Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Res. PS3 je letos blestel. Imel je ogromno dobrih špilov kot so.. Huh?

ODST je sicer reciklirana stvar, AMPAK, zadeva ima vse DLC mape za Halo3. Remember? The thing, killzone 2 was supposed to kill but didn't REALLY succeed?

Bit slep je zakon. Mogoče bi imel vsaj prihranjeno to, kar moram včasih brat tu.

Link to comment

Ne pravim da ogromno ampak tu sta vsaj killzone in infamous, ninja gaiden ter druge eksluzive ki še niso izšle(heavy rain,god of war, gran turismo 5, Mag, uncharted 2) .

To je bolj mišljeno za slepe fanboye ki mislijo da je situacija ista kot pred 2 leti in daj ps3 največji poden sploh , medtem pa sploh ne opazijo da tudi xboxu zadnje čase ne gre tako zelo dobro in da je ps3 nabral že kar nekaj eksluziv vrednih igranja

Link to comment
Ahaha, še se fura war kljub temu, da par nedavnih XBL Arcade naslovov poseka celotno ponudbo iger, izdanih na ploščkih za obe konzoli. Svaka čast! :car:

Sam igraš pa Halo:ODST...najnovejšo...na x360...you sneaky you :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Najbolj me nasmejejo xombiji ki pljuvajo po Killzonu brez da bi ga igrali.

Igra sicer ni nek diamant, je pa nasplošno dobra, ampak za blind fanboye bo vedno shit.

Še v Jokerju je dobil 80, kar zgleda je za mnoge shit... po drugi strani pa so Lost Odyssey, Banjo Kazooie, PGR4, ki so dobile ravno take ocene smatrane kot zelo dobre igre... mmm, nižji standardi mogoče?

Pa v Haloju ne vem kaj folk vidi, saj ga večina PC streljank gladko poseka na vseh področjih... aja bistvo Haloja je 3 leta drkati 20 različnih map v MP-ju...

Link to comment
Ne pravim da ogromno ampak tu sta vsaj killzone in infamous, ninja gaiden ter druge eksluzive ki še niso izšle(heavy rain,god of war, gran turismo 5, Mag, uncharted 2) .

To je bolj mišljeno za slepe fanboye ki mislijo da je situacija ista kot pred 2 leti in daj ps3 največji poden sploh , medtem pa sploh ne opazijo da tudi xboxu zadnje čase ne gre tako zelo dobro in da je ps3 nabral že kar nekaj eksluziv vrednih igranja

Zanimivo, da se danes ve, da je bila situacija na PS3 2 leti nazaj porazna, medtem ko so 2 leti nazaj PS3 boyi govorili, da temu ni tako.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ko zaženeš Uncharted 2 demo na pozdravnem screenu v menuju piše: "PS3 finally got its first killer app."

Jaz pa sem mislil, da je bil to že MGS4, ako ta ne pa vsaj Killzone 2... Oh well... predvidevam, da tudi Uncharted 2 še vedno ni killer app, ki ga PS3 tako môčno potrebuje.... More luck next time, Sony. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

...vi, ste vsi, eni zaslepljeni x boti... :annoyed:

ps3 smartAss---> :mirror:_____________ :D:mwahaha::hyper: :razzy: :lol:;):D <---zaslepljeni x boti

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ne pravim da ogromno ampak tu sta vsaj killzone in infamous, ninja gaiden ter druge eksluzive ki še niso izšle(heavy rain,god of war, gran turismo 5, Mag, uncharted 2) .

To je bolj mišljeno za slepe fanboye ki mislijo da je situacija ista kot pred 2 leti in daj ps3 največji poden sploh , medtem pa sploh ne opazijo da tudi xboxu zadnje čase ne gre tako zelo dobro in da je ps3 nabral že kar nekaj eksluziv vrednih igranja

Zanimivo, da se danes ve, da je bila situacija na PS3 2 leti nazaj porazna, medtem ko so 2 leti nazaj PS3 boyi govorili, da temu ni tako.

ja saj zato so pa fanboyi. isto delajo/bi delali tudi fanboyi drugih konzol. To da so fanboyi glupi in da bojo zaščitili svojo konzolo ne glede na vse itak že vsi vemo. :mirror:

nevem zakaj si ignoriral preostanek mojega posta in spet povedal nekaj kar smo že vsi slišali :roll:

Link to comment
Zdaj ko igram Halo 3 lahko rečem brez dvoma:

Insomniac >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bungie.

:D

Zanima me kaj bi xombiji delali če bi bil Resistance na xboxu360...

ressistannce pa je res en navadn shit ta špil je tak dougocetnda te glava boli mam ga doma pa ga še obrno nisem taka bedarija je.tak da ps3 fanboyi vi ste navadn bedniki ki nimate lajfa če podpirate take bedne špile. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Zdaj ko igram Halo 3 lahko rečem brez dvoma:

Insomniac >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bungie.

:D

Zanima me kaj bi xombiji delali če bi bil Resistance na xboxu360...

ressistannce pa je res en navadn shit ta špil je tak dougocetnda te glava boli mam ga doma pa ga še obrno nisem taka bedarija je.tak da ps3 fanboyi vi ste navadn bedniki ki nimate lajfa če podpirate take bedne špile. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

hh lihk zato nisem kupil xboxa, ker sem mel enako mnenje o HALO-u, tam pa itak samo ta spil obstaja....aja pa se GOW :D ... vsaj meni se zdi tako? mislim skatlarji sam o teh dveh spilih pravite :lol::beer:

GT: jonskiC

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.