Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Pa sej Travar že dve leti skuša preprečiti

neumnim in nevednim napačen nakup...

In kaj je s tem narobe???

Jst čakam sam še dve igre za ps2...al ps3...

...u glavnem ico in sotc...za kiro konzolo že ????

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Verjamem da bi me Travar odvrnil od in prepričal o slabosti ps3, če bi dal vsaj kakšen normalen review konzole ter eksluziv in pomen v gamerskem svetu. Ampak njegovo komentiranje o slabih poslovnih odločitvah Sony-ija deluje name in ostale člane kot tečna Tuševa reklam ali spam na KSi. Človek daj uporabi malo bolje svoj dar pisanja( ali spamanja postov.

Link to comment

Travar je do sedaj razjasnil še vsak vaš argument, dočim ste bli vi glede tega "butthurt" in začeli trobiti nekaj čisto drugega in bli spet "butthurt" dokler niste začeli torobiti spet isto stvar, torej kdo dela tu začarani krog.

In meni je najbolj smešno da Travar vse skupaj drži na neki ravni, administrator pa trolla v neskončnost in zdaj ne vem je za to kriva obiskanost foruma in si take stvari lahko privoščijo ali so to kakšne bolj osebne "butthurt" zadevšne.

Travar +1

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Administratorji ki so izgubili kredibilnost zaradi

neumnosti in arogantnosti imajo pravico pisati

kar jim je volja...tudi da je ps3 win...

Končno se strinjava.Sam ne pričakuj da kdo

jemlje resno tvoje blodnje

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • N7

okey... zdej se bom pa še jest nekoliko vmešal v tole (itak) brezplodno debato.

če nekateri posamezniki dejansko premorete tok odvečne in za moje pojme negativne energije, da si podajate gnila jabolka do onemogolosti in še dalje - prav. počnite to še nadaljnjih 400 strani.

a pri tem v svojih izjavah upoštevajte vsaj toliko kredibilnosti kot ste jo pripravljeni očitati drugim - če se bockate z nekom, ki med drugim nosi funkcijo administratorja, to ne pomeni, da funkcijo kakorkoli zlorablja ali jo izkorišča v svoj prid. to niti ne pomeni, da forum potrebuje bulšitanje VSEH vpletenih, da se 'nekaj' dogaja.

nobenega razloga namreč ne vidim v tem, da se sedaj nekoga naslavlja z administrator. to je nepotrebno in je gola provokacija, ki je svetlobna leta daleč od samohvale o tem kako je kdo izmed vas über profič, sofisticiran in oh in sploh največji zajebanc na nivoju. ta tema je itak padla v tak poden, da je samo še vprašanje časa, kdaj bo sama sebe pokopala. bravo, ste na odlični poti, da vam uspe. in kar se mojega osebnega mnenja tiče je v tej temi izredno malo prej opevanih.

sledi še uradno administratorjevo opozorilo:

če zafurate to temo tako daleč, da jo bomo primorani zapreti potem na tem forumu za take debate ne bo več prostora. saj bi to na žalost pomenilo, da vsi zajebacni le niste zreli dovolj. kaj bi to pomenilo za nadaljnje kršitelje si lahko mirno predstavljate.

in še nenazadnje, da ne bom prebiral otročjih ugovorov; napisano se nanaša na slehernega člana KSi.

Urejano od ozi
toporišič

ozi_SLO.png

Link to comment

Well... jaz besede "administrator" nisem uporabil v zadnjih dneh... in ko komuniciram z kakim od njih jih jemljem kot sebi enake dokler je to v kontekstu javne teme na forumu.

No sedaj jo bom...

Fajn videt kakšen vzor daje administrator glede nivoja komunikacije...

Naprimer:

tip se je res na polno zaciklal :lol:

butthurt at it's finest :D

Well... jaz v tem postu ne vidim drugega kot izjemno šibak poizkus trollanja brez kakršne koli vsebine - zgolj patetična opazka na osebni ravni, ki ne sodi v nobeno debato.

Ponavadi, če nimaš nič smiselnega za povedat si tiho. In post, ki sem ga navedel zgoraj nima nikakršne smiselne vsebine razen tega, da je kot sem že povedal nek šibak poizkus napada na osebni ravni, ki absolutno nima veze z temo.

