Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

PS3 verzija dobi dodatno vsebino.

360 pa bo HD...

In kot ponavadi HD ali non-HD ne sodi med bistvene razlike... Čemu smo potem potrebovali novo "HD" generacijo konzol za non-HD igre? LOL

No.. bo pa PS3 verzija imela 4D grafiko, kar je posvoje velik plus. :D

In tako je ena najbolj prodajanih iger in "najboljših seveda" na konzoli CoD:BO, ki ne dosega niti minimuma od HD kontenta. Sprijaznimo se. Svet ne potrebuje HD vsebine, vset potrebuje Super Maria (Po možnosti Galuniča)

Link to comment

Team Bondi has confirmed that L.A Noire was ported from PS3 to Xbox 360 during development, and suggested that most third-party multiplatform studios are opting to use Sony's console as their lead platform.

Superioren my ass, boš mogo it malo k okulistu... :) Ja ti zdaj ful opaziš da ni HD, res. Si igral obe verziji? Zakaj je že boljše da je na 3 DVD-jih? Ah, ti vse vidiš po slikicah... :D

miham.png
Link to comment

Lahko ti Travar razlozi zakaj je boljse na Xbox. Ti bo napisal 5 strani zakaj je na Xboxu boljsi. Boljse je na DVD ker ima Xbox DVD PS3 ima pa Bluray kar pomeni da sucks, in na tej strani smo samo xbox lastniki in vsi tako mislimo bolj da gres na dober.si kamor so odsli vsi PS3 lastniki ki jih je Travar oziroma Shoelace pregnal in se sprijaznis da L.A Noir na PS3 se HD ni.

Xbox rocks

Link to comment

Hahaha.... LOL! Ti pa mi ne moreš razložit?? Če bo Travar rekel da skočiš iz mosta, boš skočil iz mosta?? :D Bluray sucks?? Res? Od kdaj? Pa sem se nekaj novega naučil... :D Kaj misliš da bo nasladnji xbox imel triple layer DVD? :D Ja saj maš prav bluray izumira, ja... DVD pa bo še najmanj 20let. Joj vsaj dan si mi polepšal... :D Ne vem zakaj se stran imenuje konzole-slovenija, če ste sami lastniki xbox-ov tu gori. Glej imam praktično vse konzole, pa mi vsaka nudi nekaj, kar druga ne more. Ti misliš da je bolje da grem na dober.si? Joj fant ti se boš še marsikaj naučil... :D

miham.png
Link to comment
Hahaha.... LOL! Ti pa mi ne moreš razložit?? Če bo Travar rekel da skočiš iz mosta, boš skočil iz mosta?? :D Bluray sucks?? Res? Od kdaj? Pa sem se nekaj novega naučil... :D Kaj misliš da bo nasladnji xbox imel triple layer DVD? :D Ja saj maš prav bluray izumira, ja... DVD pa bo še najmanj 20let. Joj vsaj dan si mi polepšal... :D Ne vem zakaj se stran imenuje konzole-slovenija, če ste sami lastniki xbox-ov tu gori. Glej imam praktično vse konzole, pa mi vsaka nudi nekaj, kar druga ne more. Ti misliš da je bolje da grem na dober.si? Joj fant ti se boš še marsikaj naučil... :D

Vsi tukaj vemo da je Xbox king in tudi admini se strinjajo s tem, da (Travar oz. Shoelace ista oseba ) preganja PS3 uporabnike ker PS3 SUXXXX.

Poglej PS3 teme samo se Bessi s svojimi monologi vztraja, drugi so odsli vsi na dober.si.

In L.A Noir na xbox-u je superiorna ce na PS3 se HD ni

Link to comment
In to je xbox verzija? , pa boljse je ce je na 3 DVD jih da ko menjas DVD da se ti malo oči spocijejo ne pa Sony ki hoce da se ti vid poslabsa.

Ja,ja točno za to je na 3 DVD-jih, ne zato ker ni dovolj prostora na 1.

Travar ti preganjaš PS3 uporabnike? Se te moram izogibat? Toliko da vem...

miham.png
Link to comment

Par let nazaj so PS3 lastniki gobezdali kako je PS3 močnejši in bo imel boljšo grafiko in kako Cell poje xboxov powerPC... Zdej pa kr naenkrat grafika ni več pomembna, samo da ti ni treba menjat unga diska 3x. Uhhh.

Aja, mimogrede, lahko ga inštaliraš, pa ti ni treba ne menjat diska, ne poslušat pogona (ki je, kot slišim, na PS3 tudi precej glasen).

Also: Če se admini/modi strinjamo s tem ne pomeni nič. Pretekel KSI je pa naredil par napak, to se pa ve.

Link to comment

Vsi vemo da tudi ena igra nima boljse grafike na PS3 kot jo imajo Gearsi oz Halo Reach, in da je Ps3 bolj glasen od Xboxa ze od zacetka vsi tukaj tako pravijo Xbox je res tih medtem pa PS3 res odaja glasne zvoke da sploh ne mores igrat. Poglej samo se Bessie vztraja z PS3 ampak, ostalih ni vec so odsli na dober.si se dobro da imamo Travarja da jih preganja nevem kako ljudem ni jasno da je Xbox the best. Poglej Ps3 teme samo Bessie pise po PS3 temaa nevem komu pomoje samemu sebi.

