Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

že več kot en mesec... Risen :beer:

osebno najboljši špil kar sem jih preigral v tem letu, folk pravi da je enak kot Gothic, ampak a je res to pomembno? Igra je odličen FRP, s številnimi podrobnostimi ki jo razlikujejo od ostalih FRP iger + z zelo dobrim vzdušjem, res zakon špil.

Škoda edino ker je grafika na x360 dokaj slaba, zgleda špil s PS2 (čeprav z dobro osvetljavo ter učinki kot so nevihte, itd.)

Meni osebno boljši od Mass Effect, Obliviona ter Fallout 3.

Link to comment
že več kot en mesec... Risen :beer:

osebno najboljši špil kar sem jih preigral v tem letu, folk pravi da je enak kot Gothic, ampak a je res to pomembno? Igra je odličen FRP, s številnimi podrobnostimi ki jo razlikujejo od ostalih FRP iger + z zelo dobrim vzdušjem, res zakon špil.

Škoda edino ker je grafika na x360 dokaj slaba, zgleda špil s PS2 (čeprav z dobro osvetljavo ter učinki kot so nevihte, itd.)

Meni osebno boljši od Mass Effect, Obliviona ter Fallout 3.

meni pa ne

Link to comment

Halo 3 multiplayer.

Včeraj sem špilal zvečer in lahko rečem le :car::car: Sem naredil nekaj double-killov in več tistih ko nekomu končaš killing-spree (killjoyce ali nekaj podobnega) in mi je uspelo tudi en killing-spree naredit (BR in energy sword ubijata :D ). Samo matche mi dolgo časa išče (okoli 2-4 minute).

DSMadfan bi se lahko kdaj dobili na liveu in odigrali kakšen match

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.