Če modelčič rabi advokata, ko se ga začne trgat... no potem pač mamo take poste kot je tale nad tem s strani drugega administratorja, katerega vsebine ne dojamem sploh. Razen seveda kot neko obliko advokature...

Glede na zgled, ki ga daje ke_kit ni čudno, če bi tema degradirala na raven osebnega obkladanja in žalitev...

Sicer pa lahko temo zaradi mene zaprete, ako je to glavna prioriteta. Druga vrjanta je, da bi se dotični modelčiči vzdržali neutemeljenih patetičnih opazk na osebni ravni. Pa bo takoj 10% manj nevarnosti, da zadeva degradira. Ko bi se vsaj te opazke zavile v neko vsebino, da bi bile malce bolj subtilne... ampak ne... in je kot je... čeprav imajo realno maslo na glavi samo nekateri.

Je pa smešno, kako rabijo nekateri advokata, ko se jih začne trgat na koščiče... in najbrž se besede "administrator" nebi omnejalo, ako nebi ravno administrator kraljeval s posti brez vsebine razen direktnih osebnih napadov - pa čeprav šibkih in patetičnih. Pa ne mi solit pamet, da ni advokatov - dejstvo kdo je v vir patetike in osebnih napadov je jasno. Torej bi se dalo zadeve tudi interno rešit... brez teh groženj o zaprtju teme.

Gnojnica gor al dol... gnojnica je, ker nekateri ne znajo servirati drugega kot gnoj. O vsaki zadevi se da debatirat na neki ravni, če gre za kontroverzne zadeve, ki burijo duhove še toliko bolj. Vendar se mora vsak zavedati, da mora biti glavno vodilo debate argument in vsebina, podkrepljena z le temi. Če pa nekateri prinesejo k mizi zgolj neutemeljene napade na osebni ravni... well... potem se ga pač izzove, da je gnoj in potem sledijo te advokature... in tema naravno degaradira v gnojnico, če je glavni argument osebni napad brez podlage.

Toliko... če je to zadnja kaplja v kozarec, so be it. Bilo je zabavno dokler je trajalo... žal se določeni osebki niso znali držati vsebine in argumentov in je zadeva splavala po zlu.

Au revoir :)

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Administratorji ki so izgubili kredibilnost zaradi

neumnosti in arogantnosti imajo pravico pisati

kar jim je volja...tudi da je ps3 win...

Končno se strinjava.Sam ne pričakuj da kdo

jemlje resno tvoje blodnje

Ma kakšno kredibilnost? O čem govoriš?

Moja vloga na KSiju je bila vedno pomoč pri ustvarjanju portala in vodenju foruma (v skladu s pravili).

Kaj ima to zveze z mojimi osebnimi prepričanji in mnenji?

Sicer pa, da mi slepi fanboy očita manjek kredibilnosti. Haha. Legendarno.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment
Well... jaz besede "administrator" nisem uporabil v zadnjih dneh... in ko komuniciram z kakim od njih jih jemljem kot sebi enake dokler je to v kontekstu javne teme na forumu.

No sedaj jo bom...

Fajn videt kakšen vzor daje administrator glede nivoja komunikacije...

Naprimer:

Well... jaz v tem postu ne vidim drugega kot izjemno šibak poizkus trollanja brez kakršne koli vsebine - zgolj patetična opazka na osebni ravni, ki ne sodi v nobeno debato.

Ponavadi, če nimaš nič smiselnega za povedat si tiho. In post, ki sem ga navedel zgoraj nima nikakršne smiselne vsebine razen tega, da je kot sem že povedal nek šibak poizkus napada na osebni ravni, ki absolutno nima veze z temo.

Če modelčič rabi advokata, ko se ga začne trgat... no potem pač mamo take poste kot je tale nad tem s strani drugega administratorja, katerega vsebine ne dojamem sploh. Razen seveda kot neko obliko advokature...

Glede na zgled, ki ga daje ke_kit ni čudno, če bi tema degradirala na raven osebnega obkladanja in žalitev...

