Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

e Bessii Bessii zgleda da si ti razumel moj post malo drugače kot sem ga jaz imel v misli :iq:

nisem govoril o vaših PS3 briga me špili , kar sem sprobal ne sega do kolen xbox360 ... govorim o multiplayer-u ... da se razumeva mogoče bi te Halo , GoW 2 ali COD navdušil če bi igral s pravim folkom in ne z random playeri ... ne vem s kom igraš zmano ne vem če si kdaj ??? ti pa toplo priporočam da se mal pridružiš kakšni SLO seansi na X-u :)

tisto s hedsetom ne štekam kaj si hotel jaz itak mam X4 TB - najboljši vloženih 170€ !!!

Za ta GOLD (drugo tako ali tako nemorete jajcat PSjaši kot to WTF dam 1 na leto 35-40€ mal za primerjavo kupiš Jokerja vsak mesec 8€ če se ne motim ga prebereš 1 krat ko greš na sekret in ga fukneš stran za live daš na mesec 3€ fakin ene čike - da ne omenjam kaj ti nudi če si gold verjetno že veš ....

Lej Bessi sem na Live in Xbox360 od začetak več kot 5 let in ni mi žal, žal mi je da sem sploh probal PS3 ker me je še bolj razočaral kot sem mislil da me bo !!!!

Bessi ti sam uživaj s PS3 ko boš pa slučajno nabijal Halo ali Gow2, Bilo kaki MP me pa lahko rade volje povabiš kot ostale FOTRe ;):ura1:

Xbox

Link to comment

..predvsem so igre lepo tekoče in nezahtevne in kot naročene za relex in ni mi žal da ga imam, pa še PS3 lahko šparam.

post-2617-144771010824_thumb.jpg

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
nimate chata , cod vam je v kurcu kaj sploh lahko delaš s PS3 nabiraš prah .. ups sorry saj res Blurejčke lahko gledate vauuuuu ... pa da igraš demo špil si ga prvo moraš inštalirati ne me jebat

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

čaki ne

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ahahahahahhahaha

ne me jebat... hHAHAHAHAHAHAHA

ne dej resno

COD?

lp,

k_k

Link to comment
COD sem igral verjetno samo prvi del na PC-ju in enega na PSP-ju tako da nimam pojma morda kaj zamujam ampak dvomim.

No saj glavna prednost chata je ta, da ga lahko izklopiš, lahko je pa tudi kul...

Kar se tiče razočaranja bi lahko jaz podobno rekel za X, pa mu vseeno dajem priložnost, predvsem so igre lepo tekoče in nezahtevne in kot naročene za relex in ni mi žal da ga imam, pa še PS3 lahko šparam. Od Haloja in Gow se pričakoval več, predvsem zaradi hajpanja in bi bil lahko razočaran... pa nisem, samo ni to to kar nekateri hočejo prikazat.

Zdaj, če nekoga razočarajo igre kot so MGS4, Killzone, LBP, Uncharted, Resistance, Heavy rain, MAG, God of war... , če te razočara gledanje blu-rajev... in če te to, da ne moreš prenesti patya v igro tako moti, da konzole niti ne uporablajš...kaj naj človek komentira... no comment! 60$ za gold ni problem dat, 20-30 za head set pa je btw, brez težav lahko uporabiš katerekoli BT slušalke npr. za mobi... no comment

Pravzaprav nimam več ka komentirat trolat se mi pa ne da več, naj to počne kdo, ki se mu še zdi smiselno, mogoče še komu uspe prikazat kinect kot prvovrstvo napravo za igranje še posebej v primerjavi s Move... go for it, mene ni več zraven.

Bom raje copy/paste objavljal novice po forumu iz te vojne pa iztopam. Se vidimo v VR vojnah na X, PS3 ali pa magari nas Wii-ju.

Lepo trolanje še naprej!

I feel you man.

Pač. Fanboyji so fanboyji in vedno bojo. Nimaš kaj. Nemogoče karkoli razložit ali, bog ne daj, pričakovat, da bodo skušali na stvari gledat objektivno. Če skušaš bit racionalen in argumentirat, je itak samo izguba časa in si premagan v štartu.

