Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Tolažba kinectfagov, ki so bili nategnjeni in kupili tole sranje?

Seveda... Od kdaj pa je bilo štepanje dimenzij karkoli več od tolažbe?

No... Sonyfagi so dejansko verjeli, da je na PS3 možna 4D grafika... eni so celo tolmačili kaj naj bi to bilo. LULZ

Me pa zanima s čim se tolažijo Sonyfagi, saj je Sony res hitro pozabil na Move...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Move primerjaš s temle? hahaha

Ne... ga ne morem.

Move bi prej primerjal z Wii mote-om... vendar spet nebi rad žalil Wii mota...

A te kej boli, da si kupil kinect? Mene bi na polno. :lol:

Boli? Za 100€?

Ne sodim v kategorijo revčkov, ki si ne morejo kupiti še ene konzole več, da bi mirneje spali. LULZ

Pa tistim, ki so (ste?) dobesedno vzeli un 4D, se ne reče Sonyfagi, ampak kar idioti.

Sonyfagi, idioti... obstaja kakšna razlika? LOL

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Move primerjaš s temle? hahaha

A te kej boli, da si kupil kinect? Mene bi na polno. :lol:

Pa tistim, ki so (ste?) dobesedno vzeli un 4D, se ne reče Sonyfagi, ampak kar idioti.

1. ja itak z dildotom primerjamo in Kinekt je DOSTI BOLŠI...

2.tebe že skozi neki boli...

3. zakaj žališ ps3 uporabnike tega foruma ??? sej so samo trije...al štiri s tabo vred...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Veliki dobrotniki in nepogrešljivi varnostniki so še enkrat pokazali svojo dobrosrčnost... dobrodelno organizacijo so obvestili o varnostnih luknjah in to brezplačno, za kar bi seveda lakomni whitehati računali tisoče dolarjev in seveda opravili delo od kurca... Poleg tega pa ozaveščajo ljudi o tej dobrodelni ustanovi in njihovi dejavnosti.

PQ6Xk.png

Pogled na njihov Twitter razkrije, da je danes v teku dobrodelna kampanja za ozaveščanje o darovanju kostnega mozga. Plemenito, ni kaj. http://twitter.com/#!/lulzsec

Nekateri nimajo takega odnosa niti do svojih strank...

Sem vedno vedel, da imajo tejle Lulz Security izjemno močan občutek za etiko in moralo... Kot vsak pravi black hat.

Ja, ja, whatever... pa kaj, če so par korporacijam zadali nekaj škode... bo kdo trdil, da si kdo ni zaslužil? LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://ca.kotaku.com/5810213/sony-may-never-know-what-the-hackers-stole-who-they-were

The Sony PlayStation Network is back online, but it was hacked back in April.

Sony's servers were breached and over seventy million accounts were compromised.

Sony still doesn't seem to be any closer to nabbing the individuals who carried

out the attack.

"We do know that the information was accessed," Sony Computer Entertainment

boss Kaz Hirai said in an recent BBC interview. "We don't know what part of the

accounts were taken from our servers." The hackers might have stolen first names

or just the last four digits of telephone numbers.

"It could be the entire account information," Hirai added. "We just don't

know."

That's not all Sony doesn't know. Hirai said that the intruders were "very

good" at covering their tracks on their way out of Sony's servers.

"We may not know for a very long time or we may never know," said Hirai, who

added that Sony's learned it needs to be "very vigilant" with credit card info.

That's comforting.

Kaj je tale zvok črepinj, ki sem ga pravkar slišal? So to slučajno mokre sanje sonyfagov, ki so se razletele v miljon drobnih koscev? LULZ

Kakšna inkompeteca by Sony in vsi ki so jim "pomagali"... LULZ

Torej, če prav razumem... Sony + FBI + 3 whitehat firme vs. Kayla & Co... in zgubijo? LULZ

Kayla ima 16 let... mind you. Ima pa zato tolko več v mad skillzih... LULZ

Sicer pa pomojem ni, da so bili hekerji tako "very good", prej je bil Sony "very incompetent"... verjetno pa je bila v končni fazi ena kombinacija obojega... LULZ

Poleg tega ne rabiš bi pretirano dober, da zakriješ svoje sledi po tem, ko si par dni neovirano hekal po njihovih boxih brez, da bi te zalotili... tipi niso opazili niti tega, da se iz njihovih serverjev uploada 100 miljonov accountov... če je vsak velik samo 100 Bytov... je to... 10 GB... in lepo vas prosim... samo opica s kladivom nebi opazila, da je nekdo neavtorizirano potegnil za 10 GB podatkov s tvojga boxa... than again... opica s kladivom, bi to najbrž opazila.

