Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Jaz ne vem, a vi res samo pišete vedno isto sranje v tej temi, brez da bi kaj prebrali? Bistvo pogovora o Forzi je v tem, da so vse te opevane glitche par dni nazaj popravili:

Res škoda, da nisi tega naredil že včeraj...
The rest of us here at Turn 10 have been crunching away on our second title update that will hit an Xbox 360 near you later this evening. Besides what you see below we’ve also patched a few holes to maintain equilibrium in our online economy…something we take very seriously.

This new title update contains:

Fixes to all known glitches.

The addition of cockpit view driver shift animations.

Fixes for all known Time Trial and Leaderboard exploits/bugs.

Vir. Mogoče je pa res najboljši servis vseh časov.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Po moje je pa bolj bistvo v tem, da je neka igra na opevanem liveu sploh imela kake glitche... :)

Also:

Glede primerjave med PS3 in 360 kar se grafike tiče.

Mislim, da tako Uncharted2 kakor Killzone2 lepo dokazujeta, da gre probleme pri multiplatform igrah, ki so bile delane primarno za 360, iskat povsem drugje kakor v zmogljivostih ps3 hardwarea.

Verjetno je res očitno, da 360 bolje procesira teksture, vendar celokupno gledano se mi še vedno zdijo PS3 ekskluzive precej naprednejše od 360 iger.

lp,

k_k

Link to comment
Jaz ne vem, a vi res samo pišete vedno isto sranje v tej temi, brez da bi kaj prebrali? Bistvo pogovora o Forzi je v tem, da so vse te opevane glitche par dni nazaj popravili:

Če folk ignorira dejstvo, da je input lag pri Killzonu 2 že od marca odpravljen, potem bom tudi jaz ignoriral dejstvo, da so glitchi pri Forzi 3 odpravljeni.

Je pa spet vprašanje, če so VSI glitchi odpravljeni.

Guerilla Games has pushed a new patch out for Killzone 2 today. It includes multiple fixes for various stability issues and bugs. It also includes some controller tweaks and modifications. Users are reporting that the widely complained about controller input lag has now been improved upon.

Link to comment
alkhor ... a tisto, da se v celoti strinjaš z Jokerjevo recenzijo več ne velja?

Ke-kit zagotovo bi vedeli, če bi doživeli multiplatform igro, ki bi bila sprva delana na PS3. Mogoče novi MGS?

Primerjaj neko ekskluzivo za PS3, ki je grafično zelo dodelana, z neko ekskluzivo za 360, ki je tudi grafično dodelana...

Edini problem tu nastane, ker je težko med sabo primerjat dve igri, ki nista popolnoma enaki žanr.

Uncharted 2/Killzone 2 je težko primerjat z GeOW2 na primer.

Ko bo prišel Alan Wake, bomo mogoče priča temu ali bo Uncharted 2 ostal na prestolu, ali ne. Ti dve igri, se bo kr dalo primerjat po moje...

Zaenkrat je še najbolj kul primerjava, ki jo lahko naredim, med GT5p in Forzo 3. In imo je GT5p še vedno precej boljša po grafični plati...

lp,

k_k

Link to comment

on vsaj ne poskušuša subjektivnih stvari spremeniti v dejstva in po postih v tej temi bi rekel da so tvoji posti dosti bol bedni in fanboyevski od njegovih, kar je spet ironično

Ti... veš kaj je najbolj ironično... Da poskušajo PS3 fanboyi dejstva spremeniti v subjektivna mnenja...

Ker recimo to kakšna je Bayoneta na PS3... no to je nekako dejstvo.

Zdej mormo pa samo še ugotovit, kaj je razlog temu in počiti milni mehurček. :innocent:

fanboyi :roll:

kot da se od njih pričakuje da bodo povedali kaj pametnega

Link to comment
Graphics whori...

Kaj pa igralnost?

Mislim, da je tudi igralnost slabša, če igra teče na 36 fps namesto 60 fps. Kakor za koga... Nekaterim se bluray film zdi igralen... hack.. enim se še digitalni okvir za fotografije zdi igralen... Sam to ni to. :innocent:

Itak maš raje več fps, kot manj... zaradi igralnosti in grafike.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ne razumem čemu ta pretres glede Forze 3, ako je na PS3 norma, da špil do petega patcha freeza? Dvojna merila, much? :innocent:

Točno tako...dvojna merila.

Dvojno merilo je npr. to da nekdo že eno leto pizdi če multiplayer od Civilization na PS3, porazen MP pri Gears of War 2 ter Forza 3 pa mirno preskoči.

Dvojno merilo so tudi opazke čez input lag pri Killzonu 2 (ki je sicer že od marca poštiman....), deadzone pri Forzi 3 pa ni nič takega.

