Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Sicer pa sem se danes zamislil če ni bil nakup ps3 slaba poteza in razmišljal če ga nebi bilo boljše prodat, zaradi ne preveč dobrih exluziv ker me edino god of war 3 drži še pokonci.

Jaz se popolnoma zavedam, da je bil nakup PS3 slaba poteza... prodal ga pa ne bom, ker je hardware super fantastikus. Pa ne za igre. Za igre je kombinacija Cella, slabega grafičnega čipa, malo rama in počasnega BD pogona popolnoma zgrešena, kar se tudi lepo pozna na multiplatformih. Hvala bogu, da mam za igre 360.

Hardware je super fantastikus, ko ga bom lahko enkrat vpregel na 100%, gor inštaliral custom FW in uporabljal PS3 kot dedicated HTPC, ki lahko downloada torrent in predvaja vse formate filmov, ki jih pozna svet in seveda deluje na 10 decibelih. Seveda so to računi brez krčmarja, sam dejansko je to edini razlog, da škatle ne bom prodal. Čakal bom, ker verjamem, da bo homebrew na PS3 enkrat, ko bo mogoč nekaj najboljšega pod soncem...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Kaj pa je tako posebnega pri K2, da bi si zaslužil oceno 91+?

Emmm... igra je Halo killer? Če to ni posebno potem res nevem kaj je.

Najbrž preprosto dejstvo, da ima zadeva ene 10 frejmov input laga.

Seveda Guerilla pravi, da je to namerno, ker kao poveča "realizem"... Vrjanta "its not a bug, its a feature"... LOL

Anyway... input lag je tle najbrž zato, da se prikrije ogaben fremerate v igri... poskušajte nastaviti aiming speed na maximum in se mal obračajte naokrog... kolko frejmov na sekundo teče zadeva? Jih je 15 ali morda celo 20? :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Evo, bom pretipkal zadnji odstavek opisa v Jokerju:

"Osrednje vprašanje glede nakupa in užitka v Killzone 2 je torej, koliko si sit streljank v okolju druge svetovne vojne (kajti igra spada mednje, ne glede na vse ZF-okraske) in takega multiplayerja, kakršnega si deležen. Špil se igra dobro in je izvedbeno udaren kot malokaj, toda nivo kopiranja in neambicioznosti je naravnost zastašujoč. Če si bolj zelene sorte ali ti dogaja preigravanje enih in istih konceptov, te bo najverjetneje krepko navdušil. V nasprotnem primeru ga boš uporabil kot fino iztočnico za kritiko igričarske industrije, ki raje biča sprejete in zanesljive koncepte, kot da bi tvegala z inoviranjem."

Mislim, da tule zelo dobro piše komu se bo špil zdel kot material za 90 (ali več) in komu za 70 (ali manj).

Link to comment

Mah. Osebno mnenje glede codov.Res prešpilal sem prfektno enko in še bolj prfektno dvojko, sploh MP pri 2ki je res neki najboljšga.Ampak pol se je pa vse poslabsal, skos se ponavla in za moje pojme cod nima kakšnega asa v žepu.Ampak ok.Moje mnenje.

Te ocene v jokerju so pa res kao ful neki realne.Dejte no.Ta ocena je ocena od unga tipa ki je morda totaln xbox fanboy in pač postavi splabso oceno.Sploh pa se mi zdi 80 čisto soliden in igralen špil. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Mah, Sneti pa vsi ostali "opisovalci." Se spomnim ene debate, ki smo jo meli na Livu pred časom, o tem kako so on in njemu podobni bolj pisci kot igralci... Zanašali smo se pa na to, da je o Halo 3 napisal 4 strani dolg članek, potem ko je mel recimo v multiplayerju odigranih okoli 20 matchev. Sem ravno zarad tega sem šel prej brat tisti članek, v katerem piše o udobnosi in zanesljivosti multiplayerja, ki naj bi bil totalno brez laga. Seveda, če igraš s Slovenci, če mu ob bok postaviš Gears of War pa še tolko bolj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Brez kreganja, samo zanimalo me je. Mah tudi Snetko ni vsemogočen, čeprav se po videnem in preigranem dokaj strinjam o oceni Killzona. Dober špil, ki pa pač ni presežek. IMO že dolgo ni fantastičnega FPSja, ki bi upal inovirati, a je napisano o kopiranem totalno preseravanje.