Na začetku se še neki trudijo bit pametni, sam pol ko enkrat vidijo, da ni vse tako kakor se jim dozdeva zaradi slabe dioptrije na fanboy očalih, pa nastopi trollanje.

Če ti pride nek človek, ki je skoraj v srednjih letih (ne bi reku, da je star 15, ajde, takemu se pač samo smeješ) in ti reče, da PS3 ni vreden nič, ker ma COD buge (ker je tako prebral na internetih) in potemtakem PS3jašem ne preostane nič za igrat, ma kaj mu boš odgovoril?

Samo nasmehneš se lahko in obupaš... Itak ne veš al trolla, al mu je fanboyevstvo totalno udarilo v glavo...

Niti meni se ne da več. Če sogovornik nima niti tisto malo spoštovanja, da bi vsaj poskusil bit malenkost objektiven, po tem ko se sam trudiš to bit, pol res nima smisla...

lp,

k_k

Link to comment

Če je king troll happy smo tudi mi mali trolčki happy :)

Tko da hahahahahahahahah tudi tebi al bi moral rečt ahahahahahahahahaha XD

Love Mitkko

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Tole je malo off, ampak sem sem ob vsem tem besedičenju spomnil da U2 sploh nisem dal možnosti MP igranja in morda ne bi bilo slabo preigrati še co-op dela. Izgleda fun, če je kdo za naj me doda "BessiesSABU" pa lahko preigramo tele co-op dele, mogoče celo ti Mitkko, da ne bo džabe naložba v PS3 in U2 itak lahko trije igrajo... če komu

manjka headset imam enega originalnega viška, ga posodim ali pa prodam za recimo 10€.

10113628.jpg

>http://www.youtube.com/watch?v=_CLtxnrrRS0

BessieSABU.png

Link to comment
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

čaki ne

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ahahahahahhahaha

ne me jebat... hHAHAHAHAHAHAHA

ne dej resno

COD?

Tole, dragi soforumaši, je napisal človek, ki mu je move ena izmed najboljših stvari na PS3.

COD je preveč mainstream, zato raje maham z roza/modro/rumeno lučko in se počutim carsko.

Bessie: Ja ne ni isto. Pri xboxu dobiš slušalko za celokupno NIŽJO CENO OD PS3, med tem ko jo moraš pri PS3 kupit. Poleg tega, da je na boxu party chat in podobne bedarije, ki naredijo konzolo mnogo bolj uporabno. Je pa res, da ne mormo gledat blu-rayev, tko da moja zbirka vseh 0 blu-rayev trpi.

Link to comment
Tole, dragi soforumaši, je napisal človek, ki mu je move ena izmed najboljših stvari na PS3.

COD je preveč mainstream, zato raje maham z roza/modro/rumeno lučko in se počutim carsko.

Bessie: Ja ne ni isto. Pri xboxu dobiš slušalko za celokupno NIŽJO CENO OD PS3, med tem ko jo moraš pri PS3 kupit. Poleg tega, da je na boxu party chat in podobne bedarije, ki naredijo konzolo mnogo bolj uporabno. Je pa res, da ne mormo gledat blu-rayev, tko da moja zbirka vseh 0 blu-rayev trpi.

To si ti reku.

Jaz samo pravim, da me je move pozitivno presenetil. Tebi se pa resnično ne sanja kako zadeva deluje. Kdaj boš nehal pljuvat po stvareh, ki jih ne poseduješ izključno zato ker jih ne poseduješ? Naredi si uslugo in se nehaj smešit. Resno...

lp,

k_k

Link to comment
Tole je malo off, ampak sem sem ob vsem tem besedičenju spomnil da U2 sploh nisem dal možnosti MP igranja in morda ne bi bilo slabo preigrati še co-op dela. Izgleda fun, če je kdo za naj me doda "BessiesSABU" pa lahko preigramo tele co-op dele, mogoče celo ti Mitkko, da ne bo džabe naložba v PS3 in U2 itak lahko trije igrajo... če komu

manjka headset imam enega originalnega viška, ga posodim ali pa prodam za recimo 10€.

