Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

A.Po mojem da Travar ni pokpolpil da držim z njim.( to me mal jezi)

B.Alkhor me je razpizdu ko je zmerjal Travarčka s tem da je hašišar...

C.ElChupaCabra sorry sam sm hotu poudarit da mami mi noče več kupovat konzol :beer:

C X360 ,na račun mikrofončka+lajva, daje možnost igrati z ljudmi iz celega

sveta(jst mam 5govorečih jezikov na friends listi)

D. na račun x360ja so bli pri meni v Portorožu že Relix28,NumberUros,MorbidMagic,...

E. to pa da jst boleham za raznimi sindromi je pa dejstvo...

F. hmm...ps3 je pizdarija!!!

Lep week end vsem :beer:

ps.ta forum je mega :objem:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

X360 vs PS3 vs wii - Odprta "debata" za fanboye

OPOZORILO: tema je povsem primerna za zbijanje cajta

v službi.Kakršno koli jemanje resno te teme je neprimerno.

No offence given or taken. God bless you all. :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

PS2: Kaj je to Mitkko in kakšno vezo ima z RBD?... Google mi začuda ne zna povedat.

Od kje pa ta RBD ???

also Qui no est mecum contra me est :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ja treba je gledat tudi kolk je igre kupilo casual gejmerjov pa pravih g33k gejmerjov. Če je slednjih več je valda igra mojstrovina ostali itak igrajo zaradi zabave.

Ni smisel iger ravno zabava?

hočeš rečt da tisti ki igrajo igre izključno zaradi zabave so casual , g33ki pa jih igrajo še zaradi nekaterih bol pomembnih razlogov kot je recimo denar,slava ali mogoče reševanje sveta? :bringiton: :rock:

itak je logično da obojni igrajo igre zaradi zabave , samo pristop je drugačen

Hardcore gaming= Serious Business :china: :doh:

Link to comment

Ja glej enim je wow recimo pomeni uspeh če ni blestel v real life pa poizkuša to v wow, glej kdor se bo zabaval bo šel igrat na wii ali pa na nižjo stopnjo oz kakšno lažjo igro , eni ki imajo dar g33kanja pa občutek da mu gre tisti bo pač igral da dokonča, dobi vse achivemente recimo si zada cilj. Eni recimo ko igrajo simulacije bi radi dosegli občutek resničnosti pa jih to zabava, sicer pa obe skupini delim po tem da pač casual gejmers ne gleda toliko na zgodbo, kdor dela, če je kaj bugov ali je sranje ti ponavadi gledaj osam na grafiko pa na efekte ostali pa se bolj osredotočijo na igro zgodbo .

Link to comment

Dar geekanja :bowdown:

Casualci – vsaj tisti ki jih poznam jaz – igrajo neko igro za krajšanje prostega časa, npr. vsi moji "casual" frendi imajo PS2 in PES ter nič drugega. Mogoče še GTA in to je to.

Če pa jim pokažem kak RPG pa vsi zmajujeo z glavo, češ kaj so ta jajca. Malokak casual se bo poglobil v kako kompleksno igro, in bo raje igral preprostejše igre, ki mu nudijo instantno brezglavo zabavo.

Gamerji pa mislim da ne iščejo samo instant zabave, ampak tudi zgodbo, igralnost, zamojstrovanje določene igre, itd.

In kvaliteto iger (če gledamo na prodajo) nikoli ne določajo casualci, ampak gamerji. Kot pri vsaki stvari skratka. Kot pri avtih, vprašanje je če je najbolj prodajan avto določenega leta dejansko tudi najbolj varen, statistično manj kvarljiv, itd. Večina folka itak kupi avto predvsem glede na izgled ali znamko, edino avtomobilski zanesenjaki se bodo podrobneje spuščali v druge podrobnosti.

