Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ali pa, da nimaš izbire in moraš kupit neuporaben BD pogon... Izbira ne škodi... neizbira pa.

A se pretvarjaš, al si res debil? Kako je lahko blu-ray neuporaben? Ne pribijaj.

Neuporaben za "večino" folka. Tell me, how many people buy Blu-Ray movies? V celotni Sloveniji ene 1/7 od lastnikov PS3-ja.

Tell me how many retarded people live in slovenija?

Že sam če spremljaš ta forum ti je jasno, da ta številka ni mala. Če si hkrati registriran še na partis.si, in spremjljaš tamkajšnje komentarje, prideš do zaključka, da so ljudje v sloveniji (verjetno tudi drugod) retardirani na polno.

Tistih nekaj ki pa očitno lahko razmišljajo pa vidijo uporabnost v blu-rayu.

Ampak da bom samo za to, da bom gledal 2 filma na leto v blu-rayu, kupoval podpovprečno konzolo, na kateri multiplatform špili delajo za en kurac? Vujšde.

Xbox zna 90% stvari ki jih PS3 zna. Z nižjo ceno, in boljšimi igrami.

Link to comment
Ali pa, da nimaš izbire in moraš kupit neuporaben BD pogon... Izbira ne škodi... neizbira pa.

A se pretvarjaš, al si res debil? Kako je lahko blu-ray neuporaben? Ne pribijaj.

Jaz se ne pretvarjam, kdo je debil pa prepuščam obči presoji...

Blu ray je zame absolutno neuporaben... Že bistveno preden sem imel PS3 sem imel HTPC (če sploh veš kaj to je) in vse kar ti lahko povem, je to, da je bistveno bolj praktičen za gledanje HD vsebin. Recimo nadaljevank in nanizank večer po izidu v ameriki... Me zanima kaj zmore opevani Blu ray na tem področju... Aja sej res... to, da čakaš, da pride cela sezona na Blu ray... kar je še zmeraj prej kot pride v Slovenijo na TV v SD kvaliteti.

Tudi za filme je boljši.

Če si ti tehnično nepodkovan, in misliš, da je BD edini način za distribucijo HD vsebin pa tvoj problem... Sam zarad tega jaz nisem debil, veš...

Lahko mi pa poveš, koliko retardiranih ljudi meni, da je Blu ray najboljši... In že ker si sam en od teh ljudi, mi lahko poveš tudi zakaj je Blu ray po tvojem najboljši...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Itak vemo da je HD-dvd najbolj ..wait what...

Človek... dobivaš kajlo za kajlo, pa še vedno si pameten... Wait what? HTPC je najbolj. To ve vsak, ki kej ve.

PS3 je pa en kurac od igralne konzole in tudi to ve vsak, ki kej ve. Prej ko se sprijazniš, lažje boš živel. :petting:

Itak pa vemo, da se je nekaterim že sfuzlalo v glavi to generacijo, ko so dojeli resnico, ki se jim je zgodila... Predvsem zgodnjim kupcem, ki so še verjeli Sonyjevemu seganju po zvezdah...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
offtopic :)

najjača tema tukaj. pa še nasmejem se fuŁ :lol::lol:

hehe :beer: ...zato ker eni radi združijo koristno in zabavno.

Mi pa tega ne počnemo :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ma kaj res je Halo:ODST prodal v enem dnevu več kod Killzone2 ?

Heh... Halo:ODST je streljačina... Kako zavraga lahko primerjaš Halo in Killzone... a ne vidiš, da so to čisto druge zvrsti igre? Itak, da se streljačine dobro prodajajo... Primerjaj kar je primerljivo!! :puppy:

...sam folk ki to spremlja bo počasi rabu dodatne razlage ter podnapise... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Itak vemo da je HD-dvd najbolj ..wait what...

Človek... dobivaš kajlo za kajlo, pa še vedno si pameten... Wait what? HTPC je najbolj. To ve vsak, ki kej ve.

PS3 je pa en kurac od igralne konzole in tudi to ve vsak, ki kej ve. Prej ko se sprijazniš, lažje boš živel. :petting:

Itak pa vemo, da se je nekaterim že sfuzlalo v glavi to generacijo, ko so dojeli resnico, ki se jim je zgodila... Predvsem zgodnjim kupcem, ki so še verjeli Sonyjevemu seganju po zvezdah...

LOl vazn da HD-dvd roxxors :petting:

Ej travar a so ze postimal civiliyation revolution online :petting:

Link to comment
Itak vemo da je HD-dvd najbolj ..wait what...

Človek... dobivaš kajlo za kajlo, pa še vedno si pameten... Wait what? HTPC je najbolj. To ve vsak, ki kej ve.

