Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Pa sej to je problem. Ena random oseba, samooklicani gamer in allout poznavalec iger se naredi pametnega in v raviji zapiše neko butasto oceno na podlagi par ur igranja igre, nakar vsi bolj povprečni igralci preberejo to revijo in takoj dobijo neko "slabo" mnenje o njej. Valda svojega trdnega mnenja itak nimajo, ker ne poznajo serije in potem grejo kupit Call of Duty namesto Hala, ker je dobil za par točk višjo oceno.

V bistvu je CoD tudi Halojev največji problem. Špil izide septembra, hardcore igralci so itak day 1, vsi ostali pa še malo premišljujejo. Potem mogoče vidijo, da folk igra in hvali Halo in začnejo resno razmišljati o nakupu. Potem čez kak mesec mogoče celo nabavijo špil in ga igrajo en mesec tu in tam, potem pa itak pride Call of Duty, na katerega masovno navalijo, ker je noob friendly in lahko v bistvu delaš kar hočeš, ker so itak vsi povprečno slabi, razen tiste desetine igralcev, ki dejansko vedo kaj delajo in ownajo vse ostale. Pa še to včasih ni dovolj, ker ima dober lahko na eni strani score 30/5, na drugi strani pa so štirje njegovi teammati globoko negativni, ker so pač lahko.

Halo ni špil, ki bi ga kupil za mesec casual igranja. V teoriji ga sicer lahko, ampak ne boš v tako kratkem roku iz njega izvlekel nič razen dokončanja kampanje na normal in kupa smrti v multiplayerju. In ravno tu je največji problem opisovalcev tipa Joker. Masovno igrajo igre, letijo skozi na neki nizki težavnosti, potem pa pametujejo v nekem smešnem jeziku, ki je dlje od slovenščine kot sama madžarščina. Kje imajo oni čas preigravat kampanjo na Legendary, ali pa igrat multiplayer vsako večer s šestimi kolegi, ali izdelovat lastne mape v Forgu. Samo da gre igra čimprej skozi, da lahko napišejo svoje "poznavalsko" mnenje, ki potem postane mnenje večine., ki ne vidi dlje od vsako leto novega Call of Dutyja.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pa sej Reach si ne zasluži ravno neke visoke ocene. Pač, vse je že videno. Kampanija je sicer awesome ko prideš do konca, ampak vseeno je pač že videno.

Multiplayer je sicer s temi armor abilityji precej druga zgodba, ampak ja no.

Mislim da si igra 90 ne zasluži - kljub temu, da je IMO najboljši FPS tega leta. Daleč najboljši. In eden mojih najljubših atm.

Cod 31 in 32 sta pa še več že videnega in še več že videno dolgočasnega. Pfuj.

Aja, kdor Halo primerja z uncharted je malo debila, no. Pejte primerjat Fifo z Marijem raje.

*edit

Nitro, mislim da je Sneti kljub vsemu malo bol merodajen pri igranju iger, kot ti. Imaš delno prav, tega ne zanikam, ampak od človeka ki je preigral toliko in toliko iger, jz kr prčakujem objektivne ocene (and he delivers).

Link to comment

Sej razumem, da je to precej nehvaležno delo - vsi se trudijo čim prej čim več preigrat, da bi lahko čim več napisali in bi bili bralci srečni. Problem tega je potem ta, da vsi dobijo neka popačena mnenja o špilu, ki bi si najbrž zaslužil še kaj več. Ne pravim, da bi mogli vsi ful igrat Halo, sej sem že napisal da igra ni za vse in da traja nekaj časa, da se v njej znajdeš, ampak da bi ji vsaj dali šanso in si našli par stalnih soigralcev, ne pa da jo vržejo stran po desetih urah igranja ker jim DMR ne dela.

