Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Dante_psp khm... Dante's Inferno pohrusta GoW3 in GeOW3 z žlico za levičarje, če že mečemo v isti koš 10 različnih špilov ki nimajo skupnega niti žanra.

MAFIA II drive-by, med tem ko zombiji (DR2) plešejo kolo, zadaj, Big Sister suče Fredijev nov komad,

Sam Ribič pa na skrivaj bere roman Zbujenega Alana.

p.s. Kar se tiče crackdown 2... Ja, jaz sem tudi na cracku :)

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Nekam skromen si. Gearsov3 nebomo vidli še en čas. Wii mi je ostal v spominu zaradi Resident Evil 4 in The Legend of Zelda Twilight Princess druga je apn. Dante inferno :solidno. Crackdown 2 zgleda kr dobro, edino moti me prevelika podobnost z enko(baje bo mesto spet isto). Za MAG imam nekaj upanja čeprav se lahko izkaže za lagfest, zato raje počakam na batlefield bad company 2, Heavy rain zgleda nadmočno, enako god of war 3. GT5 mogoče, ker mi forza3 stil ful dopade. Mafija bo itak na obeh konzolah. Zanimiv je še red dead redemtion pa just cause 2 in mass efect 2 rad bi še kaj slišal o eksluzivi LA Noir . Našel sem tudi Prison break katerega razvija zootfly za x360,pc in ps3, bo kaj iz tega ? JRPG(final fantasy) so itak shit za emote in cmere. Druga je pa itak vse apn.

Sicer ker je konec leta bi lahko izbirali najboljši igro med vsemi platformami letos če se komu da (stavim na uncharted 2).

Link to comment

Sicer ker je konec leta bi lahko izbirali najboljši igro med vsemi platformami letos če se komu da (stavim na uncharted 2).

Igra leta je Bayonetta. PS3 verzija, ker nižji framerate naredi stvar bistveno bolj akcijsko in realistično!! To ni provokacija... jaz resno mislim, da nižji framerate poveča stopnjo akcijskosti in realizma! :innocent:

Podobno, kot je Sony menil, da input lag v Killzonu 2 naredil stvar bolj realistično. Sicer igre ne igram več od kar so "popravli" input lag.... ni več te iste stopnje realizma. :puppy:

Sicer bi pa jaz osebno dal naslov igre leta Assassins Creedu 2... ker igra je res svetovna.

Sam pravo vprašanje je naslednje; Ali je bilo leto 2009 leto PS3? :innocent:

In pomembnejše; Ali bo leto 2010 leto PS3? :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

leto 2009 definitivno ni leto xboxa... ker dejansko dobil mogoče vse skupaj 3 ekskluzive, pa še to take za 10 ur in to je to..Sej ne rečem xbox je boljs od ps3ja..Ker ps3 je pizdarija in nima gearsov in haloja aja pa na xboxu vse multiplatforme lepše in boljše zgledajo.. xbox je daleč pred ps3 sam tok...

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
leto 2009 definitivno ni leto xboxa... ker dejansko dobil mogoče vse skupaj 3 ekskluzive, pa še to take za 10 ur in to je to..Sej ne rečem xbox je boljs od ps3ja..Ker ps3 je pizdarija in nima gearsov in haloja aja pa na xboxu vse multiplatforme lepše in boljše zgledajo.. xbox je daleč pred ps3 sam tok...

3 ekskluzive za 10 ur igranja... zakaj me to spominja na PS3? inFamous, Uncharted 2 in Killzone 2... to so tri ekskluzive in vse tri skupaj majo lih za ene 10 ur igranja....

360 je dobil Halo ODST... Sicer haterji bodo rekli, da je to samo ponovna zapakirana dve leti stara igra, ki je že v štartu samo ponovno zapakiran Halo 2... Vendar bodo ljudje, ki majo to radi in so ga kupili in teh ni bilo malo, to nažigali v povprečju bistveno več kot 10 urc.

Pa ne me jebat, da bo isto s Killzone 2. Kdo, razen fanboyev se podrazumeva, bi hotel Killzone 2 igrat dlje od par minut kolkr rabiš, da ugotoviš, da igra smrdi po tehnični plati? :puppy:

Torej... kdo je dubu 3 ekskluzive za 10 urc igranja? :innocent:

Sicer pa ne rabimo odkrivat tople vode... itak, da leto 2009 ni bilo leto 360... ako je vsako leto od leta 2006 dalje "the year of PS3".

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

PS3 ekskluziv ne bom kurcal, ampak ODST pač ni bedna, sorry. Jaz sem iz ODSTja, in MP diska za Halo3 zraven dobil precej več kot 10 ur MPja. Še več bi jih blo, če bi igro dejansko kupil, in nebi mel flashanega boxa back then.

Se pa strinjam da je napram ostalim ekskluzivam (ali pa multiplatformščinam) mogoče malo žalosten.