PS3 je pa en kurac od igralne konzole in tudi to ve vsak, ki kej ve. Prej ko se sprijazniš, lažje boš živel. :petting:

Itak pa vemo, da se je nekaterim že sfuzlalo v glavi to generacijo, ko so dojeli resnico, ki se jim je zgodila... Predvsem zgodnjim kupcem, ki so še verjeli Sonyjevemu seganju po zvezdah...

LOl vazn da HD-dvd roxxors :petting:

Ej travar a so ze postimal civiliyation revolution online :petting:

To je najboljše kar znaš? Naslednjič se vsaj malo bolj potrudi al te bom pa ignoriral.

Niso poštimal. :puppy:

Sicer pa Civrev na PS3 trpi tudi v single player izvedbi... Če PS3 ne zmrzne do desetega turna se baje prikaže Alah, sam tega nihče ne ve, ker še nihče ni odigral 10 turna... A kaj bi to povdarjal, ko je to vendar nekaj običajnega na PS3.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
offtopic :)

najjača tema tukaj. pa še nasmejem se fuŁ :lol::lol:

hehe :beer: ...zato ker eni radi združijo koristno in zabavno.

Mi pa tega ne počnemo :D

Fuck yeah! :beer:

Arey, se moram s tabo strinjati po polni črti. Sam berem komentarje po spletu in še posebej na Partisu samo iz enega razloga. Da se nasmejem kako so ljudje "butasti". Ena stvar je, da so tam večino mladi......wait...a Slovenija temelji na takih retardih? Folk se krega ATi vs NVIDIA, Intel vs AMD, PS3 vs Xbox 360, Google vs Apple, pa omg people get a fucking life.

Link to comment

Dragi Božiček,

ker sem bil letos priden bi rad da Ps3Slim,Nintendogz,

HaloODST,Civilization ter Killzone2 dostaviš nekomu

drugemu ker jst zihr tega ne bom igral...hvala :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

JAZ BI RAD SAMO ŠPILE IGRAL!!1 Nočem hardversko močnejše konzole, ki ma špile zanič. Nočem gledat Blu ray filmov, nočem brskat s kontrolerjem po internetu. Samo igre bi rad igral in zato, ker je konkurenca na tem področju uspešnejša, je PS3 popolnoma irelevanten.

Drugače pa premiuma več ne delajo če sem prav seznanjen, pa še ta je mel 60GB disk in je (bil) vsaj v tem departmentu strojno močnejši.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
JAZ BI RAD SAMO ŠPILE IGRAL!!1 Nočem hardversko močnejše konzole, ki ma špile zanič. Nočem gledat Blu ray filmov, nočem brskat s kontrolerjem po internetu. Samo igre bi rad igral in zato, ker je konkurenca na tem področju uspešnejša, je PS3 popolnoma irelevanten.

Drugače pa premiuma več ne delajo če sem prav seznanjen, pa še ta je mel 60GB disk in je (bil) vsaj v tem departmentu strojno močnejši.

Jaz sem tud tega mnenja. Morda na mesec pogledam 4 filme, za po netu brskat mam PC, tko da jaz sem se odloču za Xboxa. Kupoval sem pa 2 mesca nazaj. Koega je mel PS3 pa je prodal. Je reku da ni nič pametnih špilov za špilat....my opinion...

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
JAZ BI RAD SAMO PIRATSKE ŠPILE IGRAL!!1 Nočem hardversko močnejše konzole, ki ma špile zanič. Nočem gledat Blu ray filmov, nočem brskat s kontrolerjem po internetu. Samo igre bi rad igral in zato, ker je konkurenca na tem področju uspešnejša, je PS3 popolnoma irelevanten.

Drugače pa premiuma več ne delajo če sem prav seznanjen, pa še ta je mel 60GB disk in je (bil) vsaj v tem departmentu strojno močnejši.

Fixxed

Link to comment

Bravo, rad bi te vido kupovat originalne špile na kateri koli konzoli, kjer je mogoče piratizirat. In kot da tebe to boli. Najbrž se ti prav smilijo vsi trgovci, razvijalci in splošna publika, ki vzame del teh mojih 60€. Seveda, ker ti si zavesten potrošnik, če piratiziraš imaš slabo vest. Pa sigurno maš vso muziko originalno, vsak torek greš v kino ker torek je kino dan, vse kolege, ki ti rečejo, da so film že gledali pa ignoriraš. Za spletne strani kot so Partis in Pirate Bay še slišal nisi, ali pa si in jih sedaj hočeš pozabit, ker ti dajejo nočne more. You're a funny guy.

Drugače se pa po internetu širijo govorice, da bi naj Microsoft kupil EA. Vsi si lahko mislite, kaj to pomeni.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.