Se strinjam, da je Sneti lahko bolj objektiven pri ocenjevanju kot jaz, ampak z oceno Hala pa se ne morem ravno strinjat. Potem bo pa višek, ko bo Black Ops dobil še višjo oceno zaradi treh novih game modov.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Pa sej to je problem. Ena random oseba, samooklicani gamer in allout poznavalec iger se naredi pametnega in v raviji zapiše neko butasto oceno na podlagi par ur igranja igre, nakar vsi bolj povprečni igralci preberejo to revijo in takoj dobijo neko "slabo" mnenje o njej. Valda svojega trdnega mnenja itak nimajo, ker ne poznajo serije in potem grejo kupit Call of Duty namesto Hala, ker je dobil za par točk višjo oceno.

V bistvu je CoD tudi Halojev največji problem. Špil izide septembra, hardcore igralci so itak day 1, vsi ostali pa še malo premišljujejo. Potem mogoče vidijo, da folk igra in hvali Halo in začnejo resno razmišljati o nakupu. Potem čez kak mesec mogoče celo nabavijo špil in ga igrajo en mesec tu in tam, potem pa itak pride Call of Duty, na katerega masovno navalijo, ker je noob friendly in lahko v bistvu delaš kar hočeš, ker so itak vsi povprečno slabi, razen tiste desetine igralcev, ki dejansko vedo kaj delajo in ownajo vse ostale. Pa še to včasih ni dovolj, ker ima dober lahko na eni strani score 30/5, na drugi strani pa so štirje njegovi teammati globoko negativni, ker so pač lahko.

Halo ni špil, ki bi ga kupil za mesec casual igranja. V teoriji ga sicer lahko, ampak ne boš v tako kratkem roku iz njega izvlekel nič razen dokončanja kampanje na normal in kupa smrti v multiplayerju. In ravno tu je največji problem opisovalcev tipa Joker. Masovno igrajo igre, letijo skozi na neki nizki težavnosti, potem pa pametujejo v nekem smešnem jeziku, ki je dlje od slovenščine kot sama madžarščina. Kje imajo oni čas preigravat kampanjo na Legendary, ali pa igrat multiplayer vsako večer s šestimi kolegi, ali izdelovat lastne mape v Forgu. Samo da gre igra čimprej skozi, da lahko napišejo svoje "poznavalsko" mnenje, ki potem postane mnenje večine., ki ne vidi dlje od vsako leto novega Call of Dutyja.

Igro je opisal Sneti, ki ima ocene kar na mestu :fiufiu::fiufiu: in IMHO boljsi poznavalec kot ti, sam mi je cudno se resistance 2 je dobila bolso oceno kot Halo Reach, zgleda da je ze vse videno cakam na kinetic :sweat::sweat:

Link to comment

Vidiš, to je pa to, ko verjameš random game opisovalcem, ki "objektivno poznavalsko" opisujejo in ocenjujejo špil po desetih urah igranja. Jaz ne pravim, da je nekaj boljše od nečesa drugega, razen v primeru Call of Duty/Halo primerjave, v obeh primerih mam stotine ur igranja.

Pa da ne bom še jaz začel nekih čudnih smajlijev podvajat.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Sneti je objektiven i poznavalski brez narekovajev, kar se opisovanja iger tiče. In a res mislis da je Sneti samo 10 ur igral?? A si sploh prebral opis ?? :petting:

Ne bit zdaj butthurt ker tvoj najboljsi spil ni dobil 90+ COD MW2 je dobil 81v Jokerju (OMtehGOD manj kot HALO Reach) kar je realna ocena a se mislis da je Sneti en "objektiven in poznavalski" v narekovajih opisovalec. Medtem ko so drugi dajali COD in Halo 90+ ocene brez problema. Ce igras en in isti spil 1000 ur se ne pomeni da si objektiven v ocenjevanju iger pomeni samo da si fan igre :petting:

Link to comment

Itak vsak igra kar hoce, nebi rekel da jokerju pisejo polslovensko in ne solijo pameti imajo opise zelo na nivoju in kar drzijo ampak ok to je moje mnenje medtem ko je tebi Halo avtomatsko naj spil potem bo pa spet COD fps leta.-pomoje ze po defaltu-in ne letos ne bom kupu COD-a ker sem se navelical COD-a v vseh oblikah