Link to comment
Uncharted 2 si ne zasluži naslova GOTY 2009. Igra je dejansko ista, kot prvi del le, da je postavljena na drugo mesto.

Potem lahko rečeš dejansko isto za assasin cred 2(isti borilni sistem in gameplay , samo druga zgodba), halo odst (ista igralnost, orožija, samo drugo okolje) , mw2(tu bom rajši tiho). Probal sem vse dobre igre letos mi je pač uncharted 2 najboljši od vseh, pri halo odst sem celo zaspal. Sicer pa povej vsaj eno igro ki je res iztopala.

Link to comment
Pizdit čez 3 ekskluzive PS3ja, zraven pa hvalit eno izmed bednejših ekskluziv, ki jih je kdaj dobil 360 je imo precej mimo... :)

Dejstvo, da ena "bednejših ekskluziv ever" na 360 nosi v sebi v povprečju za kupca več ur igre, kot vse tri "ta bulše" PS3 ekskluzive letos govori samo zase, mar ne? :innocent:

Noben ti ni kriv, da se omejuješ samo na hypane špile s strani mas. Kupi si Demon's Souls pa boš imel samo v SP 70 ur gameplaya.

Zame pa bo GOTY najbrž kar Dragon Age: Origins. Res dober FRP z dobro zgodbo, pa tudi dolžina je dokaj dolga. V dobrih treh dneh sem nageekal že 16 ur igranja, ta špil tako vleče da sploh ni res.

Link to comment
Pizdit čez 3 ekskluzive PS3ja, zraven pa hvalit eno izmed bednejših ekskluziv, ki jih je kdaj dobil 360 je imo precej mimo... :)

Dejstvo, da ena "bednejših ekskluziv ever" na 360 nosi v sebi v povprečju za kupca več ur igre, kot vse tri "ta bulše" PS3 ekskluzive letos govori samo zase, mar ne? :innocent:

ma daj

halo odst ima 5 ur dolg campaign in 2 leti star multiyplayer ki ga je tako igral že vsak. Seveda lahko iz njega dobiš kar nekaj ur igranja ampak identično iskušnjo bi doživel pri igranju halo 3 ki je 2 leti stara igra.

pomoje 2 uri kvalitetnega campaigna odtehtata 20 ur tega starega in prežvečenga multiplayerja

Link to comment
Uncharted 2 si ne zasluži naslova GOTY 2009. Igra je dejansko ista, kot prvi del le, da je postavljena na drugo mesto.

Potem lahko rečeš dejansko isto za assasin cred 2(isti borilni sistem in gameplay , samo druga zgodba), halo odst (ista igralnost, orožija, samo drugo okolje) , mw2(tu bom rajši tiho). Probal sem vse dobre igre letos mi je pač uncharted 2 najboljši od vseh, pri halo odst sem celo zaspal. Sicer pa povej vsaj eno igro ki je res iztopala.

Batman: AA, SF4 in Borderlands (Demons souls še čakam). Sicer pa ne vem kaj imata borilni sistem in gameplay veze če sta si zgodbi skoraj enaki.

20 ur tega starega in prežvečenga multiplayerja

Ta star prežvečen MP še vedno ščije po vseh FPSjih kar se MP tiče.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Pizdit čez 3 ekskluzive PS3ja, zraven pa hvalit eno izmed bednejših ekskluziv, ki jih je kdaj dobil 360 je imo precej mimo... :)

Dejstvo, da ena "bednejših ekskluziv ever" na 360 nosi v sebi v povprečju za kupca več ur igre, kot vse tri "ta bulše" PS3 ekskluzive letos govori samo zase, mar ne? :innocent:

A ni SP kampanija ene 10 ur?

Ne, ker Halo3, na drugem ploščku, imo ne moreš štet kot novo igro... Ali pač?

Pa navednice si mal preveč fanbojevsko razporedil... :D

lp,

k_k

Link to comment
sej ni važno če gre za enako igro kot prvi del

Samo to sem želel, hvala.

si kdaj pomislil da je tista 2jka tam z razlogom?

to nekako pomeni da se igra nadaljuje od prejšnjega dela, mišlejno je da nadgradi in izboljša pomajnklivosti prvega dela ,ter razvije zgodbo ne pa da je čisto druga igra. In verjami da uncharted 2 to opravi boljše kot katerakoli druga igra letos. Ta koncept je v igračarsvu že zelo dolgo in s tem ko to izpostaviš v letu 2009 izpadeš ko pravi retard.

Moraš pa tudi gledati da je že uncharted 1 bila originalna in sveža igra v primerjavi z generičnimi fpsji ki nam jih dan danes servirajo(cod, halo).

nekako si tudi ne moram pomagati da ne bi opazil tvojega master chief banana avatarja ki vse skupaj naredi prav smešno(halo?). smešno je tudi kako hočete upravičit halo odst ki je verjetno največji nateg letos

irony at it's finest.

V to da manbearpig ni največji fanboy tu sploh več ni dvoma

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.