Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ti si taki komik. :) Si dejanko vecji car od Zrnca. Pa je ta izjavil, da pred njim se Slovenclji nismo smejali, ker nismo vedli kaj je komedija.

Ti, nebi vedel... ne spremljam Zrneca, ker sre mi ne zdi car kot tebi. To najbrz zato ker ga gledam kot bedaka in ne kot "umetnost".

Pa ironicna situacija I'd say. Vsem ostalim trobis, kaksni fanboji so, a kaj pa ti pocnes? Zgleda kot da si porocen s katerim pizdunckom od rockstarja, morda kar z obema?:) Go figure.

Ja sem Rockstar fanboy. To lahko povem naglas brez sramu. Niso me še nalagali in niso me še razočarali. In verjamem da delajo igre z srcem in ne samo zaradi dnarja.

Bolše Rockstar fanboy ker boš dobil stvari deliverane, kot pa Sony (ali M$) fanboy, ki požre tono dreka in laži in še zmeraj ohranja "ponos".

In ja, GTA je IMHO najvecje prenapihnjeno govno po HALO seriji. :) Pa misko, ko bos ti zacel cenit igre kot umetnost samo po sebi, ne po sistemu na katerem tecejo, se mi javi. In ce ze moram to izreci, edini vrhunski izdelek Rockstarja je Table tennis (Xbox360), vse ostalo je nepotrebno na eno zogo narejeno govno, ki vkljucuje nasilje, samo za to, da se javnost zgraza in njim rastejo delnice.

Še dobro da je to samo "IMHO".

Me pa zanima katera igra zate ni na prvo žogo narejeno govno? Ker GTA je lahko govno, na prvo žogo pa pač ni. Je pa res, da po napisanem vidim, da si človek, ki pač ne premore neke jake inteligence in kot tak ne ve kaj pomeni "na prvo žogo".

Btw: Igre cenim po tem koliko me zabava, ko jo igram - edini kriterij. Ne kot umetnost in niti približno po sistemu na katerem tečejo.

Če misliš, da je GTA narejen za rast delnic ti lahko povem, da obstajajo mnogo učinkovitejši načini za "rast delnic". GTA to zagotovo ni. Kot sem omenil projekti z visokimi vložki in relativno visokimi dobički, ki s seboj vlečejo še milijonske tožbe in odškodnine za delničarje niso ravno "varna naložba".

Electronic Arts ima lepo formulo za delnice. Vsako leto nova FIFA. To je tisto pravo, verjemi.

Ko bos naredil spil, nabral izkusnje pri kaksni vecji firmi, ti bom pustil solit pamet, do tedaj pa ne ti meni fanboy, gut?

Lol? Zakaj naj bi naredil nek špil in si nabral izkušnje? To nima nobene veze z ničemer.

To je tko kot, da bi moral znat sestavt avto in ga raztavt za to, da bi lahko ocenil, da je en bolši od drugega. To ni potrbno. Jaz sem uporabnik.

Sicer pa sem ti navedel samo par dejstev zakaj mislim da GTA DLC ne bo razočaral - ti jih pa očitno ne uspeš razumet ali pa jih razumeš in ne spraviš skupaj enga pametnega kontra argumenta zakaj naj bi DLC smrdel.

Bottom line: Si PS3 fanboy. Če tega sam ne vidiš je to zato ker si fanboy. Lahko pa verjameš meni na besedo. Ali pa tudi ne, ker ti resnica ne paše.

...do tedaj pa ne ti meni fanboy, gut?

Fanboy. :lol:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ti, nebi vedel... ne spremljam Zrneca, ker sre mi ne zdi car kot tebi. To najbrz zato ker ga gledam kot bedaka in ne kot "umetnost".

Lej, si zajebal ze na prvi crti. Sarkazem detektor ti ne dela, al pa ne sparaj pri Duracelkah. Zrnec je sinonim za debila in ce se ti vecji car od njega, do the math. :)

Ja sem Rockstar fanboy. To lahko povem naglas brez sramu. Niso me še nalagali in niso me še razočarali. In verjamem da delajo igre z srcem in ne samo zaradi dnarja.

Bolše Rockstar fanboy ker boš dobil stvari deliverane, kot pa Sony (ali M$) fanboy, ki požre tono dreka in laži in še zmeraj ohranja "ponos".

No smo prisli nekam, si fanboy. :)

Še dobro da je to samo "IMHO".

Me pa zanima katera igra zate ni na prvo žogo narejeno govno? Ker GTA je lahko govno, na prvo žogo pa pač ni. Je pa res, da po napisanem vidim, da si človek, ki pač ne premore neke jake inteligence in kot tak ne ve kaj pomeni "na prvo žogo".