Link to comment
Sam tale Ksi pa prov propada IMHO odkar je ps3.dober.si

:lol::lol: mogoče za tebe ka maš PS3 propada svet in KSi :evil: :lol: mal razmisli

Lol razmisl ti mal imam tud xbox360. Nagradne igre ni bilo ze pol leta, poglej mal po temah, ok v xbox temi folk udar kaksno debato kar se pa drugih tem tice (ps3 in ostalo) je pa en kup spama od raznih xombijov kako ps3 sucks. Bolj da se stran preimenuje xbox.si bo vsaj folk normalno debatiral ne pa da beres razne izpade 13 letnikov "vse kar nima oznake xbox je gnilo" .

Link to comment
Sam tale Ksi pa prov propada IMHO odkar je ps3.dober.si

:lol::lol: mogoče za tebe ka maš PS3 propada svet in KSi :evil: :lol: mal razmisli

Lol razmisl ti mal imam tud xbox360. Nagradne igre ni bilo ze pol leta, poglej mal po temah, ok v xbox temi folk udar kaksno debato kar se pa drugih tem tice (ps3 in ostalo) je pa en kup spama od raznih xombijov kako ps3 sucks. Bolj da se stran preimenuje xbox.si bo vsaj folk normalno debatiral ne pa da beres razne izpade 13 letnikov "vse kar nima oznake xbox je gnilo" .

Ti si res en hud bolnik. Nisem zasledil še nobenega fanboy topica(še posebno ne v PS3 podforumu) razen tega. Verjetno, je zate KSi samo ta tema ali kako? :doh:

Link to comment

Glej ocitno si bolnik ti govorim da so ps3 teme polne brezveznega spama s strani xbox fanboyev ker skoraj noben ne pise vec v ps3 teme ker so vsi sli na ps3.dober.si.

Nevem zakaj mors takoj zacet zalit ampak ok to se samo vidi kaksni 13 letni mulcki (kot npr. DSmadfan) so na Ksi ki ne znajo normalno komunicirat, in se nekaj kurcijo brez veze.

Link to comment
Glej ocitno si bolnik ti govorim da so ps3 teme polne brezveznega spama s strani xbox fanboyev ker skoraj noben ne pise vec v ps3 teme ker so vsi sli na ps3.dober.si.

Nevem zakaj mors takoj zacet zalit ampak ok to se samo vidi kaksni 13 letni mulcki (kot npr. DSmadfan) so na Ksi ki ne znajo normalno komunicirat, in se nekaj kurcijo brez veze.

Aha. Torej je v PS3 podforumu toliko spama s strani Xbox 360 uporabnikov, da se ga ne da prenašati. Čudno, vse skupaj sem opazil le kake 3-4 take poste v celotnem podforumu :eye:

In za tvojo informacijo, nisem 13 mulček ;) Zdaj pa hop-hop nazaj na ps3.dober.si in uživaj v popolni harmoniji PS3 uporabnikov! I so wish i was there...not :petting:

Link to comment

Nekateri pridno pozabljajo, da je KSi še vedno ljubiteljski projekt, ki ga fura nekaj stalnih navdušenecv in občasnih osebkov s korajžo, ki pa hitro izgubijo energijo. Zavedamo se, da pač včasih preveč zanemarimo vse skupaj in se stran posodablja samo zaradi določenih članov ekipe (izpostavljam predvsem Andurila in DrMiho - en velik ava njima). Pa da ne omenjam poletja, ki že standardno vsako leto polenari skoraj vse med nami. Ampak okej, za nekatere bodo to spet samo izgovori.

Pomanjkanje ps3 uporabnikov na tem forumu pa je spet do določene mere iz trte izvito in čista provokacija. Resnica pa je da večina, ki ni prenesla podjebavanja s strani xboxsašev, spakirala kufre in odbezljala stran. Kar je po eni strani škoda, saj se da takšna in drugačna podjebavanja mirno preslišati.

Žal je forum/stran skoraj v celoti odvisna od uporabnikov in če ti raje dopuščajo smetenje in nizek nivo argumentirane debate, potem pač preidemo na tašen nivo kot je. Admini/modi lahko še ne vem kako bluzimo o retoriki, brišemo, kaznujemo in težimo uporabnikom, a brez volje uporabnikov do konstruktivnih pogovorov ne gre.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.