Sicer pa lahko temo zaradi mene zaprete, ako je to glavna prioriteta. Druga vrjanta je, da bi se dotični modelčiči vzdržali neutemeljenih patetičnih opazk na osebni ravni. Pa bo takoj 10% manj nevarnosti, da zadeva degradira. Ko bi se vsaj te opazke zavile v neko vsebino, da bi bile malce bolj subtilne... ampak ne... in je kot je... čeprav imajo realno maslo na glavi samo nekateri.

Je pa smešno, kako rabijo nekateri advokata, ko se jih začne trgat na koščiče... in najbrž se besede "administrator" nebi omnejalo, ako nebi ravno administrator kraljeval s posti brez vsebine razen direktnih osebnih napadov - pa čeprav šibkih in patetičnih. Pa ne mi solit pamet, da ni advokatov - dejstvo kdo je v vir patetike in osebnih napadov je jasno. Torej bi se dalo zadeve tudi interno rešit... brez teh groženj o zaprtju teme.

Gnojnica gor al dol... gnojnica je, ker nekateri ne znajo servirati drugega kot gnoj. O vsaki zadevi se da debatirat na neki ravni, če gre za kontroverzne zadeve, ki burijo duhove še toliko bolj. Vendar se mora vsak zavedati, da mora biti glavno vodilo debate argument in vsebina, podkrepljena z le temi. Če pa nekateri prinesejo k mizi zgolj neutemeljene napade na osebni ravni... well... potem se ga pač izzove, da je gnoj in potem sledijo te advokature... in tema naravno degaradira v gnojnico, če je glavni argument osebni napad brez podlage.

Toliko... če je to zadnja kaplja v kozarec, so be it. Bilo je zabavno dokler je trajalo... žal se določeni osebki niso znali držati vsebine in argumentov in je zadeva splavala po zlu.

Au revoir :)

Končno!

Upam, da sem pripomogel k spametovanju.

Ko boš, verjetno čez kr neki cajta, dojel kako uslugo sem ti naredil, mi lahko zahvale pošlješ na spam@artizem.si.

lp,

k_k

Link to comment
Končno!

Upam, da sem pripomogel k spametovanju.

Ko boš, verjetno čez kr neki cajta, dojel kako uslugo sem ti naredil, mi lahko zahvale pošlješ na spam@artizem.si.

Bom razumel... prihodnjik? In kako veš, da nisem takoj razumel?

Ker ni kaj razumeti? Spet brez vsebine... itak. Pa si raje dodal klavzulo, da bom mogoče nekoč dojel... LULZ

In, ne... to ti lahko zatrdim, ti nimaš ničesar z mojim "spametovanjem", ker boš videl, da bom isti jaz še naprej... če bo tema ostala živa, za kar ne vidim nobnega razloga, da nebi. Če bi se le nekateri zavedali, da je bistvo debate, da se nestrinjaš z mnenjem in ne z osebo, ki ga podaja.

Sicer pa fajn, da poste, katerih vsebina je izključno patetično napadanje na osebni ravni, smatraš kot svoja "prepričanja in mnenja"... vendar, to bi lahko vedel, se v debati napada agumente nasprotnika in ne nasprotnika osebno... vendar mi je jasno, da prvega ne znaš in se zato poslužuješ slednjega.

Taki te v real lifu navadno užgejo po gobcu, ko jih verbalno pokoplješ. No... na forumu te možnosti na srečo ni. LULZ

Potem pa se še zganja neko advokaturo v tvojem imenu.. hey, če je model dovolj patetičen, da napada na osebni ravni ne jokcat, ko se ga začne trgati... sploh, če je to "administrator", ki naj bi bil zgled obnašanja... v teoriji seveda...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • N7

advokatura se nanaša na moj post, kanje? potem je potrebno še enkrat prebrat. niti slučajno ni kakorkoli pristranski in v njem ni niti najmanjše note naklonjenosti katerikoli strani.

gre enostavo za dejstvo, da taka tema in debata nimata nobenega opravka z administriranjem oziroma administratorji. in da, ne bom niti dopustil, da se KSi prime sloves o nekih zahojenih in svojevoljnih administratorjih. vsi vemo kako gre. rekla, kazala. a v tole reč vlagamo preveč truda. in ker je tema javna je tud administratorjevo opozorilo javno in vel-javno za vse.