Spet si ga fajn mimo pihnil, ze veckrat sem ti dokazal, da nimas pojma in ze zaradi tega premorem vec inteligence kot ti. :) Ce ne drugega sem lepsi od tebe. Hm rockstar fanboy, povej mi kaj je gonilna sila glavnih rs spilov (gta, bully, manhunt)?:) A ni naslije? Najvec folka goji do tega love/hate custva in ker doticni rc spili to naslavljajo oz. celo mecejo v visave, je to na prvo zogo. Skratka, da bodejo bogi rc fanboyi lahko mlatili vse po vrsti v navidezenem svetu. Morda se komu se utrga in izvede kak masaker, bo pa to se dodatna publiciteta. Win win situacija. Get a life.

Spili, ki te zanimajo: ICO, Shadow of the Colossus, Okami, Eternity's Child, Echochrome, PixelJunk Monsters, Bomberman, Chrono Trigger, Valkyrie Profile, Jeanne d'Arc, Vagrant Story, Syndicate, slovenski The Ring of the Nibelungen in se poln kup spilov..

Btw: Igre cenim po tem koliko me zabava, ko jo igram - edini kriterij. Ne kot umetnost in niti približno po sistemu na katerem tečejo.

Hm, cudno potem, da te zabavajo samo spili na 360.

Če misliš, da je GTA narejen za rast delnic ti lahko povem, da obstajajo mnogo učinkovitejši načini za "rast delnic". GTA to zagotovo ni. Kot sem omenil projekti z visokimi vložki in relativno visokimi dobički, ki s seboj vlečejo še milijonske tožbe in odškodnine za delničarje niso ravno "varna naložba".

Keep telling yourself that. Eno dejstvo je, da sta najvecja lastnika T2I OppenheimerFunds in FMR LLC, ki sta obe bolj kot ne spekulacijski investicijski firmi. Until shit sells, we're there. Zdaj ce se ne ves, je T2I tarca prevzema s strani EA in je prislo do zbrke, kjer delnicarji tozijo krovno firmo za nateg. :) Drugo dejstvo je, da niti ene tozbe v zvezi z nasiljem niso izgubili, nekaj pa jih je kar magicno izpuhtelo, ko so udejanjili proti-tozbe. Mediji so se razpisali in naredili svoje. Manhunt 2 je drugi tipicen primer izigravanja. Vedelo se je, da spil ne bo dobil ratinga, pa so vseeno dali v oceno in potem s prstom kazali, ces cenzura in kak smo mi bogi. Poglej malo kaj se dogajalo z delnicami T2I v tistem obdobju, pol pa pametuj.

Electronic Arts ima lepo formulo za delnice. Vsako leto nova FIFA. To je tisto pravo, verjemi.

A res, kaj pa je potem T2I NBA2Kx? :) Poglej malo IR, kjer so napisani njihovi favoriti: http://www.shareholder.com/visitors/DynamicDoc/document.cfm?...20here&Page=4

Lol? Zakaj naj bi naredil nek špil in si nabral izkušnje? To nima nobene veze z ničemer.

To je tko kot, da bi moral znat sestavt avto in ga raztavt za to, da bi lahko ocenil, da je en bolši od drugega. To ni potrbno. Jaz sem uporabnik.

Sicer pa sem ti navedel samo par dejstev zakaj mislim da GTA DLC ne bo razočaral - ti jih pa očitno ne uspeš razumet ali pa jih razumeš in ne spraviš skupaj enga pametnega kontra argumenta zakaj naj bi DLC smrdel.

Bottom line: Si PS3 fanboy. Če tega sam ne vidiš je to zato ker si fanboy. Lahko pa verjameš meni na besedo. Ali pa tudi ne, ker ti resnica ne paše.

Ja tocno, ti si uporabnik. Pac, drzi svoja bolana mnenja za sebe, ker roko na srce nobenega ne zanimajo. Dejansko z vsako izjavo v mojih oceh postajas vedno vecji idiot. Bi pa te zacelj resno jemati, ko bi res imel kaj pametnega za povedat oz. bi imel neke izkusnje ter osnove. Skoda te je. :)

Pa se enkrat, I don't give a shit about GTA in DLC, ok?:) In cetudi bi, bi me trenutno gladko bolelo za tvoje mnenje in nikjer nisem rekel, da bo stvar smrdela. Vprasal sem samo, kdaj so besede in vlozen denar dovolj? Za fanboje zgleda da ja. Nevem, normalni ljudje pac pocakajo, bi rekel. In tak za info, ne posedujem samo uboge ps3jke, da bi jo castil do onemoglosti, kot to ocigledno od mene pricakujes.

Fanboy. :lol:

Grow up!:)

(:

Link to comment

Ej cuj poslaš mudel, ti ke ves de ma Plajstašn 3 ful hude igrce, moj kolega ma un Uncharacted Dragon Forc pa GTA4 in je taful huda igrca. Tizt xboks pa sploh ni cool kr mi je sšolc reku tk ker nia sploh za dvdje gledt in pol ni fajn, sam dbest mi je bil un Asaasin Cried ke ful koleš sam ni dbest ker je na navdnem TVju grda grafics, Playstajšn pa ful to dbest nrdi da je un HD kao high graphic resolušn

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.