Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Sploh pa je lahko najboljsi sodnik tisti, ki nima nobene od omenjenih konzol.Ker ce kupis eno iz med konzol ti je ze boljsa svoja kot od nekoga drugega!

To ne drži. Če nimaš nobene lahko sodiš samo po raznih opisih, videih in odzivu skupnosti. Vsi imamo svoje preference, a bistvo ne-navijaštva je ravno v tem, da ti ni sranje vse kar ti ni všeč.

Link to comment
Electronic Arts Inc.has announced that the award-winning space epic Mass Effect™ will be released for the PC in May 2008. Published by EA and re-designed for the PC, Mass Effect invites players to take the role of Commander Shepard as they set out on an adventure to save the galaxy from imminent destruction. Wrought with treachery, heroism, difficult decisions and a universe filled with unique and colorful species, Mass Effect delivers a truly compelling storyline.

Mass Effect serves as a powerful example of video games as an art form, delivering new levels of emotional intensity, realistic characters and a gripping storyline – all set in a compelling new universe,” said Ray Muzyka, General Manager, BioWare and Vice President, Electronic Arts. Frank Gibeau, President of EA’s Games Label added, “EA has struck an agreement with Microsoft to handle future publishing for Mass Effect. We are looking forward to releasing Mass Effect on the PC this Spring and brand new titles in the future.”

Originally released for the Xbox 360™ videogame and entertainment system, Mass Effect has received critical acclaim throughout the world with more than 70 awards including Game of the Year, Console Game of the Year and Role-Playing Game of the Year. Mass Effect combines a deep story with intense combat and challenges the player to make difficult decisions that can significantly impact the course of events. An innovative conversation system allows for lifelike interaction with some of the most realistic digital actors, voiced by Hollywood actors such as Seth Green, Marina Sirtis, Lance Henriksen and Keith David. Mass Effect for the PC has not yet been rated by the Entertainment Software Rating Board.

• Optimized controls designed specifically for the PC.

• High resolution visuals – Mass Effect for the PC features highly detailed textures, characters and environments.

• Fully customizable controls – PC gamers can re-map the control scheme any way they like.

• Run & Gun Control – Players can assign biotic powers or skills to ‘hot keys’ allowing them to play Mass Effect with a heavier focus on action.

• New decryption mini-game.

• New inventory screen GUI and functionality – The enhanced inventory system makes it easier for players to equip and modify their weapons and armor.

PC - Epic win :bowdown: :bowdown:

Link to comment

Jaz sem kupil Xbox 360 zaradi kao mnogih ekskluziv pa sta očitno 360 in PC premočno povezana in skoraj nič ne ostaja na 360 exclusive.

Gears of war - je izšel na pc

Bioshock - je izšel na pc

Viva pinata - izšla na pc

Mass effect - izšel na pc

Samo še Halo 3 pa Lost odyssey pa je kompletek izpolnjen. Škoda res :(

Ker špili kateri grejo na pc so razlog da sem kupil 360 :(:(:( ...

No saj bo bolje ko dobim v roke Lost odyssey :beer::beer:

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Jaz sem kupil Xbox 360 zaradi kao mnogih ekskluziv pa sta očitno 360 in PC premočno povezana in skoraj nič ne ostaja na 360 exclusive.

Gears of war - je izšel na pc

Bioshock - je izšel na pc

Viva pinata - izšla na pc

Mass effect - izšel na pc

Samo še Halo 3 pa Lost odyssey pa je kompletek izpolnjen. Škoda res :(

Ker špili kateri grejo na pc so razlog da sem kupil 360 :(:(:( ...

No saj bo bolje ko dobim v roke Lost odyssey :beer::beer:

Res je. Samo po mojem je glavna prednost nekaterih špilov na xboxu (kot npr. Halo 3) v multiplayerju, ki je bolj pošlihtan kot na PCju (zdi se mi da Games for Win LIVE se ni ravno dobro prijel...? )

Če jih pa hočeš samo v singleplayerju igrat je pa nakup xboxa skoraj nepotreben, če imaš primeren PC.

Skratka PS3>>X360. :D;) (da ne zaidemo preveč iz teme)

Link to comment
Jaz sem kupil Xbox 360 zaradi kao mnogih ekskluziv pa sta očitno 360 in PC premočno povezana in skoraj nič ne ostaja na 360 exclusive.

