lahko kdo res vzame PS3. X360 ima ogromno več ekskluziv in ogromen nabor špilov, kjer za vsak dober na PS3 najdeš na 360 vsaj 4. Poleg tega multiplatformi na PS3 izhajajo z tedensko/mesečno zamudo, večina špilov laufa slabše (fps itd) pa še onlne je pust in netekmovalen na PSN. Da o raznih bonitetah za X360 ne govorimo (COD4 beta...).

Pa ne mi jokat, da so krivi programerji, ker so leni pr portih ala pa da MC plačuje miljarde ker me dobesedn boli kurac, kaj se na vrhu dogaja, važen je kaj jz dobim kot končni kupec in uporabnik.

I luv this topic. :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • vrhovni
:lol::lol:Anduril sem bil 99% da boš ti odgovoril na moj post :lol::D

Pač stvar okusa men Wii ni sedel pač me niso pritegnile igre in kontrole !

No, če bi to napisal namesto prejšnjega posta, se jaz sploh ne bi oglašal. :razzy:

Ponavadi se odzovem v takih topicih bolj samo na gluposti .. no, razen na DjRiderjeve - z njim se sploh nima smisla več ubadati.

Link to comment
Ja vsak ma svoje favorite. Nekaterim je všeč Super mario, drugim pa Call of Duty... Nismo vsi enaki. Če so pa tebi všeč npr. Pokemoni, to še ne pomeni, da bi morali biti všeč vsem. Kaj šele, da je dobra igra. Tudi od tebe nihče ne zahteva, da začneš častiti njihove favorite med igrami

Tu se ne gre za to kdo kaj preferira. Osebne preference so nad to debato. Tu se gre za to katere igre do dejansko objektivno dobre in aktere ne. ENIM naprimer MGS3 ni všeč, a dejansko je to odlična igra saj VEČINA tako pravi. Enako zadnja zelda, enako Super Mario Sunshine,... Lahko bi našteval 3 dni koliko iger je na tem svetu, ki niso vsem všeč, vendar so OBJEKTIVNO gledano odlične igre.

Problem je ko folk tu začne govorit, da so določene igre slabe, glede na osebne preference. To je pa enostavno bullshit prve sorte...

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.