Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Tale s korenckom v riti je prav izvirna.. :lol: :thumbup: ...

Glede pogovara med samo igro je pa tko, da na ps3ki folk sploh nima mikrofona in se sploh ne more zguvarjat z drugimi igralci...

Na primer pri xboxu lahko vsak igralec komunicira saj ima mikrofon kajne?

buahahaha kako kurac pa ti veš da na ps3 folk nima mikrofona ko ga sploh nimaš? MP na ps3 igram skoraj dnevno in tako na oko lahko potrdim da je gor več folka z mikrofonom kot brez (čeprav jih še vedno dosti nima). Razumem da ti ps3 ni všeč, samo da se vsako stvar zlažeš da dokažeš koliko je ps3 slab pa ni kul. :a_a:

Da še dodam, recimo, da pri igri Warhawk zraven dobiš mikrofonček, ki začuda lepo deluje.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
NJABOLJŠE KONZOLE NI!!!

So samo najboljše konzole za tvoje potrebe.

------------------------------------------------------------

Kar se ekskluziv tiče: Kaj ima pa x360? Pa poglejmo Forza Motosport, Crackdown, Geometry wars (XBLA), emmmmm konec!

Kaj ima PS3: Warhawk, Ratchet and clank, Gran turismo, Motorstorm, emmmm konec!

Kaj ima Wii: Zelda, Pokemon, Mario, še nekaj stvari pa sem pozabil naslove. To bi bilo vse!

To so seveda ekskluzive, ki so meni všeč. Fora je v tem, da ima zame PS3 največ dobrih ekskluziv. Torej ne moreš rečt, da ima pa ta konzola več dobrih ekskluziv - zato, ker meriš po sebi.

----------------------------------------------------------------------

No tukaj se ne morem strinjat da ima ps3 več exkluziv kot xbox360.

Ubistvu jih ps3 nima niti do gležnjev toliko kot xbox360

Amped 3

Battlestations: Midway

Bomberman: Act Zero

Dead Rising on Xbox 360Bullet Witch

Call of Duty 2

Chromehounds

Condemned: Criminal Origins

Crackdown

Dance Dance Revolution Universe

Dead or Alive 4

Dead or Alive Xtreme 2

Dead Rising

Earth Defense Force 2017

Full Auto

Fuzion Frenzy 2

Gears Of War on Xbox 360Gears of War

Import Tuner Challenge

Kameo: Elements of Power

Lost Planet: Extreme Condition

MotoGP 06

Ninety-Nine Nights

Over G Fighters

Perfect Dark Zero

Prey

Project Gotham Racing 3

Quake 4

Ridge Racer 6

Project Gotham Racing 3 on Xbox 360Rumble Roses XX

Star Trek: Legacy

Table Tennis

Tetris Evolution

The Lord of the Rings: The Battle For Middle-earth II

The Outfit

Top Spin 2

Viva Pi

Link to comment

No glede število mikrofonov, kako lahko sploh reces, da imajo vec kot polovica ljudi mikrofone, kaj je bil warhawk res tako bujno prodan.. :? ...

Kot na primer imas pri xboxu, ima vsak uporabnik liva doma slusalko s katero se lahko pogovarja..Aja pa se eno dejstvo je, da je ps3 gamepad prelahek in narejen iz slabe plastike. ;)

Glede wiija pa sploh ne mislim da je najboljsi, obratno wii je pac samo za kaksne trenutke in ni konzola katero bi drkal vsak dan po pet ur.. :china:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Vprašanje je, koliko od exkluziv na vsaki konzoli je AAA titlov.

Ker kolikor jaz vem PS3 objektivno gledano nima enega ekskluzivnega AAA titla...

Ja, vsak fanboy bo rekel, da so Motorstorm, Uncharted, rachet, Resistance, Warhawk vsi AAA titli, vendar objektivno pač niso.

Najlepše pa je tudi to, da imajo vsi PS3 fanboyi zelo enak okus za igre... vsak našteje istih pet iger... najbrz zato ker vsak našteje glih vse, ki so kolikor toliko igralne?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
No glede število mikrofonov, kako lahko sploh reces, da imajo vec kot polovica ljudi mikrofone, kaj je bil warhawk res tako bujno prodan.. :? ...

Pa ti si retard. Pa ka mislis da se sam prek Warhawka da dobit slusalko al kaj? LOL'd ...

Travar pol pa reces da nisi fanboy. Haha.

Caki kdaj pa je dobil 360 vecino svojih dobrih spilov? V drugem letu ce se ne motim...

atomikus kolk od teh jih lahk pa lahko igras na PCju? Vecino ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Ko smo že pri tem kdo ima slušalko - saj pri Xbox360 je tudi nima vsak na Liveu, ker pač nekateri niso kupili Premium paketa. Lahko pa so vseeno šli na Live.