10113628.jpg

>http://www.youtube.com/watch?v=_CLtxnrrRS0

Mater me mika ej... :love:

A je kak problem, če zadeve še nisem preigral single player? Je potem možno igrat co-op?

Drugače se bom ponovno lotil, itak sem mel namen...

Maš zs za headset...

lp,

k_k

Link to comment
To si ti reku.

Jaz samo pravim, da me je move pozitivno presenetil. Tebi se pa resnično ne sanja kako zadeva deluje. Kdaj boš nehal pljuvat po stvareh, ki jih ne poseduješ izključno zato ker jih ne poseduješ? Naredi si uslugo in se nehaj smešit. Resno...

Enako velja za tebe delaš se uberpametnega pa nič za tem.... če se tu kdo smeši si to pol ti ... mene zmerajš s troli ok ni panike če je tebi pol lažje ..

Če bi se vsaj potrudil in prebral moj post je bilo to vprašanje glede COD na ps3 če to drži da je tako bugast ... ne ti se raje pederišeš in tupiš neke trole (btw si ti največji trooool kar jih imam šanso spoznat... ok je bilo par pred tabo sam trenutno ti caruješ na moji lestvici )

zdaj boš pa govoril da demote na PS3 ni treba inštalirat ali kaj ! in da sem si jaz to zmislil

Move te je pozitivno presenetil -hahhaha .... ja vsi vemo kako ;)

le kaj sem si mislil ko sem kupil pred 5 leti xbox360 raje bi počakal PS3 in bi MOVAL z vibratorjem ki ma lučko PINK... ne še boljše.... saj zdaj imate dodatek kao neko puško to bo noro bi se po dnevni skrival , zakempal kao pravi PS3 mušketina sorry ke_kit in ostali PS3jaši vi samo lepo imejte svoj uber PS3

a ja saj res ima Kinect kaj za vraga sem si mislil da sem to nabavil ( lej lej moja 3 letna hčerka lahko igra Kinect špile )

ke _kit in Bessi ne se bat nobeden vama ne bo odnesel vajni nadvse hvaljeni PS3

edit: res škoda da ni crossplatform špilov X360 VS Ps3 to bi bilo še zanimivo predvsem v lobiju

Urejano od Samotar

Xbox

Link to comment

Jst bi še dodal da je meni custom sound med igro tudi ful pomemben.

Ni bolšga načina za sprobat novo elektroniko...na aktivni način!!!

A ja pa chat na sorroundu z mirofonom od Mw2 na vratu mi dela epic

fleshe ker sosedi mislijo da je pri meni en kup folka...kod da bi imel moje

norce u dnevni...virtualna igralnica u katero grem lahko sam na drink brez

da se premaknem od doma.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Move je odlicen in pa neuporaben na x-u, ob nakupu x-a dobis zraven headset v vrednosti 10$ za uporabo pa doplacati 60$, vsako leto, na ps3 doplacas 20$ za headset... no comment

btw to sem napisal na ps3

Lej, pravljice o 60$ prosim prihrani zase. Za zadnjo naročnino sem dal malo več kot 50$, pa še to samo za to, ker nisem iskal najcenejše opcije. Lani sem dal 32€.

Poleg tega že miljonkrat obglodano dejstvo: Raje plačam za dober servis kot ne plačam za povprečnega. Je pa res, da glede na to koliko špilam online, je bil ta denar bolj kot ne vržen v koš, in bi mojemu profilu igričarja bolj pasal PSjev sistem onlinea.

Kaj hočeš pa povedat z movom in x-om, pa verjetno ni nikomur jasno.

Ke_kit, na polno si neki promoviral move kot najboljša stvar po svežemu kruhu al neki pač. Je pa res da verjetno nisi uporabil točno teh besed, za to moja trditev tudi ni v navednicah.