No... še vedno pa ostaja odprto vprašanje zakaj bi kdorkoli sploh hranil podatke v enkriptani obliki... LULZ

No.. pa tudi kdaj se bodo uresničile mokre sanje Sonyfagov in bo Sony koga udaril nazaj... to vprašanje tudi ostaja odprto. LULZ

Ali pa tudi ne... saj kot se tudi sami zavedajo... they know shit.

Tale interview BBCja z Kazuosan-om, ki je linkan v članku Kotakuta zgoraj pove vse...

http://widget.newsinc.com/single.htm?WID=1075&VID=23421199

Kmalu na začetku pove, da so svojim strankam povedali o novi varnosti kolikor so lahko, saj ne smejo preveč, ker bi lahko prišle informacije v napačne roke...

To je tipičen "Security by obscurity", kar velja za zelo slabo prakso med strokovnjaki na področju varnosti... than again... tej strokovnjaki nimajo s Sonyevo varnostjo ničesar... za varnost Sonyjeve infrastrukture skrbijo opice brez kladiv, ki se zanašajo na security by obscurity...

Nasprotje temu konceptu je Security by design... ali po domače... nekdo lahko ve vse o tem kako deluje tvoja ključavnica pa še vedno ne more noter brez ključa... Oče tega principa Auguste Kerckhoffs, znanega tudi pod imenom Kerckhoffs's Principle je umrl že več kot 100 let nazaj... nekateri pa se še vedno niso naučili... LULZ

Najboljši sistem je tisti, ki ga vsi poznajo, pa ga nihče ne more zlorabiti. Tale citat ni dobeseden (pač iz glave) in tudi nevem komu sem ga ukradel... vendar ni moj.

V glavnem... moar LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

No.. po 5 dneh ali koliko je že minilo? Več? No po 5 dneh je Sony končno obvestil svoje stranke o kraji podatkov iz sonypictures...

http://arstechnica.com/gaming/news/2011/06/sony-has-acknowledged-lulz-securitys.ars?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rssamp;comments=1

Sony has acknowledged Lulz Security's hack of sonypictures.com, and says that

the dates of birth, names, phone numbers, and addresses of some 37,500 users

were compromised, but no credit card information was exposed.

Sicer pa baje ni panike... glede na to, da niso ukradli kreditnih kartic je vse kul. Zgolj dovolj podatkov, da naredijo nove v njihovem imenu. LULZ

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ne... ga ne morem.

Move bi prej primerjal z Wii mote-om... vendar spet nebi rad žalil Wii mota...

Seveda se ga lahko. Obe sta napravi s katerima uporabljaš okončine za upravljanje iger.

Kinect bi lahko bil sicer precej boljši od movea, sam pogori zaradi res slabega nadzora in obilice laga. Move ga tukaj poseka po celi črti.

Glede žaljenja Wii mota, pa je očitno, da se na stvar ne spoznaš. Ali pa enostavno nisi poizkusil obojega.

Slaba.

Boli? Za 100€?

Ne sodim v kategorijo revčkov, ki si ne morejo kupiti še ene konzole več, da bi mirneje spali. LULZ

Ok, zgleda, da te res mal boli. Ne bom več metal rane na sol.

Sonyfagi, idioti... obstaja kakšna razlika? LOL

Se imaš torej za idiota?

Al ne spadaš med tiste, ki so dobesedno vzeli un 4D? Ne ker buniš se točno tako kakor, da so marketingarji dobesedno govorili, da konzola zmore zares zrenderirat še eno prostorsko dimenzijo. Očitno pa je bilo, da je to zgolj termin, ki so ga uporabili za pumpat zmogljivosti grafike in shaderjev (staranje scene).

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment

Spet ta igrica ???

Prosim te da izbereš eno od teh dveh možnosti

A. Travar ti si idiot !!!

B.Travar ti NI si idiot !!!

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

čaki da probam:

1.hvališ Uncharted??? Kaj si debil?

2.hvališ ps3? Ali se počutiš mongoloidnega ?

3.hvališ Move? Ko greš spat sanjaš fantke ?

4.imaš svoje mnenje ??? ahahaha

Nobenega ne žalim. Samo sprašujem.

Moje znanje slovaščine mi pravi da je to implicitno žaljenje in ovinkarjenje u prazno. Poleg tega je to u najbolšemu primeru provociranje in trollanje iz strani administratorja proti uporabniku kakor je tle navada...

A sm omenu da tudi flejmaš u prazno.Sam ti ne gre od rok....

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Moje znanje slovenščine pravi, da ti nimaš nekega hudega znanja slovenščine.

Naj ti na hitro odgovorim. Pri tvojih vprašanjih gre povsod za vprašanja o stvareh, ki se tičejo okusa posameznika. Torej ni absolutne resnice. Torej ne morem bit absolutno debil, če hvalim Uncharted. Lahko pa sem debil (ali pa se ti zdim debil) zate in/ali še za marsikoga.