gnojnico se vedno lahko ukine. heck, lahko se jo tudi pobriše in no traces about it. seveda ni takega interesa. na žalost je tako, da je potrebno še gnojznico nadzirat, da zadeve ne uidejo vajetim. fak. menim, da smo vsi dovolj zreli, da bomo razumeli tisto kar sem napisal BREZ dodatnega filozofiranja in dokazovanja.

tako, da; prosim, da se strasti pomirijo in od tega prispevka dalje brez psovk in žaljenja.

večina nas, vam bo hvaležnih.

ozi_SLO.png

Link to comment

Jaz samo pravim, da je malce ironično, da je bil iniciator tokratnega obkladanja... no, nima veze... all good, kar se mene tiče in si ne mislim nič slabega o nikomur... just sayin'.. Jaz nebom napadal drugih... kar pa seveda ne izključuje subtilnega trolanja :)

Aja,... skoraj bi pozabil... Lulz barčica oziroma nje hrabra posadka se je prejšnji mesec poslovila v precej žalostnem slogu... Worry not... samo kakšen teden so bili na zasluženem oddihu... in sedaj so že dva tedna spet v igri... močnejši kot kdajkoli prej z 350k followerji... kogar zanimajo nove duhovite pustolovščine najbolj humoristične posadke v vodah neta bo že našel naslov :)

Also... for teh many LULZ: http://antisec.imgur.com/all/

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Bom razumel... prihodnjik? In kako veš, da nisem takoj razumel?

Ker ni kaj razumeti? Spet brez vsebine... itak. Pa si raje dodal klavzulo, da bom mogoče nekoč dojel... LULZ

In, ne... to ti lahko zatrdim, ti nimaš ničesar z mojim "spametovanjem", ker boš videl, da bom isti jaz še naprej... če bo tema ostala živa, za kar ne vidim nobnega razloga, da nebi. Če bi se le nekateri zavedali, da je bistvo debate, da se nestrinjaš z mnenjem in ne z osebo, ki ga podaja.

Sicer pa fajn, da poste, katerih vsebina je izključno patetično napadanje na osebni ravni, smatraš kot svoja "prepričanja in mnenja"... vendar, to bi lahko vedel, se v debati napada agumente nasprotnika in ne nasprotnika osebno... vendar mi je jasno, da prvega ne znaš in se zato poslužuješ slednjega.

Taki te v real lifu navadno užgejo po gobcu, ko jih verbalno pokoplješ. No... na forumu te možnosti na srečo ni. LULZ

Potem pa se še zganja neko advokaturo v tvojem imenu.. hey, če je model dovolj patetičen, da napada na osebni ravni ne jokcat, ko se ga začne trgati... sploh, če je to "administrator", ki naj bi bil zgled obnašanja... v teoriji seveda...

Vedu sem, da ne bi smel nič napisat.

Zgleda, da sem ti res stopu na žulj s tem omenjanjem zaciklanosti in ponavljanja.

V svojem besnem trudu, da bi prikazal mene kot nekega napadalca na osebni ravni (napadalca, haha, priceless), pozabljaš na to, da nimam kaj napadat tvojih argumentov, ker se strinjam z večino. Edino s čimer se ne strinjam je s tvojim prekomernim tlačenjem v drek ps3ja (konzole kot take), ki je čisto v redu kos hardvera in ima imo precej dobrih naslovov (za moj okus). Ne bom spet začel tega, ker se boš spet zaciklal. To je povsem osebno mnenje, ki temelji na mojih preferencah. Javnost se verjetno ne strinja, kakor pričajo slabe prodajne številke večine carskih naslovov.

Edino kar ti jaz očitam je stalno trollanje V PRAZNO.

Noben te več ne posluša že dosti časa. Bessie je bil še zadnji kateremu se je dalo malo kontrirat tvojim napadom na njegovo omiljeno konzolo. Kot vidiš je tudi on obupal.

Ti pa še kr GOTO 10.

