Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

sploh pa ker imam v xbox gamertagu 9 retail iger, na polici pa 17 original x360 iger.

Torej lastim si celo več originalov, kot sem jih sploh preigral.

Glih kar si dokazal da si preveč bogat in preveč glup...FAIL :crazy:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Se bom pa jaz:

Veš kaj pišeš? Bana ti konzolo in ne računa, tako da greš lahko take buče prodajat na ps3.dober.si :eye:
Za razliko od vas, jaz nimam izkušenj z bani, tako da ne vem. Hvala za pojasnilo.

Pizda si bebav, kaj pol pametuješ o večkratnem plačevanju OL servisa?! Jaz ti lahko tut pametvat začnem kako PS3 bedno prikaže sliko bluraya. Sej sm valda svetovna avtoriteta za to, kot ti. Če že pišeš glupe poste piši glupe poste o tistem, kar poznaš.

Link to comment
Se bom pa jaz:
Veš kaj pišeš? Bana ti konzolo in ne računa, tako da greš lahko take buče prodajat na ps3.dober.si :eye:
Za razliko od vas, jaz nimam izkušenj z bani, tako da ne vem. Hvala za pojasnilo.

Pizda si bebav, kaj pol pametuješ o večkratnem plačevanju OL servisa?! Jaz ti lahko tut pametvat začnem kako PS3 bedno prikaže sliko bluraya. Sej sm valda svetovna avtoriteta za to, kot ti. Če že pišeš glupe poste piši glupe poste o tistem, kar poznaš.

Čaki malo vi lahko komentirate stvari ki jih ne poznate (PSN), jaz pa ne smem?

Sicer pa H5n1, če ne znaš brati postov in te zato označim za neumnega, ni to noben nizek nivo, zgolj dejstvo.

Link to comment

Ti Arey pa me z vsakim tvojim postom nekaj žališ... na tvoj nivo se pa ne bom spuščal. Ko boš dozorel, si boš zaslužil moj velecenjen odgovor. Do takrat pa igraj 3 ure xbox, medtem ko snemaš muzko in ti ga punca fafa. Ali fafaj xbox medtem ko tvoja punca snema muzko... sem že pozabil kako točno grejo tvoje navade, ki jih na naše veliko zadovoljstvo vedno deliš z nami.

Kdor si ne lasti PS3 in v celoti ne igra nekaj mesecev po PSNju nima kaj ocenjevat. Tako da razne pravljice kako si videl PSN pri frendu odpadejo.

Sicer pa vi od vedno kritizirate PS3 špile, brez da bi jih preigrali, ampak kot vemo imajo xombiji očitno več pravic v tej temi kot mi PS3 fanboyi.

Link to comment
areyevi posti so itak polni ironije, nekako tako kot da bi z tičem v ustih druge žalil da so pedri.

Komu ga ti vlečeš v prostem času mene niti ne zanima, dvomim da tudi ostale, tko da lahko prispodobe oz. opisovanje svojih hobijev zadržiš zase. Ne rabiš projektirat tega na ostale.

Alkhor me pa itak v dobro voljo spravi vsakič ko začne čečkati svoje fantastične komentarje, polne dejstev ki so podprti z linki. In ko mu v istem načinu odpišeš, takoj začne nazaj metat bedne comebacke. Kar je konc koncev itak smešno ^^

Tko kot manbearpig, ki je rekel kako je bedna tema in da tu sodelujejo samo kreteni, in se še vedno kar vrača. No, verjetno se počuti tu domače.

DSmadfan, "at the same spot"? Really? Če že pišeš v angleščini se vsaj prepričaj da ima smisel.

Link to comment
areyevi posti so itak polni ironije, nekako tako kot da bi z tičem v ustih druge žalil da so pedri.

Komu ga ti vlečeš v prostem času mene niti ne zanima, dvomim da tudi ostale, tko da lahko prispodobe oz. opisovanje svojih hobijev zadržiš zase. Ne rabiš projektirat tega na ostale.