Urejano od Xbawks
Link to comment

Samo bo res najbolje, da še jaz spakiram tja saj ne, da nisem tudi tam), namesto, da odprem še eno temo L.A. noir v PS3 izbi (in jo vestni moderator potem zaklene), ker v Multiplatform itak nima smisla, ali pa morda še tam, da bomo imeli tri teme o eni in isti igri, eno za Xombije eno za PS3hurt...amm... kao samo zame in eno zato, ker je igra pač multiplatform..., pa za Portal 2 tri teme, pa za...

BessieSABU.png

Link to comment
Vsi vemo da tudi ena igra nima boljse grafike na PS3 kot jo imajo Gearsi oz Halo Reach, in da je Ps3 bolj glasen od Xboxa ze od zacetka vsi tukaj tako pravijo Xbox je res tih medtem pa PS3 res odaja glasne zvoke da sploh ne mores igrat. Poglej samo se Bessie vztraja z PS3 ampak, ostalih ni vec so odsli na dober.si se dobro da imamo Travarja da jih preganja nevem kako ljudem ni jasno da je Xbox the best. Poglej Ps3 teme samo Bessie pise po PS3 temaa nevem komu pomoje samemu sebi.

A to je zdej kao ful carsko ker že v osmem postu ponavljaš isto? Odgovori direkt, ne pa da neki druzga pišeš kar si že 4x napisal čeprav nobenega ne zanima.

Tbh raje vidim da KSi dokončno propade, kot da ratamo dober.si. Ker nebi mel živcev ukvarjat se s takimi uporabniki kot so tam.

Link to comment

Sem odgovoril direkt Xbox rules PS3 suxx in xbox ima boljso grafiko kot PS3 tud ce eksluzive gledamo nevem ce ima katera igra na PS3 tako grafiko kot Gearsi.

Travar ze ponavlja stvari od l 2007 pa te ne moti uglavnem men je Ksi zakon ker tukaj so uporabniki vsaj odrasli ne pa na dober.si kjer so vsi 15 letniki.

Urejano od Xbawks
Link to comment

PS3 ponavlja ene in iste faile... od kar je izšel. Slabši multiči, online na nivoju devedesetih let... brez solidne komunikacije in brez "punkbusterja"...

Sedaj smo že globoko v vodah, ko bi mogel PS3 pohrustati 360, katerega potencial je bil baje izkoriščen do maksimuma že leta 2007.

Več kot očitno pa je, da sta konzoli praktično enakovredni z edino razliko, da je 360 prišel leto prej, je stal 50% manj in ni imel "slow starta" brez iger. No... pa 360 je imel od vedno miljon prednosti povezanih z igranjem iger kot so custom soundtracki, bolši multiči, bolši online, crossgame chat.... PS3 pa cel kup novotarij, ki niso povezane z igralno izkušnjo.

In kot sem nekoč napisal... če imaš dve štruci podobnega kruha, s tem da je en 50% cenejši, pač ni skrivnost kateri je "bolši". :D

Sploh pa M$ ne prodaja vaših osebnih podatkov.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sem odgovoril direkt Xbox rules PS3 suxx in xbox ima boljso grafiko kot PS3 tud ce eksluzive gledamo nevem ce ima katera igra na PS3 tako grafiko kot Gearsi.

Travar ze ponavlja stvari od l 2007 pa te ne moti uglavnem men je Ksi zakon ker tukaj so uporabniki vsaj odrasli ne pa na dober.si kjer so vsi 15 letniki.

To, da se enačiš s travarjem, je pa (predvidevam in predvsem upam) nov rock bottom zate, evo. Ful carsko da se sklicuješ na enega bolj dolgočasnih in ponavljajočih se forumistov. Ampak je pa res, da model piše samo v tej temi (poleg tiste zaklenjene), tko da je neškodljiv.

To da si pa butthurt ker imaš PS3 pa nima nič veze z mojim osebnimi perferencami glede konzol.

Link to comment

Arey nevem po čem sklepas da imam PS3 zdaj ce si ti prikrit PS3 lover ti ne morem pomagati i m xbox 4 life, tudi jaz pisem samo v to temo tako da sem neškodljiv tko da trolaj drugje ker mi delujes nekam butthurt. Oziroma Travar get him Arey is undercover PS3 lover..

In nevem za koga se imas da govoris "Tbh raje vidim da KSi dokončno propade, kot da ratamo dober.si" kaj je s teboj narobe dokler je xbox Ksi ne bo propadu ker xbox je no:1. in ti nisi ustanovitelj Ksi ja da bos pametoval "Tbh raje vidim da KSi dokončno propade, kot da ratamo dober.si."

Link to comment
in ti nisi ustanovitelj Ksi ja da bos pametoval "Tbh raje vidim da KSi dokončno propade, kot da ratamo dober.si."

Frankly lahko pametujem o čemer koli hočem, ker smo v svobodni državi ko sem nazadnje prečekiral.

Also: Mogoče nisem dojel tvojega overly fanatic fanboyisma v tvojih postih, za kar se ti opravičujem ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.