Dvojno merilo so opazke čez ločljivost GTA4 na PS3, to pa da najboljša streljačina Halo 3 teče na isti ločljivosti pa ni važno.

50 špilov na PS3 freeza? Priporočam ti da se ustaviš kadit travo, ker ti je že orenk načela možgane. Saj vem da te muči dejstvo, da za Live moraš plačevat, ampak kljub temu ima iste probleme kot zastonj PSN. Vendar prikrivanje resnice lahko dolgoročno pusti hude posledice na opeharjenih fanboyih s strani MSja.

Pretres glede Forze 3? Veš, jaz špile kupujem, za razliko od tebe, in to da zagonim 50€ za špil poln glitchev, samo zato da ga izdajo pred GT5 mi ne ravno paše.

Forza 3 je pač eden največjih failov v zgodovini dirkaških iger. Tako glede prodaje, kvalitete špila ter glitchev. Za ljudi z nizkimi standardi je že dobra, ostali bomo pa igrali PC dirkačine... do marca.

Civ multiplayer sem jaz omenil mogoče trikrat... kasneje je bil Pocrezze tisti, ki ni prebolel in je skoz to prjavljal..

Input lag pri KZ2 in Forza 3 sta v nečem različna... Killzone 2 naj bi bil "second coming of jesus"... never happened. Forza 3 je just another game. Nevem, če razumeš pojem "dvojna merila".

Res je... Halo 3 in Gta 4 (na PS3) tečeta v 630p. Zdej mi pa povej, kje lahko ti igraš Halo 3 v višji resoluciji?

Jaz lahko igram GTA 4 v višji resoluciji kot 630p na PC in 360. Kje so tukaj dvojna merila? Tu gre za popolnoma drugačno stvar.

Tu ne gre za 630p, pač pa za dejstvo, da lahko igram GTA4 v višji resoluciji na cenejšem hardwaru. Torej fail za dražji harware. :innocent:

In Forza 3 je lahko tudi največji fail v zgodovini dirkačin... Sam PS3 pa tud faila... To, da dražja in "hardwaresko močnejša" konzola dobiva slabše verzije je pač fail - veliko njih. Okoli tega pač ne moreš.

In smili se mi folk, ki bo Bayoneto igral na PS3, ker taka igra na 36 fps pač ne gre. Sem mislu, da je z mano neki narobe, da mi ni nič jasno kaj se dogaja na ekranu, ko sem probal japonski demo na PS3... zdej mi je vse jasno. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

on vsaj ne poskušuša subjektivnih stvari spremeniti v dejstva in po postih v tej temi bi rekel da so tvoji posti dosti bol bedni in fanboyevski od njegovih, kar je spet ironično

Ti... veš kaj je najbolj ironično... Da poskušajo PS3 fanboyi dejstva spremeniti v subjektivna mnenja...

Ker recimo to kakšna je Bayoneta na PS3... no to je nekako dejstvo.

Zdej mormo pa samo še ugotovit, kaj je razlog temu in počiti milni mehurček. :innocent:

fanboyi :roll:

kot da se od njih pričakuje da bodo povedali kaj pametnega

Zato pa tudi ne poveš nič pametnega. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

=(

zgleda da ravno zato ker so slepi fanboyi ljudje na tvojem nivoju, jemlješ njihove izjave tako resno .

drugače pa vidim kako lepo si izpustil GeOW2, ki je xboxova druga najbolj pomembna exskluziva in ima po petih patchih še vedno polno cheaterjev,lag switcherje, bullet lag,position lag, velik host advantage in ogromno glitchev

opazil sem da gamertag v tvojem podpisu pravi da si bil nazadnje online več kot eno leto nazaj,hmmm :?

Link to comment

Olimar kurca xbox360 čeprav PS3 še lep čas nebo v njegovi sobici.

Preprosto bodi zadovoljen z tem kar imaš, se spomnim kako si gow2 hvalil septembra da je omg najboljša online igra ponovno ker je pač prišel patch ki je marsikaj popravil. Po rrod pa nekaj pametuješ nekaj o fanboyih in ps čeprav o obojnem nimaš pojma.

Link to comment
Olimar kurca xbox360 čeprav PS3 še lep čas nebo v njegovi sobici.

Preprosto bodi zadovoljen z tem kar imaš, se spomnim kako si gow2 hvalil septembra da je omg najboljša online igra ponovno ker je pač prišel patch ki je marsikaj popravil. Po rrod pa nekaj pametuješ nekaj o fanboyih in ps čeprav o obojnem nimaš pojma.

Ja sej meni osebno je, ampak to še ne pomeni da je popolna. tudi patch ki je prišel pozno oktobra popravi le majnše probleme,stvari ki so naštete zgoraj pa še vedno ostajajo .

drugače pa te sploh ne poznam razen tega da smo par matchev prek liva zašpilali tak da nevem od kje ti take :roll:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.