Halo ni špil, ki bi ga kupil za mesec casual igranja. V teoriji ga sicer lahko, ampak ne boš v tako kratkem roku iz njega izvlekel nič razen dokončanja kampanje na normal in kupa smrti v multiplayerju. In ravno tu je največji problem opisovalcev tipa Joker. Masovno igrajo igre, letijo skozi na neki nizki težavnosti, potem pa pametujejo v nekem smešnem jeziku, ki je dlje od slovenščine kot sama madžarščina. Kje imajo oni čas preigravat kampanjo na Legendary, ali pa igrat multiplayer vsako večer s šestimi kolegi, ali izdelovat lastne mape v Forgu. Samo da gre igra čimprej skozi, da lahko napišejo svoje "poznavalsko" mnenje, ki potem postane mnenje večine., ki ne vidi dlje od vsako leto novega Call of Dutyja.by triger

Nebi rekel daj preberi kaksen opis. Tudi opis Halo Reach je zelo cool ampak ok to je spet moje mnenje, ce se pa tebi zdi da opisujejo v jeziku ki je dlje od slovenščine kot sama madžarščina je pa to tvoj problem all in all Joker in Sneti nimata pojma o igrah (tko Trigger misle) ti pa po drugi strani ves vse o FPS-jih ok i can t argue with that sam vcasih je treba tudi kaksno pro mnenje upoštevat spet IMHO da se ne bomo prerekal spet.

Link to comment

Ej Krugerm dejansko dokazuješ da sploh nimaš nekega svojega stališča.Trigger

igra Halo in si je naredil svoje mnenje in ti podaja user review. Sneti al kdor pač

dela pri Jokerju ti podaja recimo official review spet na podlagi nekih iskušenj.

Ti pa spet kod ponavadi vlečeš neko svojo logiko o temu da je nekdo drug neki

reku in podobno.Taktika ki spada v peskovnik pred vrtcem.

Tko da te bom kr označil za trolla ker ne znaš hvalit dobre stvari ampak samo

čakaš da izide kakšna igra ki ti ne paše...TROLL

In nismo ti mi krivi da si kupu Reach zato da ga boš igral na xboxu...F@iL

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ej Mitkko, lej tega Trololola

[youtube:1a1wwq9p]xUlw4NT08Ds&feature=related[/youtube:1a1wwq9p]

Najboljše je tam okoli 1.25, modela kr porta :D

BTW nekdo je v komentarjih še besedilo prilimal

aaaaaaaaaaa ya ya ya

ya ya yaaaaaa yaaaaaaaaa ya ya

oooooooooooooooohh oh ye yaaaa ya ya ya yaaaaa yaaaaa ya ya

yeyeyeyeye yeyeye yeyeye ohohohoho

yeyeyeyeye yeyeye yeyeye ohohohohoooooooooooooooooooooo­ooo!

na na na na na na na na na na na na na na na

na na na na na nana na nana na, na na na na naaaaaaaaa!

na na na na naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! da da daaaaaaaaa!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

No sam moraš upoštevat da Kruger ga freestyle trolla.On dejansko ima talent

za trollat.Med trolli je poznan kod legenda...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ej Krugerm dejansko dokazuješ da sploh nimaš nekega svojega stališča.Trigger

igra Halo in si je naredil svoje mnenje in ti podaja user review. Sneti al kdor pač

dela pri Jokerju ti podaja recimo official review spet na podlagi nekih iskušenj.

Ti pa spet kod ponavadi vlečeš neko svojo logiko o temu da je nekdo drug neki

reku in podobno.Taktika ki spada v peskovnik pred vrtcem.