Gears of war - je izšel na pc

Bioshock - je izšel na pc

Viva pinata - izšla na pc

Mass effect - izšel na pc

Samo še Halo 3 pa Lost odyssey pa je kompletek izpolnjen. Škoda res :(

Ker špili kateri grejo na pc so razlog da sem kupil 360 :(:(:( ...

No saj bo bolje ko dobim v roke Lost odyssey :beer::beer:

Res je. Samo po mojem je glavna prednost nekaterih špilov na xboxu (kot npr. Halo 3) v multiplayerju, ki je bolj pošlihtan kot na PCju (zdi se mi da Games for Win LIVE se ni ravno dobro prijel...? )

Če jih pa hočeš samo v singleplayerju igrat je pa nakup xboxa skoraj nepotreben, če imaš primeren PC.

Skratka PS3>>X360. :D;) (da ne zaidemo preveč iz teme)

To da so teli spili prisli na PC dokazuje samo to, da ima xbox veliko boljse spile od PS3!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Jaz sem kupil Xbox 360 zaradi kao mnogih ekskluziv pa sta očitno 360 in PC premočno povezana in skoraj nič ne ostaja na 360 exclusive.

Gears of war - je izšel na pc

Bioshock - je izšel na pc

Viva pinata - izšla na pc

Mass effect - izšel na pc

Samo še Halo 3 pa Lost odyssey pa je kompletek izpolnjen. Škoda res :(

Ker špili kateri grejo na pc so razlog da sem kupil 360 :(:(:( ...

No saj bo bolje ko dobim v roke Lost odyssey :beer::beer:

Res je. Samo po mojem je glavna prednost nekaterih špilov na xboxu (kot npr. Halo 3) v multiplayerju, ki je bolj pošlihtan kot na PCju (zdi se mi da Games for Win LIVE se ni ravno dobro prijel...? )

Če jih pa hočeš samo v singleplayerju igrat je pa nakup xboxa skoraj nepotreben, če imaš primeren PC.

Skratka PS3>>X360. :D;) (da ne zaidemo preveč iz teme)

To da so teli spili prisli na PC dokazuje samo to, da ima xbox veliko boljse spile od PS3!

But ofc lol.

Link to comment

vsi ste pozabil še omenit izvrstn lost planet, tudi ta je zajadral na PC, sedaj pa še na PS3. Se pa strinjam s Kekkenom (TBH, ga jurc kliče kek zato ker nezna napisat kekken), halo 3 je super igra. sem jo zadnč pri kolegu igral, in morm rečt da seka. je pa res da mi je blo mal bed ker je konzola tok vrela da BV

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

OK, verjetno nisem edini, ki ob novici da Mass Effect prihaja na PC, občuti nekakšno razočaranje.

Saj ne, da bi želel, da bi PC-jaši bili prikrajšani za dobre igre s konzol, namreč sam trenutno nadgrajujem PC za AOC in sem trenutno bolj PC-igralec, vendar se nekako počutim enostavno povedano nategnjenega s strani Microsofta.

Iskreno povedano, če bi vedel, da se bo to zgodilo (kar bi lahko predvideval, ker so trenutno skoraj vse igre iz moje zbirke izšle ali bodo tudi za PC) Xbox-a povohal ne bi.

In si prišparal strošek, ki ga imam s konzolo: enkrat popravilo, enkrat dražje igre, kar se po desetih kupljenih že lahko primerja z razliko v ceni dobrega računalnika.

S PS3 bi vsaj bil prepričan, da bom res igral ekskluzive, pa kot ljubitelj filmov tudi gledal v formatu, ki je izgleda zmagal.

Tako da, v drugi polovici letos pade PS3.

MS, kar tako naprej, pa bo PS3 zmagal.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

xseno po vsej verjetnosti se bo to zgodilo.

Kaj še potem ostane Xbox360 od ekskluziv? Nič.

Alan Wake - pride na PC

Too Human - verjetno tudi

Fable 2 - seveda, čeprav malce kasneje

Halo 3 - samo vprašanje časa

OK ostane serija PGR, kako dolgo. S tem, da lahko mojo trojko črtam, ker kanta javlja naj vstavim drug disk.

