Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ja saj trenutno se celo PS2 prodaja bolje, kot PS3. Zalostno ane? Mogoce bi bilo bolje, da bi ostali pri PS2, ker ta modern gen je zgleda prevec.

Pac je kakor je. Katere igre pa trenutno igrate? (vi ki imate PS3). Me zanima, da vidim kaj se na PS3 sceni dogaja.

....sej si že sam povedal...trenutno nažigamo 4-5 iger...tko kot ti, ali jih igraš trideset na dan??????????????? :doh:

Link to comment
  • vrhovni

Sej je ta cel topic čisti debilizem, ampak ne povečujte pa neumnosti še z izjavami o prodaji 360ke zaradi možnosti piratiziranja. Če je Slovenija takšna zabačena luknja, da folk tukaj konzole nabavlja pretežno zaradi možnosti piratiziranja, to NE velja za večino ostalega sveta, ja? Na srečo, ker drugače bi itak vse konzolastične firme že davno zaprle svoja vrata in nam vsem pokazale en lep aktion056.gif.

Link to comment

Pa kaj mislis, da dobijo denar samo od nas kupcov, ki kupujemo igre...

Tko, da igre se vedno prihajajo kar pomeni da se jim 100% splaca delat igre... drugace jih nebi vec delali.. :)

Sploh pa glede piratizma imajo oni s tem veliko reklamo in veliko ljudi igra njihovo igro...

To je moje mnenje tko da... seveda pa sem proti piratom saj vendar le je to kraja ampak... Tema, ki se nikoli ne konca :D

Link to comment
Sej je ta cel topic čisti debilizem, ampak ne povečujte pa neumnosti še z izjavami o prodaji 360ke zaradi možnosti piratiziranja. Če je Slovenija takšna zabačena luknja, da folk tukaj konzole nabavlja pretežno zaradi možnosti piratiziranja, to NE velja za večino ostalega sveta, ja? Na srečo, ker drugače bi itak vse konzolastične firme že davno zaprle svoja vrata in nam vsem pokazale en lep aktion056.gif.

...hmmmm, a so mogoče strani kot mini....(da ne delam reklame) in podobne samo slovenske :D o come on...naj mi on in tisti ki našteje,da naenkrat igra dvajset špilov pokaže vse originale, pa mu bom verjel... :roll: res je malo ljudi, ki si lahko to privoščijo...pa veš koliko ljudi kupi špil samo za to, da ga butne gor(že veš kam)...Slovenija je mala malica v tem...Kitajci so daaaaaaaaaaaaaaaaaaaleč naprej... :beer: btw. mi pravi znanec:"Kaj ti bo PS3, če ne moreš igrat p...... gor..." LOL pa ni edini... :cough:

Link to comment

ma ja enako je bilo s PS2, da je postal uspešen in bo tudi se z PS3 zgodilo in bi se že sam BR niso dostopni in pekači !!!

žal tako pač je

60-70€ dat za špil ni tudi samo tako če si sam služiš denar in ne mama pa ati da ti kupita špile.

Za Skate sem dal 69.99€ :crazy: in ni vreden tega denarja nato se pa počutiš nategnjenega :doh:

Naj bi dali magično mejo PS3 in X360 špilov max 49.99 in bi bilo piraterije tudi manj ne pa 70€ :crazy: !!!

Xbox

Link to comment

Mene pri enookih morjeplovcih na KSi-ju najbolj moti to, da na veliko razglašujejo kakšni carji so, ker že igrajo neki AAA naslov (trenutno je aktualen Mass Effect, ki uradno izide 23.11.)

Tale komentar je pa sploh cvetka:

uh igra je vredna vsakega centa, cetudi ga nimas! Je najbolj izpopolnjena igra, kot v akciji in se posebej v zgodbi. Enostavno must buy. you'll see ;)
Koliko centov si ti dal? Par € za DL DVD? :roll:

Jaz v piratskih izdelkih redko najdem zabavo. Priznam, da sem nekoč tudi sam po piratskih vodah plul. In kaj se je zgodilo? Naenkrat sem imel tisoč PS2/PC iger in preprosto nisem vedel, kaj igrati. Če pa sem, pa sem se hitro naveličal.

Ko si kupiš original si kupiš orginalno igro, ki te zanima. Piratiziraš pa vse povprek. Pravtako je ponovno preigranje piratskih iger manj verjetno. Čemu tako mislim? Ker so DVD-ji, na katerih je z mastno in grdo pisavo nakracano ime igre naloženi v umazani škatli za čevlje, ki se valja nekje pod regalom, dosti manj manj mikavni, kot orginal igre, ki so zapakirane v ličnem ovitku in ponosno stojijo na polici. Do izdelka, ki si ga kupil, le imaš neko spoštovanje (razen če si rit z evri brišeš). Do gigabajtov, ki si jih pretočil iz interneta ter zapekel na DVD pač ne.

Morda se vam sliši čudno, ampak igranje orginala ima čisto drugačni, povečan občutek. Jaz sem to dojel že pred časom, nekateri boste morda kmalu, nekateri nikoli. :china:

EDIT: No, ker je to bilo malo preveč offtopic, dodajam tole: Holy war ftw!!! PS3 rules xbox 360 sucks!!!!