Alkhor me pa itak v dobro voljo spravi vsakič ko začne čečkati svoje fantastične komentarje, polne dejstev ki so podprti z linki. In ko mu v istem načinu odpišeš, takoj začne nazaj metat bedne comebacke. Kar je konc koncev itak smešno ^^

Tko kot manbearpig, ki je rekel kako je bedna tema in da tu sodelujejo samo kreteni, in se še vedno kar vrača. No, verjetno se počuti tu domače.

DSmadfan, "at the same spot"? Really? Če že pišeš v angleščini se vsaj prepričaj da ima smisel.

on vsaj ne poskušuša subjektivnih stvari spremeniti v dejstva in po postih v tej temi bi rekel da so tvoji posti dosti bol bedni in fanboyevski od njegovih, kar je spet ironično

tvoj comeback :car::car:

Link to comment

No da se naša medsebojna izmenjavanja komplimentov ne bodo zavlekla do novega leta:

opravičujem se H5n1, ker sem napisal da je neumen... nisem mislil resno :beer:

opravičujem se tudi Areyu, ker sem napisal da fafa xbox... čeprav to sumim da je res :beer:

Pač sem zajebal, ker nisem vedel da ti banajo samo konzolo in ne accounta. Si bom kupil na bolhi banan xbox, da bom naslednjič dovolj izobražen o stvareh ki jih pišem.

Link to comment

Jaz bi raje, da bi tekle debate o topikih na forzamotorsport.net:

online im sick of it.

Multiplayer problems!

Is anyone else frustrated with multiplayer?

Freezing out on mutiplayer

HELP!! GLITCH NEEDS TO BE FIXED!

Not another glitch in the game!!!!!

I'm sorry Turn 10

MS WHEEL PROBLEM, still has deadzone in game

Flawed?

Škoda ker tega nisem naredil že včeraj, ko je bilo takih topicov mnogo več. Odgovor pa itak poznamo:

Post rudely removed, explanation please ...

.... to ti je MS-jeva poštenost do uporabnikov...

Kako je to možno? :puppy: Multiplayer problems na najboljšem online servisu vseh časov??

Link to comment

Res škoda, da nisi tega naredil že včeraj...

The rest of us here at Turn 10 have been crunching away on our second title update that will hit an Xbox 360 near you later this evening. Besides what you see below we’ve also patched a few holes to maintain equilibrium in our online economy…something we take very seriously.

This new title update contains:

Fixes to all known glitches.

The addition of cockpit view driver shift animations.

Fixes for all known Time Trial and Leaderboard exploits/bugs.

Vir. Mogoče je pa res najboljši servis vseh časov.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Jaz bi raje, da bi tekle debate o topikih na forzamotorsport.net:

online im sick of it.

Multiplayer problems!

Is anyone else frustrated with multiplayer?

Freezing out on mutiplayer

HELP!! GLITCH NEEDS TO BE FIXED!

Not another glitch in the game!!!!!

I'm sorry Turn 10

MS WHEEL PROBLEM, still has deadzone in game

Flawed?

Škoda ker tega nisem naredil že včeraj, ko je bilo takih topicov mnogo več. Odgovor pa itak poznamo:

Post rudely removed, explanation please ...

.... to ti je MS-jeva poštenost do uporabnikov...

Kako je to možno? :puppy: Multiplayer problems na najboljšem online servisu vseh časov??

probaj kdaj gears of war 2 pa boš videl kaj je to slab online.

če že xbox letos nima nobene exkluzive ima pa 20 fpsjev več pri bayoneti :rock:

Link to comment
Jaz bi raje, da bi tekle debate o topikih na forzamotorsport.net:

online im sick of it.

Multiplayer problems!

Is anyone else frustrated with multiplayer?

Freezing out on mutiplayer

HELP!! GLITCH NEEDS TO BE FIXED!

Not another glitch in the game!!!!!