Tko da te bom kr označil za trolla ker ne znaš hvalit dobre stvari ampak samo

čakaš da izide kakšna igra ki ti ne paše...TROLL

In nismo ti mi krivi da si kupu Reach zato da ga boš igral na xboxu...F@iL

No shit sherlock :sweat:

A sta tisti post zgresila par strani nazaj da je to Troll account :petting:

@ Trigger

sneti "objektiven in poznavalski" v narekovajih, ki leti skozi igro na neki nizki težavnosti (acording to Trigger) medtem ko si ti objektiven in ob pomanjkanju argumentov lepis vidote tudi ko si za COD MW govoru da mu je Joker dal visjo oceno si se zmotil ampak pri tebi sem ze navajen da govoriš na pamet. :petting:

Link to comment

Evo včeraj, me je doletela edinstvena izkušnja na X360. Nabavil sem Mass Efect, enko in ker sem imel ravno čas sem že okoli 16h zalaufal igro. Zadeva je super, nekako sem dobil asociacijo na Space queste izpred let, 3D avantura z akcijskimi vložki, drkaš s epo lokacijah in izgubljaš čas ko te pošiljajo sem in tja, ampak je kul.

Okrog 23h (vmes sem imel par pavz) pridem nekje do tam ko je treba eno janno nekaj prepričat (ne bi zdaj s spojlerji), ko... freeeeeeez, zzzzzzmrz, zero hvala bogu, da mi je večkrat na ekran napisalo saving v tem času... ugasnem škatlo, zaženem igro in .... popolno razočaranje Resume mi naredi ene dve uri igranja nazaj.

Ouuuuyeeeeee.... saj ne da bi bil jezen, razočaran pa vsekakor sem.

BTW Reach je dobil previsoko oceno, saj je kul ampak ne za 83 tam 79-80 bi bila realna.

Pa še eno tihožitje mojih nadzornih naprav ;)

035.jpg[/attachment:34ppw636]

BessieSABU.png

Link to comment

U glavnem NARUTO Ninja Storm 2 je dubu u Famitsutu 39/40. :bowdown:

Na ps3 je grafično mal močnejši pa hitrejši, se mu pa zelo zatika

online.Pa vsak ta drugi si lasti turbo kontroller ker jih sam Sony proizvaja. :thumbup:

Na xbox360 smo pa dobili LAG FREE Narutota. Sicer je že v lobbiju dano

vedet če je nasprotnik dobro povezan.Pač standardne črtice.U kolikor so

prisotne vsaj 3črtice zadeva poteka brez težav. Kar je zelo razvidno že

na prvo oko.Pa ni nujno sprejet igro ki ni primerna tko da je zmeri WIN :bowdown:

Tko da jst si bom to leto zapomnil kod leto v katerem sem prvič igral proper

naruto online videogame. :love::love::love:

Pa hvala kurcu da je multi ker če bi bila ekskluziva za Sony bi ziher samo sanjali

o online fajtih... :ihih:

http://img138.imageshack.us/img138/7260/34460283.jpg

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ejga Mitkko a si za ksno rundo narutoja? Nism vedu da jo bo še kdo v sloveniji kupu. Drgac pa igra pwna offline in online sam offline je mau bedn med fajti una hoja naokol :/.

Ej EPIC fajti včeri.Zadeva teče gladko kod da si offline....Tko da povabi na rematch kadar češ!!! ;)

...

Tko da jst sm spet u chatu na xboxu s folkom ki zna igrat igro ki jo pač igramo.Sproti se zmenimo

kako in kaj.Uživamo ku prasci in nasploh smo zadovolni z XBox experience-om. WIN

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • vrhovni

Nekej za Travarja ..

We just asked Kazunori Yamauchi, the father of Gran Turismo, in an interview here at SEMA, the question on everyone's minds — when will GT5 finally be released? His response: "The discs are being stamped as we speak."

The picture above is Kazunori making a disc-stamping motion with his hands as he answered our query on the ever-shifting release date. We did talk about a number of different topics other than the release — and we'll have more coming shortly — but for the moment, we thought we'd at least bring you that response.

http://jalopnik.com/5679823/kazunori-the-%5Bgt5%5D-discs-are-being-stamped-as-we-speak
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.