Kar se spiska ekskluziv in fanboyev tiče - jaz sem lepo napisal, da so tiste ekskluzive KI MENE ZANIMAJO. Torej mene!!! Nisem napisal, da so super nevemkaj ampak, da so ekskluzive, ki na konzolah mene zanimajo. In ne mi govorit fanboy, če rečem, da ima zame PS3 največ dobrih iger. Glede nato, da si lastim vse 3 konzole lahko povej kaj je meni všeč in kaj ni. Jaz sem pri naslovih zelo zbirčen in vzamem samo tisto kar mi je res všeč. In, če mene neka igra ne zanima lahko dobiva ocene 100 pa je ne bom kupil - ker mi ni všeč! KUPITE SISTEM KATERI IMA ZA VAS NAJVEČ DOBRIH IGER! Sedaj pa še to: "vsatvi poljubno žaljivko".

Kontroler je na PS3 slab in to še vedno trdim - čeprav je moj težji od drugih zaradi male modifikacije, ki sem jo izvedel :D .

Link to comment
No glede število mikrofonov, kako lahko sploh reces, da imajo vec kot polovica ljudi mikrofone, kaj je bil warhawk res tako bujno prodan.. :? ...

Kot na primer imas pri xboxu, ima vsak uporabnik liva doma slusalko s katero se lahko pogovarja..Aja pa se eno dejstvo je, da je ps3 gamepad prelahek in narejen iz slabe plastike. ;)

Glede wiija pa sploh ne mislim da je najboljsi, obratno wii je pac samo za kaksne trenutke in ni konzola katero bi drkal vsak dan po pet ur.. :china:

Govorim iz prakse, kot sem napisal nimajo vsi mikrofona, veliko pa. Pa tudi ni nujno da do mikrofona prideš samo z Warhawkom. Ti pa si napisal da ga skoraj nobeden nima.

Kar se pa tiče AAA špilov eden je... UNREAL TOURNAMENT 3 :bowdown: :bowdown: :bowdown:

:bowdown: :bowdown:

res da bo multi, a to nima veze :D

UT :bowdown:

sicer pa sem do sedaj osebno v vseh ekskluzivah užival. Celo LAIR ki mi ga je frend posodu (sicer ga igram bolj malo, ker sem zaseden z UTjem :bowdown: ) je kar kul igra. Predvsem pa nudi drugačno in svežo izkušnjo kot večina iger, to je res lušten in zanimiv špil, kdor ga hoče sprobat a so ga odvrnile slabe ocene naj ga kar, saj je res kul špil.

Link to comment
manbearpig zakaj se ti sploh oglašaš v tej temi če nimaš niti konzole :doh:

Imam wii ...

Ampak fora je v tem, da sem jaz pri ocenjevanju med xom in ps3ko lahko najbolj realen, ker takoj ko imas konzolo si bolj na njeni strani kot pa na "nasprotnikovi" kapiš?

Am.. mattra ti pa men ne bos govoru da sem.. aa.. retard, tko da se pomir kokoška mala.. :chicken::lol:

;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Jaz vem samo to, da bo MaTTra nakoncu moralni zmagovalec.

Na svojem PS3ju bo špilal na emulatorju vse špile od 360, Wii, SNES, foldal@home, klepetal s kolegi na Home-u, poslušal glasbo, gledal najnovejši Blu-ray title, vse to medtem, ko bo hostal 5000 player game Crysisa. Brez laga obv~.

Ni kej... to je moč PS3ja.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ah kdo se pa se sekira kaj rece Manbear itak vsi vemo da je to en otrok ki nima pojma in nabija neki brez veze samo da se folk krega potem za razno razne debilizme

@alkhor ti ze mas UT ane jaz se cakam vsi pravijo da je res hud spil

Ja ja špil seka. :D Igra se zelo podobno kot prejšnji deli, do sedaj sem igral skor samo CTF in DM, ki res seka. Totalen kaos. :D Orožja so klasična, mape so zelo dobre, a sem pričakoval kaj več pri prehodu na "next-gen". Vsaj DM mape se igrajo isto kot leta nazaj. No saj to je za UT kvečjemu uredu. Modi delajo super, če se pridružiš igri ki igra z določenim modom ti ga skopira v par sekundah brez problema. Zame trenutno naj MP igra na PS3 (res pa je da mi CoD stil ni preveč všeč).

Link to comment
Jst sm pa lahko še bolj realen od tebe, ko imam obe konzoli in igram in eno in drugo že skoraj pol leta ;) .

Jaz sem na enakem kot ti...lahko pa recem tudi, da je x360 boljsa konzola kot ps3...moje mnenje :D

Boljša konzola ali boljši špili? Ker men osebno je PS3 bolša konzola, problem so špili. Xbox je sestavljen kot da bi ga sestavu šiptar, kvaliteta izdelave je obupna.

DejchSLO.png
Link to comment
Jaz vem samo to, da bo MaTTra nakoncu moralni zmagovalec.

Na svojem PS3ju bo špilal na emulatorju vse špile od 360, Wii, SNES, foldal@home, klepetal s kolegi na Home-u, poslušal glasbo, gledal najnovejši Blu-ray title, vse to medtem, ko bo hostal 5000 player game Crysisa. Brez laga obv~.

Ni kej... to je moč PS3ja.

spominjas me na gadne ameritarde ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.