I'm sorry Turn 10

MS WHEEL PROBLEM, still has deadzone in game

Flawed?

Škoda ker tega nisem naredil že včeraj, ko je bilo takih topicov mnogo več. Odgovor pa itak poznamo:

Post rudely removed, explanation please ...

.... to ti je MS-jeva poštenost do uporabnikov...

Kako je to možno? :puppy: Multiplayer problems na najboljšem online servisu vseh časov??

Če smo že pri nedelujočem onlinu, freezanju in glitchih... dejmo pol poleg Forze 3 obdelat še vseh 50 špilov na PS3, ki ima identične probleme?

Ne razumem čemu ta pretres glede Forze 3, ako je na PS3 norma, da špil do petega patcha freeza? Dvojna merila, much? :innocent:

Vse bolj se mi dozdeva, da za slabšo grafiko na PS3 niso krivi le developerji softwera... Kao "dozdeva"... itak vsi vemo v katerem grmu tiči zajec... :puppy:

Sicer pa o kakšni poštenosti do uporabnikov ti govoriš? A Sony je pa kao pošten do uporabnikov?

FOrzo 3 bodo zihr poštimali.

Ogromno špilov na PS3 pa še danes ni poštimanih - ne dela online in freezajo.

To ti je poštenost Sonyja.

In kaj nam problemi s Forzo 3 povedo? Glede na to, da večina iger na 360 ne freeza in nima online problemov bi rekel, da so v primeru Forza 3 zafukali programerji. Če ti razumeš kaj več povej. Ne meči pa dimnih bomb za brezveze.

Kaj nam pove grafična inferiornost večine PS3 verzij multiplatformov? Da bo PS3 našel zdravilo za raka in kalkuliral razpad jederskega orožja za USAF, ne zna pa renderirat grafike, kar je nekako najpomembnejša zadeva v igralni konzoli. Torej je FAIL...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

on vsaj ne poskušuša subjektivnih stvari spremeniti v dejstva in po postih v tej temi bi rekel da so tvoji posti dosti bol bedni in fanboyevski od njegovih, kar je spet ironično

Ti... veš kaj je najbolj ironično... Da poskušajo PS3 fanboyi dejstva spremeniti v subjektivna mnenja...

Ker recimo to kakšna je Bayoneta na PS3... no to je nekako dejstvo.

Zdej mormo pa samo še ugotovit, kaj je razlog temu in počiti milni mehurček. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ne razumem čemu ta pretres glede Forze 3, ako je na PS3 norma, da špil do petega patcha freeza? Dvojna merila, much? :innocent:

Točno tako...dvojna merila.

Dvojno merilo je npr. to da nekdo že eno leto pizdi če multiplayer od Civilization na PS3, porazen MP pri Gears of War 2 ter Forza 3 pa mirno preskoči.

Dvojno merilo so tudi opazke čez input lag pri Killzonu 2 (ki je sicer že od marca poštiman....), deadzone pri Forzi 3 pa ni nič takega.

Dvojno merilo so opazke čez ločljivost GTA4 na PS3, to pa da najboljša streljačina Halo 3 teče na isti ločljivosti pa ni važno.

50 špilov na PS3 freeza? Priporočam ti da se ustaviš kadit travo, ker ti je že orenk načela možgane. Saj vem da te muči dejstvo, da za Live moraš plačevat, ampak kljub temu ima iste probleme kot zastonj PSN. Vendar prikrivanje resnice lahko dolgoročno pusti hude posledice na opeharjenih fanboyih s strani MSja.

Pretres glede Forze 3? Veš, jaz špile kupujem, za razliko od tebe, in to da zagonim 50€ za špil poln glitchev, samo zato da ga izdajo pred GT5 mi ne ravno paše.

Forza 3 je pač eden največjih failov v zgodovini dirkaških iger. Tako glede prodaje, kvalitete špila ter glitchev. Za ljudi z nizkimi standardi je že dobra, ostali bomo pa igrali PC dirkačine... do marca.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.