Sry za še en napad. Upam, da te ni pretirano užalil. Hahaha.

Jaz samo pravim, da je malce ironično, da je bil iniciator tokratnega obkladanja... no, nima veze... all good, kar se mene tiče in si ne mislim nič slabega o nikomur... just sayin'.. Jaz nebom napadal drugih... kar pa seveda ne izključuje subtilnega trolanja :)

Aja,... skoraj bi pozabil... Lulz barčica oziroma nje hrabra posadka se je prejšnji mesec poslovila v precej žalostnem slogu... Worry not... samo kakšen teden so bili na zasluženem oddihu... in sedaj so že dva tedna spet v igri... močnejši kot kdajkoli prej z 350k followerji... kogar zanimajo nove duhovite pustolovščine najbolj humoristične posadke v vodah neta bo že našel naslov :)

Also... for teh many LULZ: http://antisec.imgur.com/all/

Bessieja si večkrat označil za opico in še kaj.

Sony fane na veliko označuješ z vsemi mogočimi slabšalnicami. Na srečo tej ne berejo več teme očitno.

Ne se zdej sprenevedat.

Also:

Probaj se držat tega kar si napisal v svojem predpredzadnjem postu. Bo veliko bolje zate (ne boš zabijal čas za svoje walls of text, ki grejo v prazno) in za nas (poraba bandwitha). :D

lp,

k_k

Link to comment

Fuuuuck zej se že KeKit strinja z večino tega kar je napisal

Travar. A 450 strani priporoča nakup ps3ja napram xboxu.

Obup...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Če bo na tržišču nove generacije konzol kot prva bo verjetno zanič, kajti druge konzole se bodo zgledovale po prvi konzoli, popravile njene napake in vse skupaj bodo zapakirali v lično škatlico z drugim ohišjem, naborom pripomočkov in imenom.

P.S. moje osebno mnenje

f1.png

Če je kdo za F1 2011 PC action naj me doda: TheAmunraaa

Link to comment
Mogoce kdo ve kera bo prva wiU ali ps4 ?

Bi reku da Wii U, ker je že uradno napovedan. Pomoje novga ps in xbox-a ne bo vsaj še 3-4 let, ker ponavadi konzole prihajajo na trg povprečno na vsake5 let (xbox360-2005, xbox360 "slim"-2010, xbox"720"-2015?)

f1.png

Če je kdo za F1 2011 PC action naj me doda: TheAmunraaa

Link to comment

ammm. xbox 360 slim je samo revizija xboxa 360. torej je realno pričakovati ga nekje 2013. Tako kot PS4.

WiiU pa naslednje leto seveda. To, da bi konzola izdržala na trgu 10 let, je res malo preveč. Konec koncev je še PS2 danes star 11 let. S tem, da ko je izšel PS3 (v ameriki in na japonskem), je bil star 6 let in 11 mesecev, pa je mel isto PS2 slim revizijo vmes, če se spomniš.

Link to comment

Ja verjetno imaš prav, saj se govori, da so razvijalci iger precej omejeni na "zastarel" hardware v konzolah. Medtem ko na PC sceni povprečno vsaka 2 meseca vidimo nadgradnjo grefičnih kartic, ramov, procesorjev, diskov,... je pri konzolah spremenjen le način izdelave 90nm, 65nm, 45nm, kar ne doda nobene grafične ali procesorske moči ampak le zmanjša porabo in segrevanje.

f1.png

Če je kdo za F1 2011 PC action naj me doda: TheAmunraaa

Link to comment

Tudi jaz bi reko, da je nov xbox realno pričakovat okoli 2013. Mogoče že konec naslednjega leta, bog ve. Vse večje trilogije, ki so bile planirane za 360 se počasi končujejo (Gearsi, Mass Effect), tako da če bi ga napovedali na naslednjem E3 in potem izdali konec 2012 oziroma nekje tekom 2013... Kaj takega bi blo najbrž kr realno pričakovat.

Za Sony mi je po drugi strani vseeno, ampak če že hočejo met konzolo, ki bo vsaj približnu konkurenčna, naj za začetek dodajo cross-game chat in popravijo kontroler.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.