Aja, da ne pozabimo, a se lahko tako na PC kot PS3 igra preko interneta zastonj.

HD-DVD, ja pa ja, crashed and burned bi rekel Tom.

Edino kar je opravičevalo nakup te kante je bil Mass Effect, sedaj pa še tega veselja ni več.

A je potem še sploh razlog za nakup MS-kante?

BTW a se da dokupiti kakšen vmesnik za priklop brezžičnih kontrolerjev na PC, da bom imel vsaj nekaj dobrega od MS-šatulje?

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Pravkar sem spoznal resnico... :sweat:

Posuvam se s pepelom... PS3 je najbolša konzola ever.

Osebno sem mislu, da nima nobene pametne igre... dokler nisem odprl oči in uzrl resnice...

Danes sem opazil, da je že davnega že 27. septembra izšla najboljša igra nove generacije Agarest Seneki.

To je ta igra:

medium_ps3sexgamerevistited.jpg

:D

Žal je samo v japonščini, kar je zame nekako ovira, ker namreč sam ne poznam grabljic (japonske pisave).

Bom počakal, da jo prevedejo, potem bo pa to itak najboljša ekskluziva na konzoli ever. Takoj ko jo izdajo v angleščini ubodem PS3.

Zelo podobno čakam, da bodo prevedli igro Doki Doki Majo Shinpan za DS....

Sam kaj ko ne bodo prevedli... :( Prekleti japonci ves dober stuff obdržijo ponavadi zase, nam pa futrajo razne Genjije, Gundame in Dinasty Wariorse 11... Nej prevedejo raje kakšno dobro igro kot je Agarest Seneki ali Doki Doki... To so igre!

Da ne bo kdo preveč resno vzel... Načeloma se hecam... sam v vsakem hecu je del resnice...

Knights of Xentar je bla legendarna igra.. :beer: In kaj je boljše kot hentai v HD-ju? :D

PS: Naslednjič, ko bo flamewar glede tega kera konzola ma boljše igre predlagam PS3 fanboyem naj ne omenjajo več svojih zlatih 5 (Resistance, Motorstorm, Ratchet, Warhawk in Heavelysword, zeh), ker se vam ob omembi zlatih 5 xboxaši vedno smejijo v obraz.

Naslednjič, ko bo ta debata rečite tako:

"PS3 nima dobrih iger? LOL Itak, da jih ma! Two words: Agarest Seneki."

In xboxaši bodo obmolknili. Nimajo, da praskajo proti temu.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
OK, verjetno nisem edini, ki ob novici da Mass Effect prihaja na PC, občuti nekakšno razočaranje.

Saj ne, da bi želel, da bi PC-jaši bili prikrajšani za dobre igre s konzol, namreč sam trenutno nadgrajujem PC za AOC in sem trenutno bolj PC-igralec, vendar se nekako počutim enostavno povedano nategnjenega s strani Microsofta.

Iskreno povedano, če bi vedel, da se bo to zgodilo (kar bi lahko predvideval, ker so trenutno skoraj vse igre iz moje zbirke izšle ali bodo tudi za PC) Xbox-a povohal ne bi.

In si prišparal strošek, ki ga imam s konzolo: enkrat popravilo, enkrat dražje igre, kar se po desetih kupljenih že lahko primerja z razliko v ceni dobrega računalnika.

S PS3 bi vsaj bil prepričan, da bom res igral ekskluzive, pa kot ljubitelj filmov tudi gledal v formatu, ki je izgleda zmagal.

Tako da, v drugi polovici letos pade PS3.

MS, kar tako naprej, pa bo PS3 zmagal.

Menda nisi edini si pa med redkimi sigurno, to, da bo večina iger na pcju se je že vedlo prej prav tako, da bo mass effect med njimi. Škoda edino, da je na pcju vse tako polovičarsko narejeno zadnje čase, ker ga večina razvijalcev ne jebe, ker na njem ni denarja, sicer pa komu se, da zajebavat z raznimi patchi nonstop, kupovanjem novega hardware.

Tak, da to sigurno ne bo razlog, da bo ps3 zmagal, pač večini se ne, da jebat z špili na pcju, ko pa je na konzolah vse tak user friendly.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.