Link to comment

Mah point je u temu da ko jaz ali ti ali Samotar ali ostali člani rečejo dobro,to pol

pomeni da med vsemi opcijami je ta naj bolša za nedoločen cajt.Za ene je to fusball

za ene Gearsi ali CoD.Ne moreš bit letos glavni navijač nogometa.Naslednje leto balinanje.

Eno prej vaterpolo.Mislim rečt,zelo zabavno in razgibano se sliši sam ne mi tle pametovat

o temu kar je DOBRO.

Ne dobro,kod balinanje ali vaterpolo.Ampak DOBRO!!!

Izbrano med vsem ostalim.

Jaz sem obrnil MW2.In ene parkrat odigral multiplayer,dokler nisem en dan ustrelil samotarja

v neki jami u Afganistanu in sem poklopu še da je v mojem timu.Pol sm gledal kako on igra

in poklopu da to ni zame.

In kaj zdaj? A naj tle razlagam kako in kaj je call of duty???

Jaz vem da dingdong,sloguerilla ali jaz imamo vsak več ur in izkušenj iz unchartedom kod vsi

vi.Zaključek je to da zadeva fascinira na ravni ''sosed pridi pogledat'' ma ne relix ali morbid

pridi pogledat kako je huda ta igra.Igra je shallow.

PS3 je shallow.

Čakam lastguardian in pol podarim bolnici za oddelek za otroke in še prej ga moddam.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Jaz sem obrnil MW2.In ene parkrat odigral multiplayer,dokler nisem en dan ustrelil samotarja

v neki jami u Afganistanu in sem poklopu še da je v mojem timu.Pol sm gledal kako on igra

in poklopu da to ni zame.

????? kako pa jaz pol igram ??????

ps3-black-ops-ban.jpg

tudi PS3 so ponovem banane

One member of the website seems to of been banned although not previously playing Black Ops or even owning a PS3. IssY_I posted in one thread “When i want to play black ops it says my console is banned permanently???i have payed 150$ for the Ps3 (i bought it yesterday (used) and just came home with a new copy of b-ops! but why is my system banned?”

hahaha no mogoče bom pa res kdaj kupil banano PS3 za 50€ :)

Xbox

Link to comment

Hotu sem povedat da sem vidu kako zadeva poteka če znaš.Na princip

ga strejfaš na polno a h krati jih klatiš kod golobe :)na pram girsom

funkcijonira zadeva dosti bolj na reflekse. Meni so se zdele akcije pre

hitre in nisem loču kdo je naš in kdo njihov.Poleg tega ni unga osebnega

filinga ko ubiješ nekoga v dolgem duelu pri gearsih. Pa predvsem ne

maram first person shooterjev.Raje tretje osebne kod Uncharted.

Jst sem bil bol fasciniran nad marsovci od gearsov.Nimam flesha če

zadeva poteka na duck hunt principu. Mam raje bolj počasno igro kjer

lahko izbereš čudna orožja ali čuden način igranja.

Težko za razložit. Kod bmx napram skejtu, oboje je noro sam bmx

mi ne daje unga filinga da bi rad bil še bolši.U nedogled ;)

ALSO.in pol en dan vidim enga ki se fajta u eni sobi proti petim nasprotnikom

in se jim tako umika da ga ne more noben zadet.Nakar zadeva poteka

kod da bi se dejansko z sablami fajtali.In model pobije 1,2,3,4,5 nasprotnikov

in si jo jst jemljem da ki zdej me bo infarkt a sploh ne igram...modela

niso mogli zadet in jih je pospravu vse.Pizda mu materna jst tudi hočem

tko rejpat celi team.

In pol je Cinnarey reku:Morbid a si jih zownau. In Morbid:odgovoru jaaa nooo

sam ta kurčev lag me jebe. In jaz sem reku WTF pa na čemu si ti model???

In Morbid odgovoru ja na xboxu...al kaj...hahahahahahaha

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
????? kako pa jaz pol igram ??????

ps3-black-ops-ban.jpg

tudi PS3 so ponovem banane

Zdaj pa še enkrat preberi sporočilo, konzola je bila banana za igranje na cod serverju ne na PSN, ker je nekdo na njej goljufal v COD, imo edino pravilno, no morda je goljufanje na Xu pač normalno. Drugače ti pa že v nekaj verzijah za nazaj piše da lahko v določenih primerih banajo tvojo konzolo...