R&C:ToD >>>....>>> H3!!!!!!!! :bringiton:

EDIT2: Samotar, kar pusti temo. Bolje je, da nekateri osebki tukaj sproščajo frustracije, kot pa v ostalih temah na forumu. To bo pač konzolastično gnojišče. ;)

Link to comment
še to pa fertik za danes...x-box360 ne bi nikoli toliko konzol prodal, če se na njem ne bi dalo veste česa igrat...bodimo pošteni!!! Me prav zanima, če si za teh deset in še več špilov spljunu 700€, da ne štejem ostalih,ki se jih ne spomneš...ln :beer:

Debilizem brez primere.

Pa veš da 95% amerilčanov, ki si lasti xbox360, sploh ne ve, kaj je to piratstvo? In to v največjem igričarksem trgu. Podobno je z nemci, skandinavci itd., ker majo standard pač toliko višji in jim ni problema odštet 60€ oz. 60$ za špil.

V Sloveniji pa bodo cene špilov padela takrat ko piratstvo ne bo več tok razširjeno. In kdaj bo to? Nikoli.

Link to comment

Debilizem brez primere.

Pa veš da 95% amerilčanov, ki si lasti xbox360, sploh ne ve, kaj je to piratstvo? In to v največjem igričarksem trgu. Podobno je z nemci, skandinavci itd., ker majo standard pač toliko višji in jim ni problema odštet 60€ oz. 60$ za špil.

V Sloveniji pa bodo cene špilov padela takrat ko piratstvo ne bo več tok razširjeno. In kdaj bo to? Nikoli.

LOL...čudno, da je toliko ameriških strani z dolpoteg vsebinami na spletu...fak tistih 5% je gor in en od drugega dolpotegujejo... :cough::mwahaha: v ameriki je 25% nepismenih...kaj si pa pričakoval od njih...LOL...o standardu v ZDA pa kdaj drugič (btw.manj serij ameriških glej) LOL :beer: ...pa ne zali, ko jaz nobenega ne...upam,da kaj fašeš za tvojo vele besedo! lp :bringiton: :tepen: Hazer... :beer:

Link to comment
Samotar, kar pusti temo. Bolje je, da nekateri osebki tukaj sproščajo frustracije, kot pa v ostalih temah na forumu. To bo pač konzolastično gnojišče. ;)

Saj namen te teme je glih to , raje tu kot pa v ostalih sekcijah foruma !!

Gnojišče ne jaz raje temu pravim KONZOLASTIČNO VRELIŠČE

BTW lepo si napisal glede igranje piratskih verzij :thumbup: je res bolje ceniš špil , ki ga kupiš v trgovini kot pa da ga potegneš z neta !

Niti se ne poglobiš v sam špil ker drugi dan maš spet drug špil in tako naprej... in pol več neveš kaj bi naj špilal...

Če kupim špil za 60€ ga mislim tudi preigrat maximalno!! Nato ga pa prodam naprej.

Xbox

Link to comment

Še zmeraj vztrajam pri tem, da je piratstva v Ameriki vsaj polovico, če ne, tričetrtine manj kot v Evropi. Če za primer gledaš ameriške forume, se folk vseskoz sprašuje kako za vraga evropejci loh že igramo Mass Effect ali bilokateri drug špil, ko na police pride 23.11. Tud ta podatek neki pove o obsežnosti piratstva čez lužo.

35€ za original pač ni težko odštet.

Zdej spet odvisno kako gledaš na piratske in originalne špile. Jaz vem, da se z mojo 1Mbit povezavo ne bi originalni igri nič bolj posvetu in jo spoštoval, kot kopiji. Čim maš ti 100 Mbit povezavo pa je zgodba mal drugačna, ker loh šopaš po 5 špilov na dan. Enako, kot da bi mel preveč denarja in bi si lohk privošču vsak novo izdani naslov.

Jaz sicer kupujem originale, ampak se jim ne posvetim niti za odtenek bolj kot včasih piratom na Pcju. Je pa res, da špil zdej 2× preigram, ker ni keša za novega. :)

Link to comment
Tale komentar je pa sploh cvetka:
uh igra je vredna vsakega centa, cetudi ga nimas! Je najbolj izpopolnjena igra, kot v akciji in se posebej v zgodbi. Enostavno must buy. you'll see ;)
Koliko centov si ti dal? Par € za DL DVD? :roll:
Da, sem odstel par € za DL DVD. Pa kaj ma to s tem veze? Drugace pa si lastim 7 originalnih kopij in vem kaksen je feeling med igranjem. Navaden, razen tega, da mi je zal vsakega €, ki sem si ga moral prisluzit z vzdrzevanjem tovarne med vikendi. :yuck:

Kot je ze Samotar rekel 60 - 70€ je lahko dat za spil, ce ti ga mama in ati kupita oziroma od njih dobis denar ali od raznih stipendij. Sam si tega ne morem privoscit, saj bi mi zmanjkalo denarja za druge stvari.

In nehite ze bit tako zagrenjeni z enimi in istimi šalami, ki sploh niso vec smesne, kot si ze prej omenil. Drugace pa računalniški svet samo raste in ne bo nikoli zamrl. In se ni treba bati tega glede piratizacije, saj ce za vsako prodano kopijo dobijo 40€ profita..... ne bo problema. Če bi bili spili cenejsi, bi jih tudi vec ljudi kupovalo, ampak ali bi se kvantitetno splacalo? odvisno...

EDIT: Vert, od kod ti 35€? za tak denar jaz rabljene igre prodajam.... Cene se vrtijo okoli 60-70€ za spil.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.