Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

mam par "neumnih " vprašanj ,ker sem nov pri igranju xbox-a.

če kupim COD mw2 in igram multiplayer,ali je potrebno naknadno kupiti mape z MP ali so "vštete v igro". ENAKO vprašanje inam tudi za COD BO.

na PC pri MW2 igram oz. imam vse mape.

aja pa še nekaj kupil bi battlefield bad company2 ,pa imam ista vprašanja kot pri MW2 so mape(multiplayer) vštete v ceno igre. oz. rad bi igral vietnem, pa me zanima ali je potrebno to mapo posebej dol potegnit. mam live gold za 2leti in 2100msp.

družba ,za nasvete in odgovore se vam zahvalajujenm. pa če kdo prodaja, te tri igre naj mi piše na ZS.

Rok

Urejano od barocco74

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

MP mape so vštete v ceno, razen tistih, ki so izšle v DLC map packih. Pri obeh CoDih je to 1200 pik za vsak map pack, pri MW2 sta na voljo dva, pri BO zaenkrat en. Po pravici povedano teh map sploh ne rabiš, ker se lahko dolgo časa zabavaš z ostalimi, jih je pa sploh težko dobit, ker moreš menjavat IPje in je cela štala, pa še predragi so. Totalno useless v glavnem.

Kar se tiče Bad company 2 pa je tako, da pač kupiš novo igro in so zraven spet zastonj mape, hkrati pa dobiš zastonj kodo za download dodatnih map. Te kupone dajo zraven zato, da jih prvi kupec porabi, če igro proda naprej kot rabljeno pa more drugi kupec te iste mape plačat, če jih želi imet. Še vedno so gor nekatere zastonj mape, ampak jih je bistveno manj. Kar se tiče BF Vietnam je pa tako, da je to dodatek, ki ga moreš kupit na vrh samega BFBC2 in spet stane 1200 pik. Tako da jaz ti svetujem, da vsaj Battlefield kupiš nov, če izbiraš med CoDi pa raje kupi BO (lahko rabljen), ker ga igra bistveno več Slovencev, neke bistvene razlike med obema pa itak ni.

Drugače pa nove igre, ki bi imela MP funkcijo in nič zastonj map pa jaz še nisem videl.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

hvala za izčrpne informacije :)

bom zaenkrat, ko kupim mw2 , mel kr mape ,ki so priložene v osnovi. ne bom dokupoval.

razmišlu sm tako ,da bi prvo vzel MW2,ker poznam mape iz PC V nulo in bi, se rad navadu na gamepad... ko, pa osvojim zame zadovoljujoči skill na gamepadu,pa bi si zrihtu ,še BO.

, TriGGer

če sem te prav razumel glede BBC2 vietnam,praviš,da je najbolje kupiti nov špil(sem o tem razmišljal),nato pa naj potegnem vietnem pack ,ali ,si hotel reči ,da je to čisto posebna izdaja BF vietnam, ki jo moraš kupiti??

hvala za mnenje.

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.