Pri razumevanju tistega 4Dja, pa ne gre več toliko za osebne okuse ali odprte možnosti tolmačenja izraza. Oz. ja, za nekatere gre za stvar tolmačenja. In v tem primeru ni nič narobe, če nekoga vprašam ali spada med debile, ali normalne ljudi, ki čisto lepo razumejo kaj tisti 4D pomeni.

In v trenutku, ko postavim vprašanje imajo omenjeni osebki možnost izbrati ali so zares debili, ali ne. Nisem jih namreč še označil za debile.

Evo. Servirano si imel lekcijo slovnice, psihologije, sociologije in logičnega razmišljanja. Vse v enem.

Ni za kaj.

lp,

k_k

Link to comment

A spet ego trippaš? A si pisatelj? A si psiholog? A si sociolog?

Moje znanje hjuman lengueđa mi pravi da ti še nisi slišal

za retoriko. A veš, retorično vprašanje pa to.

Tko da dej mal chillaj ker kar se tiče slovnice, psihologije,

sociologije in logičnega razmišljanja si v totalni temi.

Tko da povej kaj ti paše ali ne na ps3. Lahko tudi

poveš kaj ti paše ali pa ne na xboxu. Ali moderiraj.

Ali administriraj.Ali debbuggiraj.Al pejt na sprehod.

Te tvoje flejmarije/trawlarije pa zadrži za kakšnega

12 letnika...

Al pa pejdi igrat Move Golf na Ps3 sam prej kartico prekliči

za vsak slučaj...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ma no. Ti si arogantnez, ki se zapici v vsako stvar, ceprav ni bila njemu namenjena. Tko da chillanje bi bolj tebi prsilo prav. Glede ostalih stvari pa se res ne sekiraj. Ne rabim bit noben retorik ali slavist, da vidim, da nimas pojma kaj je to slovnica. Tko da egotripanje odpade. Kot da bi egotripal, ker sem ukradel otroku cokoladico. Ni blo ne...

Pa super argumentirana kontra. Res pohvalno.

P.S. Spet si me uspel strollat, da sem replyal na tvoje neumnosti. Tle ti moram dat propse. I suck...

lp,

k_k

Link to comment

Final cut najboljšega hacker-ninja-pirate komada ever. (to je zadnja verzija, zadnjič je bla samo prva kitica)

>http://www.youtube.com/watch?v=qPoIXwVVp6Q

Sing along!

Transmission from the Lulz ship on the 7 seas

Owning all your data, yah that was fu*king me

Cracking, hacking, white hats beware

Were LulzSec hoes, were not going anywhere

Spyware, we're right there, knock down your firewall

Cutting through your servers like a spinning mitorsaw

you wish you had the tactics but it needs practice

ask those sony bastards, yah bitch we hacked it

The Lulz boat, we cut throat, now you get owned

The Lulz boat you dumb hoes, act like you know

x2

Why is there SQL Injection everywhere?

Injection, infection, that's how you get owned

Remote execution now you bow to the throne

Drop your whole netblock and sink into the sea

Go and check your logs but your not going to see me

Net rap hacks trash you bastards please

See how I drop your database into CSV

Taking over the Internet one server at a time

We're Lulz Sec baby, read your source line by line

The Lulz boat, we cut throat, now you get owned

The Lulz boat you dumb hoes, act like you know

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://ca.kotaku.com/5812053/report-sony-knew-the-psn-leak-was-huge-it-just-waited-to-tell-you

Kaj je slabše; inkompetenca ali laganje "valued" costumerjem?

Oboje naenkrat. LULZ

"We hadn't figured out (at that time) what kind of data had been

leaked. If only passwords and IDs (were breached), they cannot be considered

personal information, and so we didn't want to bewilder our customers."

Only passwords and IDs... LOL... fucking opice s kaldivi... ID je v primeru PSNja seveda naš e-mail... Sicer pa kdo vam je kriv, da imate povsod isto geslo?! Sony, ki ga hrani v plaintextu na serverju brez firewalla že ne! LULZ

Naj vložijo raje kakšen dinar v infrastrukturo... če so sploh še plačilno sposobni. LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Tema je postala čisto boring... Navsezadnje vedi Travar bolj kot si želiš propad Sony-a na področju konzol, bolj boš najebal kasneje kot xbox 360 igralec.

Sicer nevem koliko strani še bomo brali o kraji podatkov ter zamrznitvi PSN-ja. Pač folk si je sam kriv kaj pa kupuje preko spleta. Stari me je vedno učil da naj nikoli ne zaupaj tujcu svojih stvari.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.