Link to comment

Nevem kaj pizdite čez snetija,meni se zdi da od vsega gledano še pr jokerju dajo najbolj realne ocene,pol pa gledaš kaki gamespot,ma vsaka igra že 9.0 oceno.pa razni gametrailersi pa takšne bedarije,pojma nimajo,špilajo eno urco,pol pa opišejo kaj vidijo,se zato pa v video rewievah zmeraj vidiš odlomke iz začetka igre.razn če je res kaka super igra,tista pa pol tak dobi 95 po tamalem.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Brez kreganja, samo zanimalo me je. Mah tudi Snetko ni vsemogočen, čeprav se po videnem in preigranem dokaj strinjam o oceni Killzona. Dober špil, ki pa pač ni presežek. IMO že dolgo ni fantastičnega FPSja, ki bi upal inovirati, a je napisano o kopiranem totalno preseravanje.

Točno tako. Špil je spljuval na čisto drugi točki, kot pa je zaslužil. Helgasti in Kilrathi-ji? Helgasti in špartanci?

Za boljšo primerjavo:

oi-tn-wal.jpg

o6-kilrat.jpg

Po njegovem so si teli podobni. Okeeeeeeeei........

Link to comment

S tem ko je napisal, da so si podobni ni mislil na videz ampak na njihovo razmišljanje, cilj.

Zanimivo pa je kako je bil pred opisom KZ2, Sneti nek PS3 "bog" ste ga vsi castili in kako pravično ocenjujejo v Jokerju, sedaj pa ko naj bi prisel na PS3 nek bogi batina špil in je pripopal ocno 80

je pa dežurni bedak.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Fuck... kere mevžice tejle Sony fanboyi... Dobijo povprečno streljanko z ne malo tehničnimi zajebki in se hudujejo nad ocenami... Kaj pa vam ni jasno? A mislite, da je zaradi ocene igra kaj slabša ali celo kaj boljša?

Zavedajte se, da bi lahko Killzone 2 dobil oceno 100 na metakritiku ali jokerju, pa bi bil še vedno povprečna streljanka z veliko input laga in krasnim frejmratom. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
S tem ko je napisal, da so si podobni ni mislil na videz ampak na njihovo razmišljanje, cilj.

Zanimivo pa je kako je bil pred opisom KZ2, Sneti nek PS3 "bog" ste ga vsi castili in kako pravično ocenjujejo v Jokerju, sedaj pa ko naj bi prisel na PS3 nek bogi batina špil in je pripopal ocno 80

je pa dežurni bedak.

Nasploh še vedno menim da je Sneti zelo dober opisovalec. Vendar se s tem opisom ne strinjam! Tako kot se ti nisi z nekaterimi? Si morda kdaj odigral slab špil, ki je tebi bil dober?? Seveda si, ampak zdaj ko govorimo o K2, si nočeš priznati. In ja, kako ste ubogi. Zdaj, ko sem stopil v bran Killzonu 2, sem takoj PS3 fanboy, čeprav sem nedavno stalno visel na 360 in sem še vedno mnenja da ima 360 skupno več dobrih ekskluziv. Ampak nima veze, takoj ko igraš ps3 špil si PS3 fanboy.

Link to comment

No, seveda imamo vsi različne okuse. In nikjer ne piše, da ne bi smel uživati v kaki v splošnem skurcani igri. Problem nastane, ko trdiš, da tisto JE nadmočna igra, se pravi, da misliš, da ne obstajajo boljše alternative, da nima napak, ipd.

Opisovalci v Jokerju, vsaj tisti iz "stare garde", pa niso kr eni modelsi, ampak imajo nemalo izkušenj in so igralski entuziasti že en lep čas. Sploh Sneti, saj se redko ne strinjam z njegovimi opisi. Obtožnice o fanboyevstu so docela smešne, še posebej zato, ker ponavadi prihajajo iz ust raznih... khm, zagretežev :D

ps: ne apeliram na Killzone 2 in ne lezem v rit Jokerjevcem :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.