To je isto kot, enkrat vidiš sliko z Move z roza lučko in gremo trolat... sej morad je kaj sarkazma v tem ampak žal ni najboljši.

BessieSABU.png

Link to comment
vidiš sliko z Move z roza lučko in gremo trolat... sej morad je kaj sarkazma v tem ampak žal ni najboljši.

NE obstaja bolši sarkazem kod tisti okoli roza dildota.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Enako velja za tebe delaš se uberpametnega pa nič za tem.... če se tu kdo smeši si to pol ti ... mene zmerajš s troli ok ni panike če je tebi pol lažje ..

Če bi se vsaj potrudil in prebral moj post je bilo to vprašanje glede COD na ps3 če to drži da je tako bugast ... ne ti se raje pederišeš in tupiš neke trole (btw si ti največji trooool kar jih imam šanso spoznat... ok je bilo par pred tabo sam trenutno ti caruješ na moji lestvici )

zdaj boš pa govoril da demote na PS3 ni treba inštalirat ali kaj ! in da sem si jaz to zmislil

Move te je pozitivno presenetil -hahhaha .... ja vsi vemo kako ;)

le kaj sem si mislil ko sem kupil pred 5 leti xbox360 raje bi počakal PS3 in bi MOVAL z vibratorjem ki ma lučko PINK... ne še boljše.... saj zdaj imate dodatek kao neko puško to bo noro bi se po dnevni skrival , zakempal kao pravi PS3 mušketina sorry ke_kit in ostali PS3jaši vi samo lepo imejte svoj uber PS3

a ja saj res ima Kinect kaj za vraga sem si mislil da sem to nabavil ( lej lej moja 3 letna hčerka lahko igra Kinect špile )

ke _kit in Bessi ne se bat nobeden vama ne bo odnesel vajni nadvse hvaljeni PS3

edit: res škoda da ni crossplatform špilov X360 VS Ps3 to bi bilo še zanimivo predvsem v lobiju

Stari

edina razlika med mano in tabo je, da ti sovražiš ps3, jaz pa xboxa sploh ne.

Imel sem ga 3 leta in pol, ter užival v njem na polno.

To kar ti pišeš o PS3 je pač zgolj in le smešno, ker nabijaš v prazno...

Simple...

Keep trolling...

lp,

k_k

Link to comment

LOL pazi opis na njihovi strani....

X-BOX 360 SLIM 4GB Cena vključuje DDV: 209.00 € Koda: 09084380

-Multimedijska konzola

-Uživajte v popolni multimediji in koristnih informacijah preko spletnega portala XBOX-LIVE

-Možnost predvajanja vseh najbolj razširjenih video in avdio formatov v visoki ločljivosti

-4GB Internega pomnilnika

-Enostavno povezljiv z računalnikom, pri modelu elite tudi z hitro Wlan N tehnologijo

-Enostavno Izmenjevanje podatkov in možnost nadgradnje na full HD pogon Blu-Ray

-Pripravljen za igranje in upravljanje z Gibanjem (brez uporabe igralnega ploščka) z dodatkom kinect

V 320GB PS3 dobiš zrave prostoren disk 120GB

SONY PS3 320GB CONSOLE + MOVE Cena vključuje DDV: 399.00 € Koda: 09082547

-Večpredstavnostna konzola naslednje generacije

-Kvaliteten Blu-Ray Pogon, ki je postavil standard visoki ločljivosti

-Podpora Slovenskega Playstation omrežjam, kjer se lahko družite igrate igre in izmenjujete podatke

-Vsa standardna multimedijska oprema deluje na brezžični Bluetooth tehnologiji

-Priložen Move Starter Paket

-Vgrajen Prostoren 120GB trdi disk za udobno shranjevanje vaše priljubljene multimedije

-Predpripravljen za 3D standard v katerem boste uživali ob gledanju filmov ter igranju iger v treh dimenzijah

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.